reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
Kochana nauczymy się razem[emoji2] ja też świeżak ale są tu mamusie napewno nam pomogą i nauczą[emoji2]

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom

Jestem jestem [emoji13] jak tylko zobaczyłam nowe forum na października to się pojawiłam [emoji6] ostatnio mało Co pisze bo ciagle jestem zmęczona i jak tylko mi się udaję być w domu to śpię [emoji13]
Zawsze raźniej [emoji38] chętnie poczytam waszych rad[emoji38]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Szczerze mówiąc nie mam zielonego pojęcia: / a Mnie nadal boli brzuch jak na @ i się boję że dostanę: (

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom

Mnie też cały czas po bolewa brzuch. Nie jest to duży ból ale coś tam odczuwam. A dodam że nigdy przed @ mnie nie bolał. Trochę czasem w trakcie.
Myślę że to normalny objaw ciąży że trochę po bolewa [emoji38]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny musimy być dobrej myśli ! [emoji8]

[emoji171][emoji169][emoji172][emoji170][emoji171][emoji169][emoji172][emoji170][emoji171][emoji169][emoji172][emoji170]
Lenka 24.09.14 [emoji254]
...życie cudem jest...
 
Mnie też cały czas po bolewa brzuch. Nie jest to duży ból ale coś tam odczuwam. A dodam że nigdy przed @ mnie nie bolał. Trochę czasem w trakcie.
Myślę że to normalny objaw ciąży że trochę po bolewa [emoji38]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Mnie niby na @ A niby inaczej boli :) Chyba po prostu wariuje :)

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
79d0497bb62d68bd19c7c40ba35be0af.jpg

Nie ma Co się obawiać takie bóle sa normalne[emoji38]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Jestem jestem [emoji13] jak tylko zobaczyłam nowe forum na października to się pojawiłam [emoji6] ostatnio mało Co pisze bo ciagle jestem zmęczona i jak tylko mi się udaję być w domu to śpię [emoji13]
Zawsze raźniej [emoji38] chętnie poczytam waszych rad[emoji38]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Heh też śpię za pieniądze [emoji2]

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry