reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

Agusinka modnisia Ci rośnie:tak:
Happy padłam ze śmiechu:-D:-D Dziecko pewnie pomyślało że chcesz jej obiadek zjeść :happy2:

Kamil mnie ostatnio zapytał..
"mamusia kiedy Ty mi w końcu tą siostrzyczkę urodzisz?"
ja pytam- "jaką siostrzyczkę"
"No tą co masz w brzuszku"
to pytam- "skąd wiesz że to siostrzyczka będzie"
On ;
"Bo ja jestem starszym braciszkiem":happy2::happy2:
 
reklama
Czesc dziewczyny
oj strasznie długo mnie tu nie było więc nawet nie wiem co się u Was dzieje :-( . Wróciliśmy tydzień temu z UK i było cudaśnie rozmawiałam z Wiolii :-) ale nie było nam dane się zobaczyć, bo miała gości zresztą daleko strasznie daleko. Pozatym mamy się dobrze :-) Zuzka to już duża dziewczynka jeździ sama na rowerku 4 kołowym :-) i jestem z niej taka dumna bo bardzo to lubi i dzielnie pedałuje :-). A Polusia się rozgadała :-) w jednym czasie zaczęła raczkować i wstawać, a teraz chodzić za ręce i tylko tak, jak siedzi na pupie to tylko kilka kroczków zrobi i krzyczy, żeby jej palce dać i chodzić. Mówi cześć i wiecie jak to fajnie wygląda :-) choć ostatnio usłyszałam, że to za wcześnie na cześć, a Polusia naprawdę mówi cześć jak kogoś widzi i od razu macha łapką :-). No cóż to tyle może Was poczytam ;-)

bo oprócz tego, że na nic nie mam czasu ;-) to nic ciekawego nie słychać ;-)

Kromcia jak się masz? Bo Ty już chyba na końcówce? Jak przygotowania dla maluszka? Imie macie?
Baska a TY jak sie czujesz? u Ciebie niedługo półmetek :-). A wiecie jaka płeć, czy syncio zgaduje?


pozdrawiamy Was serdecznie
 
Sariska płci nie znamy jeszcze Kamil jakoś sobie już paru tygodni wymyślił tą siostrzyczkę i ciągle gada każdemu że będzie miał siostrę ale tak naprawdę nie wiadomo jeszcze:sorry2:
A czuję się różnie raz lepiej raz gorzej,inaczej niż z Kamilem to na pewno i można rzecz że teraz jest kiepsko.
Fajnie że udał Wam się wypad do UK.

Dziewczyny mąż dostał telefon z Niemiec i wyjazd ma już w poniedziałek:dry:
 
Sariska , ja Ci wierzę, ze Pola mówi "cześć". Tymi, co wydziwiają , że "za wcześnie", w ogóle się nie przejmuj :cool2:. Alez Ci Dziewczynki rosną w oczach :). Kiedy do nas się wybierzecie ????Lotnisko niedaleko nas, a tanie loty z Krakowa mają, wiem, bo sprawdzałam :-D.
 
Witam.Ja w nowym domku mam już meble.Wczoraj cały dzień trwała przeprowadzka zostałam tam ale teraz jestem u teściów bo jutro idę z Kamilem do dr bo strasznie kaszle jakoś.Potem mam zamiar zostać w domku a Kamil u teściów nadal bo ja na spokojnie chcę ogarnąć te rzeczy powolutku sobie wszystko zrobić bo wczoraj wieczorem już mnie bolał brzuch.
 
Co tu takie pustki?????????

Joli77 wakacje Cię wciągnęły ;-)
Basia oszczędzaj siły, nie tak dawno ze szpitala wyszłaś, zapomniałaś?
Sarisa fajnie, że Polcia już zaczyna mówić :-) No i że wypad do UK się udał i miałaś okazję pogadać z Wioli :-) Gratulacje dla Zuzki :-) Oliwia też już opanowała rowerek z pedałami i biegowy :-) Teraz marzy o hulajnodze :-)
 
Hello- tak jak obiecałam jestem.;-)
Urzęduję na dwa domy, rodzice moi pojechali nad morze i zabrali Kamilę.No ale muszę u nich być bo tam full kwiatów do podlewania no pis staruszka jamniczka która trza się zająć.Także tam śpimy z Gabi apotem w ramach spaceru przychodzimy do nas i wieczorem wracamy.Mamy jakieś 1,5 km.
Wiecie w weekend dopadła nas jakiś wirus jelitowy- na szczęście jednodniowy.Mnie i męża-masakra.:-(
No ale już po i na szczęście dziewczynki nie załapały.;-)
A ja dziś jadę oglądać projekt kuchni- już nie mogę się doczekać -jupi.Ciekawe co projektantka wymyśliła :-)
Basia- ty nie szalej z tą przeprowadzką- oszczędzaj się;-)
Sariska-gratulacje dal Zuzi , Gabi też jeździ na rowerku -pedałuje jak szalona.
Pa, pa
 
reklama
U nas juz rowerek z pedalami opanowany hulajnoga tez juz opanowana tyle co na rolkach tak cienko jej idzie.
Joli to fajnie ze juz projekt jest oby wam sie podobal
 
Do góry