reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

kryszynka gratuluję zaręczyn!!:-) u mnie jest problem tego typu, że do usypiania musi być tylko mama, jak się przebudzi w nocy to też tylko ja mogę ją przytulić bo u taty drze się okropnie:///
sheeney ale super to w takim razie owocnego starania się życzę:-D
 
reklama
Happy no to tobie serdecznie gratuluje. Moze wkoncu skonczy sie na wczesnych pobudkach

Kasia 33 dzieki

Ida ładne buciki wie co mowie bo ja jestem uzalezniona zrszta mam podobne tylko na wyzszym obcasie

ika nie tez lenistwo dopadło i tylko japonki nawet do pracy. Wkoncu zaszalałam w piatek i poszłam na bardzo wysokiej koturnie. Te co miałam wyprowadzic na spacer. W maju kupiła w CCC no i wkoncu sie doczekały. Nawet wygodne sie okazały

kruszynka gratki z okazju zareczyn. A co do tego czy moja za mna to nie. Ona jak cygranka wszedzie jej dobrze. Ostanio jak wychodze to mi robi papa owraca sie do babci, podaje reke i ida. Tak wiec moja ma mnie głeboko. W sumie to odbrze bo za miesiac złobek

sheeney ty w Polsce?
 
Hej Ciotunie,

wywołana przez Szpiega Natolin (dzięki Kochana za pamięć),melduję, że żyję , tylko na net czasu mi brak.
Niebawem wracam do Edi, więc przygotowań mam bez liku. Jak już wrócę do Edi, i wpadnę w nowy rytm dzienny, to znów zagoszczę na forum.
Tymczasem znikam, Paffcio się właśnie obudził, a babcia czeka, az Jej zafarbuję włosy:-)
Całuję wszystkie dzieciaczki w stópeczki, brzuszki i czóleczka:-)
 
Roxannka, suwaczkowe gratulacje dla Ciebie i Okruszka!!!
Kruszynka, gratuluję zaręczyn.


Sheeney, szkoda, że nie będziecie w Gdańsku :)
Dziulka, Ida, super butki!
dawidowe, jak tam po wieczornym piwkowaniu? Dobrze się spało?
onesmile, no wreszcie się odezwałaś :)

Łoooj, u mnie nocka do bani. Pobudki 3.30 do 5.30 i od 7 już full power. Wymiękam.
Położyłam Olka i teraz łapię fazę na spanie. chyba pooglądam TV.
 
to ja jeszcze tak na szybko przed wyjazdem wpadam, piszę i spadam ;-):-p
W lbn leje. w nałęczowie na bank też będzie. cudny wyjazd spędzony w hotelowym pokoju się zapowiada :wściekła/y: biorę laptopa, więc przy dobrych wiatrach będę na bieząco :laugh2::happy::rofl2:

6c611dd5805169ddf0921d17fc9d9c03.jpg <---- motto na dzisiaj

EFA patelniową przeżył [o dziwo] ale za to na jego męskie ego ciągle ataki robię, co by się zbyt pewnie nie czuł i nie myślał, że wszystko gra ;-) nocka = masakra? brrr współczuję....
KANIA męża patelnią za jego ostatnie zachowania wieczorne i olewanie mojej osoby. Teraz też - spakował siebie [nawet nie chce wiedzieć o ilu rzeczach zapomniał..] i ma wszystko daleko. A ja siebie i Aliczkę ogarniam plus w domu przecież względny ład zostawić trzeba itp. itd. a ten do mnie, że on się umyje i możemy jechać. nosz... :crazy: czasami mam go serdecznie dosyć. bez kitu. poza tym:
zdrówka dla Ciebie! mam nadzieję, że dzisiaj już się lepiej czujesz. nocka nie tenteges? witaj w klubie uciśnionych... kiedyś się wyśpimy, prawda? :rolleyes2:
DAWIDOWE Ty i %? co to BB potrafi z ludźmi zrobić :szok:;-) i jeszcze pożeczkówkę od EFY "sępisz" :biggrin2: no weeee :-p:laugh2::rofl2: [p.s. podziel się jak już dostaniesz :zawstydzona/y:]
HAPPY cieszę się, że świętowanie udane. Wrzuciłaś zdjęcia? mam nadzieję, że tak. skończę posta i lecę sprawdzać :happy:
IDA znowu strajk nocny zaliczyliście? buuu. dobrze, że ślubny walczy a Ty się lajtujesz. Pocierpi to bardziej grzeczną Misialinkę i Twoją przy niej opiekę doceni. Do 8 spała? wow. to ja może Twojego męża do usypiania Alutka zatrudnię jak taką moc magiczną posiada :confused::cool2::-p A BUTKI TAKIE JAK LUBIĘ TZN. MAJ GUSTOWE :laugh2: łoddaj :-p też chcem takie.
ELWIRKA co ja czytam? nocka CAŁA przespana? super!
KRUSZYNKA GRATULUJĘ ZARĘCZYN!
SHEENEY daj trochę optymizmu i radości z postów płynącej... pracujecie nad rodzeństwem dla małego Tomka? no, no kciuki za szybkie powodzenie zaciągnięte!



no i of kors SUWACZKOWE GRATKI DLA PTYSIA I PTYSIOWEJ MAMY - ROXI :laugh2::happy:

LOFCIAM Was i spadam. w razie gdybym dostępu do neta nie miała to BĘDĘ TĘSKNIĆ :***
 
Ostatnia edycja:
Kochane moje ja tylko na chwile. zabawa na weselu super :-) małż co prawda co chwila latał z czymś lub za czymś (obsługa i organizacja sali była do d*** do tego stopnia że pani młoda sie popłakała gdy kolejny raz coś zawalili :-( nawet nie chce mi sie wdawać w szczegóły) ale było tyle młodych ludzi, tyle zabawy i śmiechu że nie miałam czasu siedzieć przy stole i podpierać głowy ;-) no i uwaga, uwaga!! musze pochwalić moją teściową bo wbrew moim oporom spisała sie naprawde super :tak: nasłodziłam jej dziś z rana więc cała w skowronkach wróciła do siebie, ale należało sie jej bo stanęła na wysokości zadania :tak: Dziś Iś będzie z ciocią M. ale krócej, bo o 19.00 urywam sie już z poprawin i zabieram do nas na kąpiel, kolacje i lulu. Nie ma nam dziś kto z nia zostac więc małż sam będzie reprezentował naszą rodzinke ;-)

a miałam dac jakieś zdjęcie ale kurcze nie zrobiłam ani jednego :/ za to był wynajęty fotograf który sie na mnie uwziął i wszędzie za mną latał :-D więc jak dostaniemy fotki z wesela to sie Wam przypomne ;-)
 
hej kochane
Melduje sie po weselu:)
Było super, był ten sam kamerzysta co u nas i okazało sie,że nasz teledysk z płyty weselnej jest u niego na stronie w celu pokazowym:)wrzuciłam linka na zamkniętym do galerii kto ma ochote na czar wspomnień ze mną hehe to zapraszam:)
 
witam oli robi drzemke troche spokoju
mamaagusi jak tam po obiadku u tesciowej
kania wspólczuje nocki
ida super buty
kruszynka gratuluje zareczyn,macie juz date ślubu. Oli jak widzi tatusia to sie cieszy bardzo lubi siedziec z tata, a wekend spedzony u dziadkow byl super nawet nie tesknila byla wesola i nie plakala,wiec tak to z moim dzieciem chyba ze ktos jej sie sie niespodoba tro jest placz
makuc miłej podróży,obyś miała dostep do internetu bo bedziemy tesknić
alicja super że weselicho sie udało
kasis to dobrze że wesele udane
 
reklama
Do góry