reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

Margerrita też właśnie widziałam tą księge...kurcze nie wiadomo kiedy można stracić życie:-(Tak bardzo mi szkoda jej dzieci...achh w ogóle brak słów...
 
reklama
witam wieczornie, wlasnie mi sie skora zjezyla na calym ciele...znowu forumowiczka odeszla.... ryczec mi sie chce, biedne dzieciateczko 5 miesiecy nawet nie zapamietalo swojej mamy dobrze:(((((((((( to jest francowate to zycie i neisprawiedliwe!!!!!

a co do mnie to mam dosc tego przedswiatecznego zapierdzielu. doslownie juz mam dosc.

poza tym Leane przed poludniem korzystala ze mnei ile wlezie, wszystko m iwyciagnela, dawala pielczki zebym zonglowala jak cyrkowiec-uwielbia to. potem wydurnialam sie z nia w sypialni i zadzierala mi koszulke i robila gili gili po brzuchu, ja sie smialam a ona to doslownie lala w glos:))))))))))) pozniej od niani sie dowiedzialam ze mloda po francusku do niej mowila wczoraj " czekaj" pare razy:))))))) czyli jednak w dwoch jezykach jej nei rpzeszkadza gadka, z tym ze po francusku latwiej brzmi niz po polsku. to chodzenie mnie martwi troche :( za to w raczkowaniu to biej rekordy swiata tak zapiernicza:))))

ogolnei mysle nad zmiana pracy i mam dosyc tego calego handlu, uzerania sie z ludzmi, pracy do tak poznych godzin. rzygam tym. co z tego ze atmosfera super, ze mniej sie umecze i ze mam blisko, te godziny pracy mnie wqrwiaja tak ze mam ochote wyc!!!
 
sariska mega wielkie gratulacje ! Cudownie usłyszeć bicie serduszka
Natolinko marne to pocieszenie, ale prezentów też nie mam. Ba ! Poza brakiem pomysłu jest brak kasy :/
Zakreśl w kalendarzu na czerwono jeden dzień, jak hasbend spyta co to ? To mu powiesz, że w ten dzień robisz sobie wolne i niech się świat wali :)
Ragna przykro mi z powodu Hani, zaczynamy się martwić o nasze skarby jak już były w brzuszku i niestety do końca życia już tak zostanie
Sheeney gratuluję świetnej formy ! 5 kg w piątym miesiącu po drugiej ciąży. Bajka :)
Alicja tak, jak napisała Nat potwierdzasz tym postem fakt jak bardzo wrażliwą osobą jesteś. Szczerze podziwiam pracę takich osób jak ty. Dla mnie byłoby to ponad moje siły.
Dziulka na wakacjach byłam z takim szkrabem, który zaczął biegać jak miał 15m -cy ! Za to sprzedałby własną babcię, tak był gadatliwy

U nas spokój :) Odpukać, gorączka minęła. Zuzię cały dzień rozpierała energia. Przeliczyła wszystkie kuleczki w suchej karmie kota :) trzasnęła kilka razy warzechą w okno ( Pan Bóg czuwał i jest całe okno i cała Zuza), później stwierdziła, że fajnie jest przekopać ziemię w doniczce :) mnie było mniej do śmiechu :wściekła/y:
Teraz zrobiłam sobie przerwę w pracy na bb i chyba pójdę spać :-D odechciało mi się pracować.
I proszę mnie tak przed świętami nie stresować, że bb się popsuło !
 
dzień dobry :-)

kawa12.jpg


umykam do pracy

pomalowałam paznokcie na żarówiasty pomarańczowy, mam moc :-D
 
witam się po zadziwiająco dobrej nocce.

Dawidowe
czyli autorytet "pani" robi swoje :-)

Co do tych kondolencji to nawet tego nie czytam :-( ja niestety na codzień żyję z taką świadomością kruchości życia, przez moją psychikę. I ciężkie to jest.
Przykra sprawa, brak słów.

Dziulka no praca w handlu to ciężka praca :-/
Maga cieszę się, że z Zuzą lepiej.
Alicjadobrego dnia w pracy!

I tylko tyle? :-(
Znowu mi smutno w takim razie.
 
Natolinka proszę natychmiast ! przegonić wszystkie smutki. Ale już ! Zobacz, Ala przed pracą podała nam pyszną kawkę, aż mi się buzia do niej uśmiechnęła
Proszę spojrzeć w lustro i zrobić tak : :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
A później na głos powiedzieć : dzisiaj będę miała cudowny dzień, bo np. dzisiaj piątek czyli weekendu początek
i tak co kwadrans do wieczora. Wieczorem stwierdzisz, że przez cały dzień się uśmiechałaś
 
Dziulka może faktycznie jak cię to tak męczy to poszukaj innej pracy. Wiesz, wtedy też będziesz mniej nerwowa i moze uda ci się znaleźć pracę w takich godzinach, że nie będzie tak jak niedawno pisałaś, że cały dzień nie widzałaś małej. a co do chodzenia to teraz jak zaczęła raczkować to myślę, ze lada moment zacznie sama chodzić bo podobno trzeba zacząć się dopiero martwić jak dziecko nie chodzi po 18 miesiącu także myślę, że w takim razie nie musisz póki co się tym martwić.
Maga to super, że Zuzia lepiej i już gorączki nie ma i ma tyle energii bo to najlepsza oznaka, że wszystko juz w porządku
Alicja miłej pracy, a ja paznokcie pomalowałam na czerwony kolor:-D
mój małż ma już od dzisiaj urlop i do pracy idzie dopiero w styczniu więc będę miała więcej czasu na naukę. nie wiem jak to będzie bo będę i tak musiała małża pilnować żeby wychowywał też Agusię a nie tylko się z nią bawił bo przy tacie ona jest bardzo niegrzeczna a małż nie ma sumienia jej zabraniać niczego. ehh. będzie musiał i zamierzam go tego nauczyć. poza tym dzisiaj idziemy do naszej znajomej i boję się trochę, zeby Aga nie zdemolowała tam tego domu bo to istny wulkan energii, fakt najczęściej słucha ale nie zawsze mimo wszystko i trzeba ją bardzo pilnować. no zobaczymy. będzie tam jescze 4 miesięczne niemowlę i 8 miesięczne niemowlę. idę teraz włosy umyć i zabieram się za naukę a potem jakiś obiade 1 dla Agusi trzeba będzie wymyślić. no to miłego dnia wszystkim życzę
 
dobra dziewczyny, u nas mówi się tak : tu ruch jak w Rzymie, jeden śpi drugi drzymie :)
Idę ogarnąć M-4, się i z Zuzę. Na 10 do lekarza.
Narazie
 
reklama
Do góry