reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Malwa a ty jakieś objawy masz bo nie pamiętam ?

hajmal a ty robiłaś dzisiaj test czy jutro robisz ? :)
 
reklama
Ja mam jutro wizyte ale to przypadek. Normalnie poszla bym w polowie lutego.
Dzis mnie brzuch prawie nie boli :) za to glowa. No i mam wielkiego sinca po tym wczorajszym zastrzyku.
Bum jak tam plamienie?

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jutro zrobię, staram sie ile moge wyciszyc. Zeby sie nie napedzac.
Tym bardziej ze sama zdaje sobie sprawe jak krucha jest moja psychika. Minelo dopiero 2 miesiace od poronienia.
Pewnie jutro doktor kaze mi porobic badania z krwi, homocysteiny nawet nie zdazylam sprawdzić przed ciążą.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
hajmal ooo to daj jutro koniecznie znać , czy chociaż pęcherzyk jest :)
plamienie minęło , mam nadzieję , że już nie wróci :)
Będzie dobrze :*
 
Dziewczyny teraz tylko spokój i się nie denerwować. Na tym forum spędzimy najbliższe 9 miesięcy :)


Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
hej :) co do moich objawów to też mam spore zmęczenie i senność. Od trzech dni dochodzą bóle piersi i lekkie pobolewania w brzuchu.
 
Ja to bym wolala zeby mi tego usg nie robil. Wole czekac niz wiedziec ze nic nie widac, choc i tak wiem ze nic nie widac bo mam dzis 4t3d wiec i tak nie za wcześnie.
Bum wazne ze nie krwawisz zywa krwia. Ja tak czytalam i powiem Ci ze to mogly byc jakies pozostalosci po zagniezdzaniu sie. Dlugo wychodzily wiec sa takiej barwy.
Mififi to prawda nawet sie ciesze ze jutro poniedziałek bo nie bede miala tyle wolnego czasu co w niedziele i sobote zeby myslec.




Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja to bym wolala zeby mi tego usg nie robil. Wole czekac niz wiedziec ze nic nie widac, choc i tak wiem ze nic nie widac bo mam dzis 4t3d wiec i tak nie za wcześnie.
Bum wazne ze nie krwawisz zywa krwia. Ja tak czytalam i powiem Ci ze to mogly byc jakies pozostalosci po zagniezdzaniu sie. Dlugo wychodzily wiec sa takiej barwy.
Mififi to prawda nawet sie ciesze ze jutro poniedziałek bo nie bede miala tyle wolnego czasu co w niedziele i sobote zeby myslec.




Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Właśnie to jest najgorsze. Siedzi się w domu i cały czas myśli.

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry