reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

reklama
Halo:))
Ja chcialam tylko napisac, ze jestesmy z adasiem nad morzem. Podroz przeszla bardzo ciezko bo lecielismy sami ale... teraz jest swietnie. Pogoda super i Adaś czuje się rewelacyjie. Myslę poważnie nad tym zeby sie tu przeprowadzic za rok ;)
 
witam się o poranku.
noc kiepska, chociaż cel, by dziecko nie spało ze mną osiągnięty.
nie mam jakoś siły na nic.
pozdrawiam tylko.

ROXANNKA nie jadłam piri-piri, bo to rodzice przynieśli mi chipsy
 
NAT najwazniejsze, że cel osiągnięty. Po tym co piszesz rozumiem, że Pudzainek ostro się buntował w nocy przeciwko nowemu stanowi rzeczy?

u nas 3 pobudki, więc jakotako. Teraz psychicznie zbieram się do odgruzowywania domu, gdyż każdy pokój jak po tornadzie wygląda i za długo zajmuje mi znalezienie potrzebnej rzeczy :confused2: natomiast zanim się za to zabiore to pewnie jeszcze kilka godzin w błogostanie minie. Tak mi się "bardzo" chce to robić własnie :eek:


eeeee co tu tak cicho :( DORIS, HAPPY, KANIA meldowac się!!!!
 
Ostatnia edycja:
Bry poniedziałkowo...

Makuc jezdem !!!!! w niedzielę nauka??? o rany nie zazdraszczam pracy w niedzielę. Podobnie jak Ty długo chowam w sobie urazy :-( fakt nie jest to dobre dla Nikogo a zwłaszcza dla mnie. Twojego patelnią przez.....co On sobie wyobraża. Jak nocka??? doczytałam 3 pobudki to i tak całkiem całkiem :-) owocnego odgruzowywania mieszkanka, a jak z D???
Emiliab oj jak ja Ci zazdraszczam takiego wypadu nad jeziorko :-)
Monimoni zdrówka życzę :-)
Efa to fajnie, że Oluś tak dobrze je, skok sobie już chyba na dobre poszedł :-) Fajnie że się wybieracie na Zlot :-)
Elwirka życzę Wam poprawy stosunków małżeńskich :-) super że nocka taka piękna.
Nancy ja tylko Karmi piłam, a poźniej lampkę winka :-)
Ida moja córka je podobnie, rano butla, II śniadanie kaszka z owocami albo kanapka, obiad - słoik mały, czasem duży plus owoce, popołudnia zależy co jadła na 2 śniadanie jak nie kaszkę to dostaje mleko, i na noc mleko. Obiadamy, ulubioną kaszką też potrafi pluć...a il waży Michalinka teraz??? co do pór stałych to ciężko je określić ale u Nas w miarę jest to regularne tzn. rano butla ok 6, 2 śniadanie ok 10-11, potem około 14 obiad, około 17 podwieczorek i 20-21 butla na noc.
Roxannka czekam na zdjęcia z sesyjki :-) Twój też chrapie heh? a jak nocka?
Ika super, że zdjęcia do wywołania wybrane, teraz tylko trzeba wywołać :-) super, że dzień u teściów udany !
Cass życzę żeby córcia się szybko naprawiła i Twój nastrój też.
Dziulka super, że basenik zaliczony a nawet dwa :-) współczuję takich upałów, na pewno jest to dla Was mega męczące.
Dawidowe piwo jest zdrowsze a co ciekawego reklamowali??? ja to czasu na tv nie mam ostatnio, jak już to jakiś film pooglądam z dysku. A morza zazdraszczam, ja to bym chciała w ciepłych krajach żyć w zimie a w lecie w Polsce :-)
Rysia super, że chrzciny udane i masz to już za sobą :-) i przede wszystkim fajnie że Miłoszkowi się podobało, dzielny chłopak !!! Czekamy na zdjęcia i szczegółową relację :-)
Silve udanego wypoczynku :-)
Natolin czemu kiepska? był płacz? ważne że cel osiągnięty a Ty dzięki temu masz być dumna.
Happy gdzie Ty się zapodziałaś?
Sarisa wróciłaś już???
Doris jak po weekendzie???

Więc tak, nocka raczej bez pobudek, tzn. ja takowej nie zarejestrowałam. Oliwka wczoraj miała podobno dużo wrażeń, wszyscy na siłę ją zabawiali. Podobno była mega padnięta, w samochodzie już przysypiała ale jak wróciła do domu to się jeszcze ożywiła, trochę się pobawiłyśmy przed kąpielą, sama podeszła do mnie - stała przy fotelu a ja siedziałam na dywanie robiąc jakieś 5-6 kroków, u teściów podobno wstała sama bez podtrzymywania z kolanka. Poza tym nastrój ciut lepsiejszy, z mężem wszystko wyjaśnione więc mam nadzieję że będzie lepiej...
 
Ostatnia edycja:
Jestem ... niewyspana :confused2:
Nocka hmmm ... napisze tylko że moje cudowne dziecko między godziną 1 a 4 olało spanie, oczy jak 5 zł i nawet specjalnie płaczu nie było co do niego nie podobne :no: Na przemian z mężem go usypialiśmy aż wkońcu się udało, a rano odkryliśmy
-jedno ukąszenie komara na rączce :-(
-prawą górną jedynke :-)
ciekawe co go obudziło :confused::baffled:

W każdym razie plan na dzisiejszy wieczór mam taki, że kłade się spać o 20 razem z Ptyśkiem i niech mnie ktoś spróbuje obudzić :crazy:

efa
, a co ty o tej porze na bb robiłaś :-D

sivle,
super, że jesteście nad morzem :tak:

natolin
, to widze, że Ciebie rodzice rozpieszczają tak jak i mnie ;-) następnym razem złóż im zamówienie :-p

elwirka
, zazdroszcze nocki :zawstydzona/y:

makuc, szybkiego uporania się z odgruzowywaniem :rofl2:

ciekawe jak tam sariska nad morzem, e-lona po Wrocku już pewnie wróciła, no na poranne wieści od doris i kani też czekam :-)

lece bo Patryk właśnie zjadł kawałek gazety i się krzywi :oo: ... chyba nic mu nie będzie :rolleyes2:

o i kania się przede mną zameldowała :biggrin2: fajnie że nocka bez pobudek i że z mężem się układa, a twoja Oliwka to szkoli swoje umiejętnoście i pewnie niedługo będzie sama biegać ;-)
 
Ostatnia edycja:
ROXI GRATULUJĘ Patrykowi nowego ząbka! czyli ostatnie pobudki nocne właśnie swoje wytlumaczenie znalazły. Co do gazet to Aliczka traktuje je jako przysmak i musze wszystkie chować, bo jak tylko jakąs dorwie to odrywa kawałek, wsadza go do buzi i robi "mniam, mniam" :eek:
KANIA cieszę się, że z mężem wszystko wyjasnione. Oooo i gratki dla Oliwki za nowe umiejętności :laugh2:z D. w sumie tak ooo se. Nie dobrze ale i nie tragicznie. On nie widzi problemu a ja warczę. Standard ;-)

dalej się mobilizuję. Ech.
 
reklama
Do góry