reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Październikowe Mamy 2010

Kolejna Wielkanoc,
kolejne żonkile,
kolejne życzenia, lecz specjalne, miłe!
Radosnych, pogodnych świąt spędzonych wśród bliskich życzę Wam wraz z rodzinką.

Ps. Wszystko mam już porobione, Oliwia była z tatusiem święcić jajka, teraz śpi.
Popołudnie jak się pogoda nie zmieni poświęcimy na spacer :-)
Spokojnej soboty Wam życzę.

 
Ostatnia edycja:
reklama
po dłuższej nieobecności ale jestem i ja.

a) Wczoraj wyruszyliśmy do moich rodziców i niedowno wróciliśmy. Było ok, aczkolwiek w związku z tym, że nie jestem przyzwyczajona do takiego ciągłego rumoru, to strasznie mnie ten wyjazd zmęczył i fizycznie i psychicznie. Ale Alicja była przeszczęśliwa - i to się liczy :-D

b)
images
wszystkim razem i każdej z osobna życzyć chciałam.

c)
DAWIDOWE ja też mam czekoladowy kolor włosów ;-) z tym, że u mnie jest taka róznica, że moje "kłaki" nawet ramion nie sięgają.
ROXI cieszę się, że się chociaż zameldowałaś. Cuż się takiedo dzieje, że nie masz czasu na BB. Pracy tyle u Ciebie? ooo i CZARODZIEJKA się pojawiła :-) fajnie!
SARISA, ALICJA u nas też jest tak szaro i ponuro a wczoraj, na domiar złego, cały dzień deszcz padał. Dosyć mam takiej pogody, tym bardziej, że moje dziecko w domu szalu dostaje :eek:
EMIŚ zazdroszczę tych "samotnych" świąt tym bardziej, że jestem miłośniczką "wolności" i najchętniej spędziłabym te dni tak jak mam na to ochotę - czyli z mężem i Aliczką w domu, ew. na spacerze z jedzeniem na które na prawdę mam ochotę. A tak o - jutro cały dzień u teściów, poniedziałek też, pt-sob byliśmy u moich rodziców i w sumie zamiast odpocząć to będę jeszcze bardziej zmęczona niż zazwyczaj.
E-LONA, RYSIA, DORIS, WIOLI, RENATA a Wy co tak przelotem. Chcecie żebym się pochorowała na same święta? :-p;-)

i póki co tyle - idę się malolatą zaopiekować :cool:
 
Witam po dłuższej nieobecności:00
Mam nadzieję że jeszcze ktoś mnie tu pamięta.
Chciałam wam złożyć życzenia świąteczne
Dla Was dziewczyny i Waszych Rodzin najlepsze życzenia
Niechaj z faktu zmartwychwstania płynie niezawodna nadzieja,
która daje moc do stawiania czoła rzeczywistości
i siłę do czynienia dobra.
Radosnych Świąt
U mnie jakoś pomalutku się kula do przodu.
Gabi rośnie - gada jak najęta , broi niesamowicie.
Musze mieć oczy dookoła głowy- jest przeciwieństwem Kamilki.
Pozdrawiam was serdecznie:):-)
 
:-)
Makuc, Emiliab
ja też lubię spędzać święta po swojemu ale nie zawsze się da.
Zwykle po nich czuję się bardziej zmęczona niż samą pracą.
Dawidowe, Makuc taki kolor włosów, jak macie strasznie mnie się podoba, ale to niestety nie dla mnie.
Dawidowe, Agusinka długo zapuszczałyście takie włosy?
Roxannka cieszę się, że zaglądnęłaś choć na chwilkę.
CzarodziejkaM sto lat Cię nie było, fajnie że u Was wszystko dobrze, a Ty co się tak ostro za ćwiczenia wzięłaś??? Przecież na figurę nie masz co narzekać :-)
Wioli spokojnego wypadu świątecznego :-)
E-lona jak zdrówko???
Rysia Miłoszowi te ząbki się już przebiły?
Ida, Happy, Mamaagusi, Ragna a co u Was?
Joli77 spokojnych zdrowych i rodzinnych Świąt.
Powiem Wam, że Nas pogoda też nie rozpieszcza bo leje jak z cebra, popołudnie było całkiem do zniesienia ale teraz jest masakra a jutro też nie nastraja pozytywnie w sensie pogodowym, ale mam nadzieję że to Wam i Nam nie popsuje tych Świąt. Mąż wybył do kościoła, Oliwia już śpi a ja czekam na Niego z kolacją oglądając jednym okiem x-factor.
 
Ostatnia edycja:
Makuc przeciąg, coby Ci za gorąco nie było w szale sprzątania przedświątecznego.:-p
Kania zdrówko chyba ciutkę lepiej.
Joli ja tam Cię pamiętam.:-)

A ja żyję,ale ledwo, bo od 6.30 kiedy to mnie obudził kaszel przez który mało co nie zwymiotowałam, stoję przy garach. Lecę, bo Laura woła "kupke".
 
z kręgosłupiem w du... witam się i ja:cool2:
lou49.gif
i życzę najjajeczniejszych i najmokrzejszych Świąt Wielkanocnych w historyji Waszej i zdrowia, miłości i zgody na ten Nowy Początek:-)

i lecę do małża, który właśnie skończył gotować bigosik:cool2:
 
WESOŁYCH ŚWIĄT JAJECZNYCH ;-):-) SPOKOJU, MIŁOŚCI i rodzinnej atmosfery:)

Ja dzisiaj wyjątkowo wyspana, dziecko roześmiane, w ogóle jakoś tak miło ostatnie dni płyną, jedyne co spędza mi sen z powiek to to że od 17 muszę już mieć opiekunkę dla Wojtka, lub oddać go do żłobka... tak więc intensywnie kobinuję w tym temacie... we wt spróbuję z nim do żłobka pójsć sprawdzę jak zareaguje, jak będzie bardzo płakał to postawię na opiekunkę. Gdyż jednak będę pracować i to od 4/7 w zależności od dnia do 15. ale nie truję już o pracy w ten wolny czas.

Będę dzisiaj zaglądać bo u nas jakoś leniwie ;leci czas, teściowa ogarnęła święta, ja wstyd przyznać tylko posprzątałam i kupiłam wino...
 
Z dala słychać trzask gałęzi, to zajączek przez las pędzi. Chociaż Wielka jest sobota, ciężka czeka go robota. Z hukiem wpada do kurnika, bierze jajka, szybko znika, w drodze wszystkie je maluje, z trudem tempo utrzymuje. Z pisankami zdążyć musi zanim z Rezurekcji wrócisz. Potem trochę chłop odpocznie, w ciepłym gniazdku sobie spocznie. Miejsca długo nie zagrzeje, coś mu się na głowę leje. Głośno śmieje się baranek: To już Lany Poniedziałek! Wesołych Świąt
 
reklama
Niech Wam mili będzie wiosennie,
słonecznie i świątecznie.
Niech cieszą Wasze oczy
kolorowe pisanki i wielkanocne baranki.
Niech się w śmigus-Dyngus woda na Was leje,
A zając przyniesie radość, pokój i nadzieję.


Niech te święta będą pełne nadziei i wiary ,
radosnych spotkań przy wielkanocnym stole
oraz smacznego święconego jajka.

życzy mała_mi z rodziną.

imagesCAG5L47L.jpg


 
Do góry