reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

Hey kochane :-):-)


U mnie trochę lepiej :tak::tak:
Jakieś tam skurcze są, ale regularności w tym nie ma nic a nic, więc nie panikuję :tak::tak: W pon kończymy 36 tydzień :-):-) Chociaż tak w rzeczywistości, to raczej 37 (Daria na wszystkich - nawet początkowych USG była prawie tydzień starsza:tak:)... Więc jeśli wytrwam jeszcze ten następny tydzień, będę mogła już całkowicie odetchnąć z ulgą...:-):-) No może nie tak całkiem, bo póki co nadal nie mam pojęcia gdzie będziemy mieszkać - paranoja :dry::dry: No, ale najważniejsza jest teraz mała :tak::tak:

Przepraszam, ze tak tylko o sobie, ale nie nadrobię, bo nie mogę jednak za długo siedzieć :sorry2::sorry2:

no jeszcze trochę czasu masz więc na porządne skurcze sobie poczekasz :)
 
reklama
no a ja teraz sie biore za zmiany, porzadki z mamuska i mezusiem, przestawianie, sprzatanie itp. Mloda dzisiaj ewidentnie ma lepetyne w dole!!!!!!!!!! bede krzyczec na ten moj brzuch chyba bo juz mam dosc jej piruetow:p

jak cos bede wiedziec znowu od FROGG to od razu wejde i napisze:)
 
Guzik82 witaj i tu
Miniu77 u mnie produkcja tez slabiutka, zaschnieta smietanka sie pojawia,
Ida zazdroszcze ci wesela, tyle dobrego jedzonka przed toba, mniam mniam
Mala mi mysle, ze na pare dni dobrze wam zrobi wyrwanie sie spod fali razenia tesciowej sie wyniesc, cieszcze sie wolna chatke :)

no dziewczyny rozkrecamy sie co nie, widac, ze pazdziernik sie zbliza
a pogoda sliczna, tylko, ze ledwo sie turlam i spacer byl wokol bloku :baffled: na wiecej sily nie mialam
 
SKOŃCZCIE !! Żadnego kładzenia się !! To nie realne !! Musimy urodzić do tego czasu !!!!
Helllllllpppppppp...... jak ja mogę iść do szpitala leżeć se kurna jak trzeba się dziećmi w doma zająć hę? I tym młodszym 8 lat i tym starszym nie??(mężem :p)

pociesze cie ze mojej kolezance jak wywołali o 11 to o 14 juz miała dzidzie ;-)

A my juz po spacerku dziecko przespało a teraz lezy w łózeczku i steka bo marudzic sobie zachciało i sie poprzeciagac. A noz widelec załapie sie na dodatkowa flache. Musze pilnowac bo jak na małe gabaryty dzidzi to moja nie powinna kazde 3h wciagac 100 ml tylko czasem 100 a czasem mniej. A moja by jadla co 2,5 i to najlepiej 100 a dokładka
 
Buu... no i zaczynają mi się robić rozstępy na brzuchu... co ja mam z nimi zrobić? Bo teraz póki są maleńkie to jeszcze jest szansa... a potem to już tylko zostanie dermabrazja i spłycanie dermatologiczne...

pomocy :-(
 
Witajcie

Przepraszam ze dopiero teraz pisze ale kilka spraw sie na to zlozylo. Po pierwsze mam gosci z Polski co naprawde bylo dobrym pomyslem. Bo jakos czas mija w milej atmosferze.
Bardoz mi milo ze o mnie jeszcze pamietacie :)))) Jeszcze raz dziewczyny dziekuje za wsparcie.
My nadal czekamy na porod i wtedy okaze sie co maszej malutkiej dolega. Martwimy sie ale wiem ze na dzien dzisiejszy nie jestesmy w stanie nic zrobic jedynie wiara.

Odezwe sie sie wkrotce ...tyle napisalyscie przez te ostatnie dni ze musze nadrobic czytanie.
pozdrawiam laseczki
 
Buu... no i zaczynają mi się robić rozstępy na brzuchu... co ja mam z nimi zrobić? Bo teraz póki są maleńkie to jeszcze jest szansa... a potem to już tylko zostanie dermabrazja i spłycanie dermatologiczne...

pomocy :-(

ojjj .. biedna moja .. ja już po ostatniej ciąży mam makabryczne rozstępy i trudno było mi się z nimi oswoić ale w końcu .. powolutkuu ... trudno się mówi .. żadne kremy mi nie pomogły - brzucha nawilżałam i olejkowałam jak się tylko dało a nic ... nic nie pomogło tak samo kremy potem na zwalczenie i zakrycie rozstępów - a gdzie tam ..
w tej ciąży mam tak że aż mi pęka skóra w miejscach rozstępów - strasznie swędzi i jak kremuję to piecze.. no ale ważniejsze jest dla mnie dzieciątko a nie mój brzuch - mówi się trudno ..

Dawidowe bardzo dziękuję za pocieszenie - ja naprawdę się boję wywoływania i leżenia w szpitalu - mam nadzieję że mi się samo ruszy a jak nie to chyba po wizycie 29go spróbuję z tym rycynowym i zobaczymy czy mnie tylko przeczyści czy może coś więcej a na 1go jestem na oddziale umówiona z ordynatorem to może on mi coś milszego powie i ... och och och ... no ja chcę rodzić .. a dziś mnie tak mocno pachwiny bolą, i podbrzusze, i plecy, no i cała taka jestem obolała .. nie wiem czy to po tych ćwiczeniach oddechowych??? Po wciąganiu brzuszka może takie zakwasy się pojawiły? Bo ostatnio nie bolało mnienic już tak mocno ...

Pozdrawiam was kochane dziewuszki mocno ..
 
reklama
A ja mam durny dzień. To płaczę, to się śmieję. Obecnie znowu płaczę. Bolą mnie albo nerki, albo krzyż - nie rozróżniam. Umyłam kuchnię, drzwi do łazienki i usmażyłam naleśniki z twarogiem. W ogóle jestem rozwalona. Bez sensu :/
 
Do góry