reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

reklama
Witam sie porannie,przedwyjazdowo..:-)

Juz jestesmy prawie spakowani,bede za Wami tesknic ale nie bierzemy laptopa takze nie bede mogla byc w kontakcie.Telefon bierzemy ale bedzie wlaczany tylko w razie koniecznosci( jak wakacje to wakacje)
Alez jestem podekscytowana:rofl2:

Buziaki dla wszystkich i kazdej z osobna!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odezwe sie jak wrocimy
 
no ten czas leci :) wpadama przecigiem pochwalic sie suwaczkiem :)
dziulus rocznicowe buziole

a dzis ma do nas kurier z rowerkiem dla mlodego zawitac, jego prezent na roczek, troche z wyprzedzeniem, ale chcielismy co by jeszcze mlody skorzystal przed zima :D
wpadne wieczorem
 
kania miłej pracy, oby czas szybko zleciał. No a co do nocnika to my jeszcze nie próbujemy, zaczniemy jak mały będzie miał na pewno ponad roczek. Ostatnio jak byliśmy u mojej babci a prababci Łukasza to dostało nam się za to że jeszcze na nocnik nie sadzamy, bo według babci już za późno.. Oh jak dobrze że nie mam z nią kontaktu na co
dzień bo chyba oszalałabym od tych "cennych rad".

uska pytasz o zabezpieczenia na rogi stołu, tak są w lidlu. A do Krakowa masz jak daleko?

Łukasz właśnie usnął a ja jem pistacje:-).
 
Dziulka, Roxi, gratulacje rocznic slubu :-)

Patryczkowi Margerrity - wszystkiego najlepszego dla Ciebie i Mamusi Duuuuży Chłopaku :-)!

A ja zaczęłam pakowanie na jutrzejszą podróż. "Grozi mi", że trochę zostanę w domku, ale to się okaże dopiero 10-go, po wypłacie Tomka. Na razie mam super wiadomość: Tomek dostał umowę o pracę. Niestety z zarobkami podobnymi, jak poprzednio, ale ma umowę o pracę, a nie zlecenie :-))))).

Pakowania c.d.... :-)
 
Mala_mi mam jakies 180 km i bardzo chce sie wybrac bo mam kuzynke i przyjaciol ktorych bardzo bym chciala odwiedzic ale ciagle czasu brak, jak jest pogoda to M non stop siedzi na budowie a jak nie ma to szkoda jechac i tak w kolko :) pewnie kolo jesieni sie wybierzemy a teraz to pewnie do lidla skocze :)
 
Efa to super że Tomek dostał umowę o pracę, wiesz bliski mi to temat,bo mój G. pracował w jednym miejscu przez ponad 4 lata i miał ciągle umowę zlecenie. W ogóle praca ta była do dupy bo i zarobki małe. Teraz zmienił pracę i robi to co zawsze chciał. Zarobkowo wychodzi podobnie, ale w tej nowej pracy więcej trochę. Najważniejsze że G. zaczął coś nowego, chce tam poduczyć się tego co teraz robi i potem będzie dalej działał w poszukiwaniu pracy, bo wiadomo że z doświadczeniem nabytym już lepiej patrzą.
No a teraz będzie mógł mieć zasłużony urlop, dwa dni opieki nad dzieckiem w ciągu roku itp.
Na szczęście w poprzedniej pracy miał ściągane składki na emeryturę i ubezpieczenie też miał, bo wiem że przy umowie zlecenie nie zawsze są.

uska to daj znać jak się kiedyś będziecie wybierać do Kraka :)
 
A ja w tym Władku nie byłam, bo pogoda dupna, jestem cały czas, tylko tak siedzę cicho, czytam was, a sama jakoś zabiegana, ale wieczorami po 21 postaram się być, ja jakieś ciężkie przemyślenia życiowe mam może dlatego, że ćwierćwiecze się zbliża i tak myślę o swoim życiu... do tego przeziębienie mnie łapie, bo siedziałam na murku pupskiem a zimno było, nery przewiało i ja chora teraz będę chyba.
kocham was mocno i mam nadzieję, że zmobilizuje się do pisania/
 
Mała_mi ojjj ja też się nasłucham dobrych rad, Oliwka odkąd siedzi sama to już "powinna" siedzieć na nocniku hah tak uważa moja mama i koleżanki :-)
Efa super że Tomek dostał umowę o pracę :-) pogratuluj mu.
Margerrita pochwal się rowerkiem dla Patryka :-)
Strip Ty dopiero ćwierćwiecze, młoda jesteś kobietko :-) zdrówka życzę i jak najmniej dołków :-)
Sheeney szerokiej :-) będziemy tęsknić, udanego zafasolkowania !!!
Roxi, Ida meldować się ;-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hej kochane, tak siedze i myśle od czego zacząć czy od przyjemnych rzeczy czyli odpisywania wam czy może od mnie przyjemnych czyli mojego męża :dry:

Wy wygrałyście :-D
emiliab, nic nie zmajstrowaliśmy :-p @ wiedziała kiedy przyjść ... pojawiła się wczoraj :confused2: tak więc dzisiaj jestem cierpiąca ;-)

sarisa, coż ja ci moge napisać ... ciesze się że jesteś :***

Ja kupiłam zabezpieczenia do szuflad i nie umiem ich założyć :sad:
przyznam szczerze, że u nas tym się mąż zajmuje, ale powiedział że tam jakaś intrukcja jest :sorry:

Ciekawe jak tam makuc się ma.
o i widać kto moich postów nie czyta :-p napisałam co u maqcia kilka postów przed tobą :tak: widze, że też wczoraj do lidla zawitałaś :-) tylko przykro mi że kłótnia z mężem zaliczona ehhh faceci :angry:

roxanka- my też mam dwu letni staż, i się chajtaliśmy tydzień przed wami :-) A ja wam jeszcze takich lat 50 razy :)
no to czego się nic nie chwaliła :-p w takim razie spóźnione życzenia rocznicowe :-)
o i dla kasis też :-) widze, że mamusie bb łączy nie tylko data październik 2010 :-D

z tego co pamiętam to dawidowe też miała wczoraj rocznice, więc życzenia ślę i przykro mi że musieliście spędzić ją osobno :-( oby już niedługo!!!

ida, oj tej cierpliwości to mi dużo potrzeba i masz racje "z nimi źle, ale bez nich jeszcze gorzej" tylko że ja ostatnio coś oka przymrużyć nie moge :-(
super zakup ci się udał z tymi bodziakami :tak:

czarodziejka, uuu to faktycznie ci się wszystko zwaliło na głowe, ale to tak jest że nieszczęścia chodzą parami ehhh mam nadzieje, że dzisiaj już lepszy dzionek jest!

dziulka, wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy :-)

happybeti, życze szybkiej poprawy nastroju!!! a coś się stało ?

kania, zafasolkowanie niet :-p (czyt, to co napisałam do emilib) :-) a krostki są przy nosku więc chyba nie od wkładania do buzi :eek: ja czasem nie mam siły do tej jego alergii niewiadomonacoidlaczego :crazy:
podoba mi się twoje dzisiejsze podejscie do życia, że narzekać nie masz na co, bo ja to zawsze mam na co :-D:zawstydzona/y: tylko w sumie nie wiem czy ty tego ironicznie nie pisałaś :rolleyes2:

alicja, mi tez brakuje takich chwil jak kiedyś z małżem :-(

puki co dzisiaj mam w nosie obiady, syf i inne rzeczy, wali mnie to wszystko na maksa:))))))))
witaj w klubie :rofl2:

efa, to super, pogratuluj Tomkowi ode mnie :-) a tobie życze takiej "groźby" pozostania w bydzi :-p

strip
, a ostatnio myślałam o tobie i czy już wróciłaś z Władka.

margerrita, suwaczkowe gratulacje dla Ciebie i Twojego Patryczka :-)


no i mój Ptysiek się obudził, więc nie uracze was opowieścią o wczorajszym wieczorze i dzisiejszym poranku :no:
 
Do góry