reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

reklama
No ja właśnie nigdy nie robiłam albumów. Z wyjątkiem ślubnego - no wtedy to już wypadało, hehe. Przedtem zawsze zdjęcia wywoływała i wkładała do albumów moja mama, mnie to raczej się nie chciało. Ale niedawno mama zabrała od nas z mieszkania (wcześniej było to mieszkanie rodziców) wszystkie te starsze albumiki i postanowiła je posegregować i ewentualnie rozdzielić, co sobie zatrzymuje, a czym się z nami podzieli. No to od razu wpadłam na to, że przecież my z Tomkiem od 3 lat jesteśmy małżeństwem i oprócz kupy fotek na płytkach to nie mamy nic. Trzeba było zacząć to nadrabiać, bo nie ma to jak wybrać najlepsze ujęcia, dotknąć, obejrzeć, pokazać taki prawdziwy album :-).
 
to jest własnie minusem aparatów cyfrowych,nie chce sie wywoływać, bo sa na płycie lub w kompie,ja tez niedawno wywołam nasze zdjęcia stare:)
Album dla maluszka na pewno będzie, ale muszę sie pochwalić kupiliśmy kamerę i nasze maleństwo będzie tez dokumentowane w postaci filmików, żeby mógł sobie pooglądać jak wyglądał:)a wiem ,że dzieci lubią wracać do takich czasów:)
 
Czesc dziewczyny czy moge sie do Was przylaczyc?:-)
Rowniez spodziewam sie malenstwa we wrzesniu, to moja druga ciaza tym razem dziewczynka.
Jestem w 32 tygodniu ciazy.Milo byloby powymieniac sie z innymi doswiadczeniami, kazda rada na pewno bedzie na wage zlota:-)
Pozdrawiam wszystki mamy!
 
Ja właśnie jestem w trakcie robienia albumu ciążowego ale ręcznie. Pokażę jak skończę :) Na razie czekam na materiały, które zamówiłam.

Oprócz tego mój M zakupił dla Lenki lustrzankę cyfrową żeby pstrykać zdjęcia malutkiej :) A moi rodzice poczuli się do obowiązku kamerować wnusię, więc zakupili kamerę cyfrową. Teraz Lenka i ja będziemy z każdej strony filmowane. Aż jestem przerażona co to będzie :)

Zobacz załącznik 280865


Zobacz załącznik 280866

Takie karteczki ostatnio zrobiłam urodzinowe dla rodzinki i koleżanki :)
 
Slicznie dziekuje za tak mile i szybkie przyjecie mnie do swojego grona mama:-)
Mam pytanko, czy moglybyscie mi powiedziec gdzie w ustawieniach profilu wkleic link do sówaczka?
Probuje i probuje ale nic nie wychodzi:-(
Bede bardzo wdzieczna!
 
reklama
Do góry