reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

reklama
W tym waszym mega natłoku pewnie mój post wsiąknie, ale piszę gdyż zostałam WYWOŁANA do tablicy :D Jako wredny podczytywacz melduję że żyję, mamy się dobrze, ale w związku z tym że swego czasu was opuściłam nie potrafię się już tu wbić, dużo nowych osób no i tyle produkujecie że musiałabym na tydzień przy kompie usiąść żeby ogarnąć z wieksza choć co u was.... poczytuje często gęsto wątki tematyczne, ale ten to nie daje rady. Siedzę sobie na wychowawczym, dużo czasu pochłania mi facebook i prowadzenie znajomemu fanpage. Czasem biorę też jakieś informatyczne robótki wiec wieczorami dłubię :D Dziecię moje jest grzeczne ponad miarę, bezzębne, nie raczkujące więc raczej mam z nim loozik. Może uda mi się jakoś ogarnąć i coś tam czasem do was naskrobać ale nic nie obiecuję bo strasznie ciężko tu załapać temat hahaa

Pozdrowionka :D
 
bo mi internet nawala - literki mi sie popsuly PL i brzuch mnie boli - co za wieczor ... mam w domu netbooka - bo Nati dostal go na komunie i na nim teraz korzystam z internetu bo udalo mi sie wreszcie go opanowac i podlaczyc - wogole sie na tym nie znam ..... :)
 
Cocita nie wsiaknie :) wszystko czytamy po kolei jak leci - milo ze jestes :)
I zazdroszcze tego looziku przy twoim skarbeczku :p moja daje czadu kiedy tylko moze ! Nawet teraz spi jakos tak w rytmie cza-cza hahaha
 
właśnie, to bardzo miłe :-) piszcie częściej
JEŚLI KTÓRAŚ ZE "STARYCH" MAMUSIEK NAS PODCZYTUJE NIECH SIĘ ODZYWA, BĘDZIE MIŁO :-)
 
właśnie, to bardzo miłe :-) piszcie częściej
JEŚLI KTÓRAŚ ZE "STARYCH" MAMUSIEK NAS PODCZYTUJE NIECH SIĘ ODZYWA, BĘDZIE MIŁO :-)


wiesz natolin ja to się boję uzależnienia hihi ( od bb) - bo jak nie miałam dostępu do neta to chociaż była wymówka - teraz to nie wypada mi już nie pisać więc muszę się chociaż kontrolować bo zaś zacznę za dużo gadać i mnie będą palce boleć od klikania jak dawniej :tak:
 
reklama
:-D no dobrze że to raczej nie szkodliwe uzależnienie :D
Dobra ja już idę spać - bo się cały dzień źle czuję, a Ness dała mi w kość - dość często dziś musiałam ją mieć na rękach, duszno i nie chciała się bawić - marudziła. Teraz śpi to i ja skorzystam.
Dobranoc się z wami już chyba :rofl: cieszę się że wróciłam - miło nie być samej - dzięki wam.

Ha! Przypomniało mi się ... ostatniego Natan ma urodziny i kurcze teściowa zaś przyjedzie i będzie dobrą udawała żeby nas potem obgadywać zaś, paskudny ma charakter żyje ino po to coby innech poobmawiać.. powiedzcie mi co ja mam z tą babą zrobić? Pomóc nie chce bo niby nie może- akurat nam nigdy nie mogła -my nie odprawiamy urodzin Natanowi bo wolę wydać pieniądze na jakiś prezencik dla Niego żeby miał coś i się ucieszył a nie na impreze po to żeby się siedział i nudził przy osobach których nawet nie bardzo zna - bo teściowa to wpadnie jak obca jakaś i będzie siedziała jak królowa i ani z nim nie pogada.... ehhh ... zaś będzie płacz i zgrzytanie zębów, wzięłabym uciekła w tym dniu ;p
Czemu teściowe takie muszą być no?
 
Ostatnia edycja:
Do góry