reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Zobacz załącznik 796667 macie :D
mi z małą się sprawdziło :p
A jak swój wiek się patrzy? Rocznikowo czy skończone lata? Bo gdzieś czytałam że skończone... Czyli jak mój synek został poczęty miesiąc przed moimi 22 urodzinami to patrzę dla 21 lat?

hchy3e3klmq5cy16.png
 
reklama
Borutka gratuluję :-)
Ja dzisiaj jakaś nie ogarnięta jestem, najpierw byłam pracy myślałam, że umrę tak mi się nie chciało, potem obiad, i pojechaliśmy po komodę, na razie pod telewizor ale jak się uda to będzie na rzeczy dzidziusia :-), a potem zakupy i tu masakra. Jak robić zakupy jak na nic się nie ma ochoty, na każdy pomysł na obiad reaguje mdłościami ehhhh. Podczas jednych zakupów 4 razy koncepcja się zmieniła. Wy też macie taki problem? Ja jednego dnia planuje a na drugi dzień już na samą myśl o tym jest mi nie dobrze:growl::growl:
 
A jak swój wiek się patrzy? Rocznikowo czy skończone lata? Bo gdzieś czytałam że skończone... Czyli jak mój synek został poczęty miesiąc przed moimi 22 urodzinami to patrzę dla 21 lat?

hchy3e3klmq5cy16.png
Chyba rocznikowo , ale mi i tak i takby wyszło z młodą , że dziewczynka [emoji5]

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169]
Lenusia 24.09.14 [emoji254]
Fasolka [emoji271] październik 2017
7t1d [emoji188]
 
Ja czytałam, że patrzy się na skończone :-) z synem się zgadza, fajnie jakby ta dziewczynka teraz też się zgadzała
 
Jeśli skończone lata to mi z moją dwójką się zgadza [emoji50] tym razem wychodzi chłopak... hmmm oby [emoji1]

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja czytałam, że patrzy się na skończone :-) z synem się zgadza, fajnie jakby ta dziewczynka teraz też się zgadzała
Jak skończone to mi 2 corka wychodzi [emoji23] ale intuicja mówi siusiak [emoji14]

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169]
Lenusia 24.09.14 [emoji254]
Fasolka [emoji271] październik 2017
7t1d [emoji188]
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry