reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Październikowe Mamy 2010

kroma no właśnie pogoda :/ u Was babeczki też tak szaroburo? kurde no co chwila u nas pada i jest tak nieprzyjemnie ze aż sie wszystkiego odechciewa :/ całe szczęście że kościół mamy dość blisko więc może sie na nóżkach przejdziemy i nie będę tarabanić sie jeszcze z wózkiem :]

rysiu współczuje przejść zebolkowych :*

Elonka no to nieźle CIe dopadło :*** współczuję Kochana trzymaj sie ciepło i wypoczywaj :***

mała mi a co tam u Was jakie plany na święta? jedziecie do Twoich rodziców?

kroma ja też mam bardzo dużą wadę, że tak sie wypowiem Twoja przy mojej to pikuś ;-) nie lubie nigdy pisać ile dioptrii bo nie chce słyszeć niczego w stylu "ojej biedactwo", mam ja od urodzenia i nauczyłam się z nią żyć, gabinet okulistyczny to był swojego czasu mój drugi dom, ale przynajmniej żadne badanie okulistyczne nie jest mi obce ;-) no i pamiętam jak w podstawówce okulistka mi powiedziała: "jest jeden plus tego - nie namęczysz sie przy porodzie, cesarka obowiązkowo" wtedy to nie do końca skumałam ;-)

dawidowe kolor standardowy czy jakieś szaleństwo na głowie poczyniłaś :-p ?
 
reklama
jejku siedze bezczynnie i napaprawde mam jakiś zastój chcenia czegokolwiek, nawet do farby się zmusiłam ale już wyjścia nie było a na święta to już tak trzeba było.
Poszłabym spać ale musze czekać na męża bo sprawa pilna do omówienia. 2 dni mnie nie będzie a przynajmniej on juz zacznie coś załatwiać.
 
Dawidowe to ciebie podziwiam że tobie się chce jeszcze ręce do góry podnosić i włosy farbować mi to już po całym dniu się nie chce nic robić co wymaga jakiegoś wysiłku fizycznego... ja już od roku ni farbowałam a mi bardzo szybko rosną włosy więc i już odrostów nie widać
Dziulka wywalić to mi trochę go szkoda bo one wygodne są a poza tym dawno nie widziałam w sklepie tym co kupowaliśmy ich a by pasowało jeszcze jedno dokupić
Liczę że po świętach wybiorę się do piwnicy to znajde jakiś rozpuszczalnik albo mój Paweł przyniósł kiedys taki preparat do zmywania w zasadzie wszystkiego i używał najczęściej do jakiś olejów i smarów z motoru to możei na zwykły długopis podziała
 
Dawidowe ja spokojnie stojąc nago zasłaniam piersi swoimi włosami no może nie są do pasa ale im niewiele brakuje a tam gdzie farba była to już się prawie zmyła i wyblakła od słońca
 
witam wieczornie:)))))))))))))))


wszystkim zyczymy WESOLYCH SWIAT !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

u nas dzisiaj byl dzien swira. mloda noc przespala ale o 8.15 na nogi. z rana wieeeeeeeeeeeelkie zakupy jak co meisiac, dopralam tak lodowke ze dziwie sie ze jeszcze nie kleknela.... do zamrazlnika palca sie nei wcisnac.... od 9h do 12.10 bylismy na zakupach, potem pownosilismy do domu zajelam sie Leane... wiecie co?????? moej dziecko oglupialo.......; tak wsuwa zielona fasolke szparagowa ze dzisiaj to padlam ze smiechu.... widelec wywalila i jadla palcami ale jak!!!! garstki fasolki do buzi i jak sie nei miescilo to plakala:)))))))))))))))))))))) lezelismy ze smiechu:)))))))))))) do tego miala rybke. rybki troche zostawila a fasolki wsunela gleboki talerz. szok..... jak mldoa jadla to ja porcjowala mieso i szykowalam sie do pracy na biegusiu. w robocie cyrk nei do opisania:////////// maz mi pomogl duzo bo rozpakowal wszystko pzoa miesem i poukladal i obral i nastawil warzywa na saltke warzywna ale pokroimy jutro. jak worcilam zp racy to mloda oczywiscie na mnei czekala:))))))))) przytulaski ze mna i w koncu patrzac mi w oczy kilka razy pwoiedziala po francusku MAMAN i sie przytlila do mnie mocno:)))))))))))))))))))) normalnie mnie rozlozyla na lopatki:)))))))))))) jak zesmy polozyli ja spac, maz zrobil mi niespodzianke i otworzyl szampana:)))))))))))))))))) i teraz co???????????? jestem doslownie pijana!!!!!!!!! zmeczenie mi siadlo i stres i dwa kielichy wypilam i mam taka karuzele ze dziwie sie ze w klawisze trafiam:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
 
Kochane moje, przepraszam za zaniedbanie Was, ale ostatnio u mnie naprawde brak czasu na cokolwiek :-( Mam nadzieje że mnie jeszcze nie zapomniałyście i wybaczacie moją nieobecność :sorry2:


Razem z Patrykiem, chciałabym Wam życzyć zdrowych, spokojnych i radosnych Świąt Wielkiej Nocy !!!

Całuje Was wszystkie i każdą z osobna i życze wszystkiego dobrego dla Was, Waszych partnerów i przede wszystkim dla Waszych cudownych dzieciaczków !!! :****
 
Dziewczynki zycze wam wesolych swiat smacznego jajeczka i mokrego dyngusa:-) caluje was wszystkie a szczegolnie nasze dzieciaczki!


Juz dzisiaj nie zajrze musze wszystko spakowac zeby czegos nie zapomniec jeszcze ostatnie zakupy i swieconka!jutro raniutko jedziemy mam nadzieje tylko ze niebedzie padac:no: odezwe sie we wtorek papa
 
reklama
Witajcie kochane mamy:-)U nas wszystko w porządku,nie mam tylko czasu na komputer.właściwie to mam,ale wolne chwilę wykorzystuję na ruch,gimnastykę,brzuszki lub po prostu zabawę z moim małym aniołkiem i jakoś mi się zmieniły przyzwyczajenia.Nie zasiadam np rano z kawą przed kompem tylko gotuję jak najszybciej obiad lub sprzątam,żeby później jak Krzyś uda się na drzemkę mieć jak najwięcej czasu na ćwiczenia i rowerek.Widzę,że nastrój na forum się poprawił,.bardzo mnie to cieszy :tak:i mam nadzieję,że od czasu do czasu będę mogła tutaj zajrzeć. Korzystając z okazji,że nastał czas Świąt,chciałabym Wam wszystkim,oraz Waszym rodzinom złożyć najserdeczniejsze życzenia świąteczne.

Malutki baranek ma złote różki,
pilnuje pisanek na trawce z rzeżuszki,
gdy nikt nie widzi chorągiewką buja
i beczy cicho Wesołego Alleluja
:-)

Ściskam Was,odezwę się jeszcze :-)
 
Do góry