reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

reklama
Hej! Coś tu mały ruch dzisiaj. Znowu.
My dzisiaj chyba nie pojedziemy na te smerfy do Krakowa, bo pogoda do kitu. Może w piątek do Katowic się uda, bo podobno od wtorq ma być słoneczko. Nocka u nas nawet ok chociaż obudziły się dzisiaj dzieciaki jakoś wcześniej niż zazwyczaj, bo o 8.00.
Dziulka extra klapeczki. Super, że @ się skończyła, a tabletki tak jak napisała Kania wzięłabym do końca.
Ida Twoje butki też pikne tylko brakuje mi zapięcia. Ile za nie zapłaciłaś?
Kania serniczek jeszcze nie napoczęty, ale niebawem to się zmieni. :-p Współczuję nocki. U? mnie nawet jakby mąż tylko wstawał to ja i tak bym nie spała, bo mnie byle stęknięcie budzi.
Emilia zazdraszczam sosiq. Uwielbiam grzyby.
Roxannka suwaczkowe gratulacje.
 
Witam sie i ja:)):-)

Dziulka
butki fajne:) podziwiam ze umiejętność chodzenia w takich obcasach....ja już ostatnio śmigam tylko na płaskich obcasach, odzwyczaiłam się od szpilek i chyba nie prędko do nich wróce:):-)
Elwirka, mamaagusi, Ida, dawidowe, happybeti gratuluje przespanych nocek:)
Roxannka wszystkiego naj dla Patrysia:-)
Kania niestety zostawiłam sobie jeszcze prasowanie na dziś, wczoraj nie dałam rady wszystkiego wyprasować:/// miłego dnia u teściów:-)

U nas nocka też w miarę tylko jedna pobudka na mm więc do przeżycia:)) a i pospała do 7.00:)) teraz dosypia jeszcze a jak wstanie to śmigamy na spacerek bo dziś wkońcu nie pada i na chwile do teściów coby po południe mieć tylko dla siebie:-)
miłego dzioneczka zyczę:-)
 
Witam mamusie my już po wakacjach teraz tylko obowiązki mamy i nauka do obrony :/
Chciałam się Was zapytać czy Wasze maluchy też chcą być tylko z wami. Moja córeczka do tej pory była bardzo towarzyska i lubiła bawić się z każdym a od jakiegoś tygodnia istnieje tylko MAMA. Jak jest u M na rękach to marudzi i jak zobaczy mnie to wyciąga rączki i płacze. Widze że jest mu przykro bo stara się bawić z nią i spędzać każdą wolną chwilkę a ona taki mały niewdzięczniak tylko mama i mama. Poza tym to jest dla mnie wykańczające bo mała jest na etapie chodzenia za rączki po domu i mogłaby tak cały dzień a mój kręgosłup nie wytrzymuje tego. Macie jakieś rady jak przekonać ją do taty?
Pozdrawiam
P.S. Zaręczyliśmy się :D
 
U nas pogoda lepiej nie mówić leje,leje,leje. Chyba na Harego do kina się wybiorę, bo świra w domu dostanę.

U nas nocka oki.

Dziulka, Ida fajne butki :)ja również uwielbiam buty kupować, potem niestety mało w nich chodzę i torebki też uwielbiam. Marzy mi się jakaś firmóweczka achhhhh....

Kruszynka Gratuluję Zaręczyn.
Mój Paweł też chce tylko do mnie a do męża nie, ale do córki idzie. Tylko, że u nas mąż mało z Pawciem przebywa, do wieczora pracuje, też widzę, że mu przykro, że własny syn od niego ucieka. Myślę, że wyrosną z tego nasze dzieciaczki.
 
Ostatnia edycja:
Ja tylko na chwilke:-)

Efus Jednak nie bedziemy w Gdansku -tylko w dziwnowie

Bylismy wczoraj nad jeziorkiem i bylo super! Woda cieplutka,synius nawet sie troche wykapal;-)

A i wczoraj chyba zaczelismy "pracowac" nad rodzenstwem dla synka:-)

Dzisiaj znowu bardzooooo cieplooo to moze sie jeszcze troche opale co by nie straszyc bladoscia na wakacjach.(chociaz raczej blada to juz dawno nie jestem ale ciagle mi malo),no i powoli sie szykujemy do wylotu(czyt.masa prania do zrobienia)


MIlej niedzieli!!!!Postarwam sie pozniej zajrzec jeszcze do was
 
Kruszynka gratuluję zaręczyn. Datę ślubu ustaliliście? Co do zachowań córki to to może lęk separacyjny. U mnie jest podobnie, że jak mnie tylko zobaczy to do mnie ręce wyciąga dlatego po prostu oddaję ją mężowi wychodzę, żeby mnie nie widziała i jakiś czas jest ok. Z czasem to minie.
Sheeney w takim razie owocnej pracy. Mam nadzieję, że długo nie będziecie czekać na kolejnego poTomka.
 
e-lona, kania, ja też zawsze w bucikach z paskiem na pięcie śmigałam (i pewnie wezmę takie na wszelki wypadek do reklamówki;P) ale te fajnie się trzymają, z tyłu mają takie gumeczki przy pięcie. a dałam baaaaaardzo dużo bo aż 49,99:-D
 
reklama
Do góry