reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

reklama
mój wczoraj tak miał, a dzisiaj śpi w leżaczku, bo w łóżku nie chciał, ale mój leżaczek też się na prosto rozkłada, więc ma na pewno lepszą pozę niż na ręku
 
a mój dzisiaj aniołeczek.
Śpi i je cyca co 1,5 h.
Jak został z moją mamą na 2 godzinki płakał,bo nie chce z butli, moje mleko, ale to nie to samo co cycuś.:-)
 
Dziewczyny ja mam takie pytanie odnośnie połogu. Jak się czujecie te rozpakowane po 2,3 tygodniach? Bardzo boli?
Zastanawiam się nad powrotem na uczelnie, jak to będzie wyglądać.
Byłabym 1 dzień w tygodniu przez 13 godzin na uczelni plus 5godzin jazdy busem, na tyłku i waham się czy tak 3 tyg po porodzie dam radę...
 
a mój dzisiaj aniołeczek.
Śpi i je cyca co 1,5 h.
Jak został z moją mamą na 2 godzinki płakał,bo nie chce z butli, moje mleko, ale to nie to samo co cycuś.:-)
:-) podziwiam i jednak dobrze, że na butlę przeszłam ;-) bo ja (a po mnie i mój synek) za mało cierpliwa jestem. mój śpi już z 4 godziny.
Silve69 pewnie zależy od porodu. ja jestem 2 tygodnie po porodzie i dopiero dzisiaj w miarę normalnie usiadłam na tyłku...
 
mam pytanie do dziewczyn stosujacych kapturki Canpolu.Jaki macie rozmiar? Ja kupilam S i okazuja sie za male ,teraz chce wyslac TZ po wieksze i nie wiem M czy L. BO brodawka musi wejsc cala do srodka, tak? Az po same dziurki? Nie moze zostac pustego miejca na koncu?
Chce moja mala oszukac tymi oslonkami, bo mojego cyca to juz w ogole nie chce :( a ja tak sie mecze,wyciagnelam brodawki laktatorem, nosze specjalne nakladki do formowania, a ona woli butle :(

a uwierzycie, ze ja wozka jeszcze nie mam:))
przed porodem nie zdarzylam, po-nie bylo jak.Moze na weekend sie uda cos kupic.Tak marudzilam, a teraz bede brac, co jest :))
 
Natolinka dzięki:)))cały dzień mam te skurcze ale wody nie odeszły,czop tez nie więc pewnie dzis nic z tego:((((
Mam pytanie dziewczyny jak miałyście takie skurcze co godzinę to długo jeszcze czekałyście na poród?
 
Ostatnia edycja:
hej dziewczyny
loliszka witaj, brakowalo tu ciebie
kasis ty chyba jestes moja alterka albo co, bo nie dosc, ze to samo imie, ten sam termin i obie czekamy na synow, to jeszcze zaczelo sie u nas cos dziac w tym samym czasie :tak: tez pol nocy nie spalam, bo mialam skurcze, mialam nawet jechac do poloznej, ale stwierdzilam, ze zbyt rzadkie sa, wody mi nie odeszly ani nic wiec czekam czy akcja sie rozwinie czy "zwinie". juz bym tak chciala, zeby sie zaczelo!!!!!!!!
 
reklama
kahaaa:)to działamy kochana razem:))))na razie u mnie są słabe skurcze:((((( czekamy i czekamy.Licze ,że przez weekand sie rozkręci u nas:))) życzę tego sobie i Tobie Kasiu:)))

A z ciekawostek byłam dzis z koleżankami w sex shopie po prezent na jutro dla mojej kumpeli na 30 i kupiłyśmy wibrator:))) ale śmiesznie musiałam wyglądać :))) z takim bebechem do takiego sklepu hihihi a żeby było jeszcze śmieszniej sklep jest kolo dewocjonalii faustyna:)
 
Do góry