reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

kuku z poranka na szybko. poszlam sie zapisac do posredniaka i juz jezdem. Leane po wczorajszych akcjach dospala do 8.30!!!! a co jej bylo??? ona ma tak czasem z nadmiaru emocji i przezyc -pytalam kiedys pediatre to mowila ze z powodu zebow tak na pewno nie wybucha i przede wszystkim ze to sa emocje bo kazy nowy dzien dostarcza tyle przezyc takiemu maluchowi ze musi to wyjsc...szkoda ze ja wtedy mam ochote wyc glosniej niz mala.... serio-ostatni raz zapalilam fajke w styczniu 2009 roku i to jeszcze nei zaciagam sie az tak. a tu wczoraj po prostu sie zatrzeslam w srodku i upocilam z nerwow zeby malej sie nic nie stalo bo to bylo wlasnie darcie jak MAMAAGUSI pisze- zarzynanie bicie nie wiem co ejszcze.... masakra....

DORIS moze twoj powinien poczytac te posty od nas to bedzie wiedzial ze ktos stanie w wojej obronie...np Dziula z tluczkiem do miesa tudziez tasaczkiem i deska bambusowa do krojenia:)))

zaraz sie ubiore i mala i ide poskladac te cv tu kolo mnie. mam krwa dosc tej mojej roboty!
 
reklama
Makuc w sumie to fajnie ,ze masz tyle lekcji. Zawsze to kasa , nie? Może i ja się zapiszę na kursik?
Marzy mi się egzamin FCE . No ale rzadko mam okazję szkolic język. Połowy pewnie już zapomnialam :-( buuuu.
Mamaagusi no i u Ciebie tez się coś podzialo,ze takie smutne przemyslenia masz?! Może nie jest tak zle jak się wydaje?

wiesz mi, jest źle. doskonale cię rozumiem bo też mi się marzy FCE.
mam nadzieję, że jednak zobaczysz niedługo efekty albo spotkasz kogoś odpowiedniego
 
doris na razie Franka nie wzięło... Myślę,że jak go do końca czerwca nie weźmie,to już nie dostanie teraz ospy. A Kuba ma tylko strupki,więc wszystko ładnie schodzi. Zresztą dużo tego nie miał.
sariska ojjj to się pobawiłaś:tak:
 
Cześć Dziewczyny ... ktoś mnie tu ściągnął choć naprawdę nie chciałam ze względu na moje problemy nie lubię zatruwać innym życia.. Mam wiele zamieszania w domu niestety z powodów materialnych i nie wiem co będzie dalej z moją rodziną w związku z tym co się dzieje ...
Ale Dziulka mi tu kazała przyjść więc się grzecznie słucham i dziękuję wszystkim dziewczynom które mnie wspominały i które mnie pamiętają - gratuluję wszystkim mamusiom ślicznych pociech i tak bardzo bardzo się cieszę waszym szczęściem że aż ryczę co u mnie ostanio jest naturalnym zjawiskiem gdyż mam ciężką deprechę ... całuję was mocno i melduję posłusznie że jestem ...
Piszę od siostry bo ja już nie posiadam kompa więc mogę naprawdę tylko czasem ....
 
NARESZCIE WROCILAS SPARROW!!!! problemy finansowe nie sa powodem zeby z nami nie pisac bo my konta nikomu nie sprawdzamy.tak wiec: WITAJ PONOWNIA:)
 
Dziewczynki przedewszystkim spóźnione gratki dla małych księżniczek Agusi,Natalki,Hani,Wikusi,Lenki,Laury,Maury i dla dwóch królewiczów Dorianka i Tomcia :), bo przez kilka dni ominęło mnie kilka uroczystości :( . Nadrabiam nadrabiam i nadrobić nie mogę ehh

Emiś wyjatkowo było miło ;). Bo ostatnimy czasmi lepiej bawimy się z obcymi niż z naszymi fumflami, ale tym razem uśmiałam się za wszystkie czasy ;)
 
Ostatnia edycja:
Dziulka zapaliłaś?????????

Doris cieszy mnie przede wszystkim to, że masz w końcu odwagę powiedzieć mu wprost co o nim myślisz, że nie dasz się obrażać bo jakim prawem On tak do Ciebie mówi? Mam nadzieję, ze się opamięta a jak nie to kopa w tyłek a Ty jesteś silna kobieta i poradzisz sobie w życiu, sama czy z kimś innym. Mam nadzieję, że przemyśli wszystko i efekty będzie widać dnia każdego a nie od święta albo gdy postawisz go pod ścianą.

Mamaagusi wyżal się, będzie Ci lżej na duszy, może nawet jakoś doradzimy :-)

Sarsia to super, że pobawiliście :-) tak dużo tego nie ma ;-)

Emiliab męża ścigaj namiętnie po tą uszczelkę, dobrze że już po ospie i synek poszedł do przedszkola :-)
Witaj Sparrow pisz tak często jak masz możliwość, w grupie raźniej ze wszystkim :-) nie jedna z mam to przyzna, jesteśmy lekiem na całe zło tego świata !!!

Oliwka już na spacerku więc czas brać się za robotę...
 
Ostatnia edycja:
Wiem wiem Dziulka kochana ale wiesz .. mi już wygadanie się nic nie daje .. ja już nie mam sił płakać ani gadać ani wogóle nie mam sił .. przed dziećmi muszę udawać ale jak mam udawać jak mojemu synkowi komornik oznaczył konsolkę do gry swoją pieczątką i muszę mu wyjaśniać że ta konsolka już nie jest jego tylko komornika i niedługo będziemy wystawieni na licytację ani nie będzie gdzie iść ... co prawda mieszkani jest na rodziców i spółdzielcze ale zadłużone na ponad tysiąc złotych .. prąd nam mają odciąć lada dzień, wodę odetną jak nie będzie się czynszu płacić a jak płacić jeśli na wypłatach komornik siedzi a reszta wypłaty na drugiego komornika idzie i zostaje nam dokładnie 200zł na cały miesiąc i trzeba kupić pieluchy i jakieś żarcie od czasu do czasu ... mój mąż jest piekarzem to chleb zawsze jest ale tak bez omasty to wiesz.... no i co ja mam tu wam pisać ? Po co tu siedzieć i truć wszystkich swoimi problemami .. ja teraz tylko mogę na jakiś cud czekać .. że ktoś nagle mi przyjdzie i powie " Nie martw się pożyczę wam kasę powoli będziecie oddawać ale ja wam pomogę" - ale takie cuda się chyba raczej nie zdarzają ... więc co ? Lotek ? No jasne ale jak mam dać na lotka 3zł to ostatnio wolę coś dzieciom kupic no nie?
Takie moje popiep..... życie więc naprawdę nie ma co .....sorry wszystkie was dziewczyny sorry
 
reklama
Do góry