reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

ja jutro dzwonie umawiac wizyte u pediatry na srode jak bede miala wolne i bedzie przeglad techniczny malej tzn wzrost i waga + szczepienie. ta glizdusia wazyla 6880 w wieku 5.5 mca ciekawe ile teraz...
 
reklama
tego jeszcze nie wiadomo bo wiadomo jakie sa terminy na nfz ale jutro bede probowala isc prywatnie. no ja wiem ze niby fajnie jak sie rusza ale to taka wiercidupa ze ciezko jest go ubrac a codopiero wykapac - to normalnie masakra :)


nasz "smok" przybral na wadze przez ostatnie 2 miesiace 400 g i dlatego tez to nas tak martwi. dobrze ze mamy swoje warzywka juz swierze wiec mam nadzieje ze wyniki bedzie miec troche lepsze po zupce z botwinki swiezej marchewce i innym warzywkom
 
Ostatnia edycja:
dawidowe, odpoczywaj, delektuj się labą, a nie tam się stresujesz że nic nie rozumiesz ;-)

uska, fajnie że jesteś :-) no a z ta ruchliwością to pierwsze słysze, ale wiadomo, lepiej sprawdzić :tak:


ja już naprawde zmykam, bo już na oczka ledwo patrze ... mąż wkońcu przysnął na kanapie, a tak się do kompa rwał :dry: ide go budzić :-p
kolorowych ...
 
moja ciagle w ruchu nawet pampersa jej zmieniam pare minut ale pediatra nie widzi nic w tym złego. W złobku tez panie stwierdziły ze bedzie z nia co robic bo ciagle łazi i wszedzie zaglada a one beda musiały za nia. Moja mama juz wysiada. Dałam jej urlop :-D
 
Roxi obudź go na śpiącego królewicza :-)

Dawidowe ja mam patent na pampersa zawsze jej daję cosik do rączki i spokojnie mogę zmienić ;-)
 
no mnie to tez dziwi choc wole sprawdzic bo faktycznie nie usiedzi sekundy, bo z tego co powiedzial lekarz moze to byc od tarczycy lub cos innego. bo jego waga jest na 3 centylu a obwod glowki na ponad 75 wiec narazie chodze od lekarza do lekarza sprawdzajac
tak pozatym jest przecudownym usmiechnietym chlopcem :)
swoja droga patrzac na starszego i jego problemy z nauka bez brak koncentracji teraz wole wszystko sprawdzic
 
DAWIDOWE jakbym mojej do lapki nie wlozyla jakiejs zabawki to pieluche zmienialabym godzine chyba...bo ona odkryla nawet sciane za soba:))) dzisiaj paluszkiem wskazujacym grzebala w wykladzinie u niej w pokoju:)))))))))))

a ja ide spac...tylko jak jak taka duchota cholerna????? niby popadalo ale od nowa duchota.dobrze ze jutro popoludniu mam to sie tak nie nazapierdzielam jak osiol jak dzisiaj. najwiecej roboty z rana jest. a zanim jutro pojde do pracy to mam w planach:
-prasowanie
-obiad
-kurze
-umyc podloge

Lazienke zostawiam malzowi. ooo!!!!!

nic, spadam sobie.


kurde IDY nie bylo wieczorem, ani ALICJI, no i wieluuuuu z was buuuuuuu... MAKUC glizdo jedna gdzies jest???
 
reklama
Do góry