reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Z ta jakoscia to jest roznie. Teraz chodze na Nfz i lekaz usg zrobil wszystko bylo dobrze widac. Prywatnie pojde bo chce zeby mnie skierowal do szpitala zajmujacego sie trudnymi przypadkami. Juz nie chce do mojego lokalnego szpitala gdzie,,nie ma sesu badan robic,,
Ja wiem ze oplata za wizyte to duzo dla mnie to tylko czesc
Witaminy kosztuja 108 zl na 1.5 miesiaca, heparyna chyba 100 .bedzie kosztowac na miesiac. Do tego jeszcze luteina, nospa i nie wiadomo jeszcze co. No i badania laboratoryjne. Przy tym wizyta to prawie pikus. Ale dla samych lekarstw na recepte musze choodzic na Nfz bo prywatnie heparyna kosztuje chyba 120 zl za 10 strzykawek. Tak pisaly dziewczyny.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Mogę zapytać dlaczego chcesz się dostać do szpitala zajmującego się trudnymi przypadkami?

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
alpinie ooo jak fajnje , nie wiedziałam , ze tam idzie badania za free [emoji4]

mififi no ma 150zł , ale ja do niego całą ciąże z Lena chodziłam + teraz 3 msc co tydzień na monitoring , watpie , ze cenę dźwignie .
Co prawda na 14go mam do innego prywatnego za wizytę 180zł i tak myślę, ze chyba z tego zrezygnuje a do tamtego mojego pójdę [emoji38]

hajmal no u ciebie to coś innego dużo innych kosztów dochodzi...

Ja ide jutro po dupka bo luteiny nie umie znieść, mam nadzieje , ze rodzinny mi przepisze [emoji5]

[emoji171][emoji169][emoji172][emoji170][emoji171][emoji169][emoji172][emoji170][emoji171][emoji169][emoji172][emoji170]
Lenka 24.09.14 [emoji254]
...życie cudem jest...
Ja mam straszny problem z luteina. Dopochwowo. Jest taka ciasna że szkoda gadać. Myślę aby ją zmienić na tą pod język

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
xBUMx jak masz wykupiony pakiet to mozna robic bez problemu wszystko, tylko na badania genetyczne trzeba miec wenetrzne skierowanie, ale tez jest za darmo :)

mfifi tej podjezykowej nie bralam mam dupka 2x1 i luteine 2x1, ale wlasnie czesciej dziewczyny zmieniaja z podjezykowej na dowcipna bo jest obrzydliwa.
 
xBUMx jak masz wykupiony pakiet to mozna robic bez problemu wszystko, tylko na badania genetyczne trzeba miec wenetrzne skierowanie, ale tez jest za darmo :)

mfifi tej podjezykowej nie bralam mam dupka 2x1 i luteine 2x1, ale wlasnie czesciej dziewczyny zmieniaja z podjezykowej na dowcipna bo jest obrzydliwa.
Myślałam że ta dopochwowa jest gorsza.[emoji53]

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Bo poronilam w 16 tyg. Jak rodzilam dziecko zylo i poprzedni lekarze mowili ze zaloza mi szef na szyjke macicy zeby nie puscila z nienacka. Ten nowy to nie wiem jakie ma zdanie, jutro zobacze co mi powie. Prawda jest taka tez ze sie wtedy nie oszczedzalam. Zylam normalnie, nawet przytulanka byly. Moze czesta kontrola i lenistwo pomoze uniknac niebezpieczenstwa. Moze to moja wina byla ale rownie dobrze mogla byc zakrzepicy.
Nie chce znow trafic do szpitala,,w koziej Wólce,,

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dokładnie dobry lekarz to podstawa. Nie wiedziałam o poronieniu - wybacz bardzo mi przykro z tego powodu. Teraz się uda zobaczysz:)

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mififi nic sie nie dzieje, juz mi lepiej. Dziewczyny na forum mi bardzo pomogly. Czy sie uda zobaczymy :) wlasnie dlatego staram sie nie nakrecac. Zawsze pamietam ze moze byc nie tak. Ale koniec o smutkach

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Takie mam siniaki po tej heparynie ze szok wiekszy niz 5 zl a brzuch mam tak poorany rozstepami po 1 ciazy ze trudno znalesc miejsce na wkucie.

Wy tez macie wilgotno. Ja tak sie boje ze to moze byc krew albo plamienie ze latam do wc jak glupia.



Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
A myślałam, że ze mną coś nie tak [emoji4] Też mam mokro i latam sprawdzać [emoji12]

Napisane na KIW-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry