reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
xBumx
Sunday
Sylwuska
Gratuluję wizyt i "podglądu" dzidziolków.:-)
Swoją drogą Bum prawie 350 g dzidzia to chyba spory kawaler będzie
A u Sunday 430 g tak? Wow :-D Też duuza kobita.. :-)
Witam nowe Mamusie.
I życzę dobrej nocki :-):tak:
 
reklama
Kochane ja po wizycie już okazało się że miałam liczne bakterie w moczu i najprawdopodobniej to wywołało kolke nerkowa u mnie stąd ten okropny ból. Dodatkowo mam ciśnienie za wysokie stąd bóle głowy z kolei a żeby tego było mało to pod pachą zrobił mi się jakiś przerost gruczołu i w czwartek mam usg piersi. Ciężki dzień dziś był, oj ciężki, plus taki że cukrzycy nie mam więc ty ewka chyba tez nie bo miałyśmy podobny wynik o ile pamiętam :)
 
xBumx
Sunday
Sylwuska
Gratuluję wizyt i "podglądu" dzidziolków.:-)
Swoją drogą Bum prawie 350 g dzidzia to chyba spory kawaler będzie
A u Sunday 430 g tak? Wow :-D Też duuza kobita.. :-)
Witam nowe Mamusie.
I życzę dobrej nocki :-):tak:
No właśnie trochę duża ta moja dziewczyna[emoji33]ale to tylko szacunkowa waga[emoji6]

Napisane na LG-H440n w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jeju dziewczyny tyle dziś napisalyscie, ze nie ogarne.
Gratuluję udanych wizyt:)
Ja dziś byłam robić morfologie i mocz i mam do Was pytanie, co oznaczają ciała ketonowe w moczu? Wizytę mam w piątek, ale już swiruje
 
Kochane ja po wizycie już okazało się że miałam liczne bakterie w moczu i najprawdopodobniej to wywołało kolke nerkowa u mnie stąd ten okropny ból. Dodatkowo mam ciśnienie za wysokie stąd bóle głowy z kolei a żeby tego było mało to pod pachą zrobił mi się jakiś przerost gruczołu i w czwartek mam usg piersi. Ciężki dzień dziś był, oj ciężki, plus taki że cukrzycy nie mam więc ty ewka chyba tez nie bo miałyśmy podobny wynik o ile pamiętam :)

Dobrze że już wiesz co , jak i dlaczego. A co z ta kolka? To się jakoś leczy?
 
Dobrze że już wiesz co , jak i dlaczego. A co z ta kolka? To się jakoś leczy?
Ta kolka jest wywołana uciskiem macicy chyba na drogi moczowe czy nerki nie jestem już pewna, w każdym bądź razie tworzą się zastoje moczu i one mogą właśnie wywołać taką kolke. Narazie mam brać urosept i nospę, za tydzień ponownie badanie moczu a jeśli bóle znowu się pojawią to mam się kontaktować z panią doktor wtedy na oddział i kroplowki. Mam nadzieje ze nie będzie takiej potrzeby
 
On twierdzi że obsługę dziewczynek ma już w małym paluszku[emoji6]zresztą swietnie dogaduje się z nasza 5-latka[emoji6]

Haha, mój twierdzi, że chłopca to będzie wiedział, jak wychować, a dziewczynkę to już nie... W sumie nie wiem, skąd mu się to wzięło ;)
 
Ta kolka jest wywołana uciskiem macicy chyba na drogi moczowe czy nerki nie jestem już pewna, w każdym bądź razie tworzą się zastoje moczu i one mogą właśnie wywołać taką kolke. Narazie mam brać urosept i nospę, za tydzień ponownie badanie moczu a jeśli bóle znowu się pojawią to mam się kontaktować z panią doktor wtedy na oddział i kroplowki. Mam nadzieje ze nie będzie takiej potrzeby


O jej nie wiedziałam że problemy " moczowe" mogą być tak dokuczliwe.. To życzę Ci żeby infekcja szybko ustapila!
Dobranoc kobietki! :-)
 
reklama
Jak wrażenia po drugiej szansie? Ja się popłakałam na koniec :(
A co do tabelki to też chciałam pisać że jest nas tam tyle a kilkanaście się udziela tylko.
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry