reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

reklama
Mnie tez sie takie duże podobają. Chcielismy rav4 ale za taka cenę (jak kupilismy astrę z 2007r.) mielibysmy co najwyżej ravkę z 2000 roku i to jeszcze w benzynie .... więc odpada. Może kiedys jak będe bogata - haha to wtedy kupię sobie Infinity - to jest cacko.
 
Moja corsa:) ma prawie 17 lat.... Ale też bardzo będzie nam jej szkoda sprzedać. Na razie rozglądamy się za autem. Tak, jak ty, dorisday mamy na uwadze astrę, ale jeszcze widzieliśmy megane ale mini van. Co prawda 10 latek, ale przede wszystkim większy i po przystępnej cenie, no i w moim województwie. Ale jest to kwestia do przemyślenia(kredyt).


Ja też mam Kosiarkę, ale ma 16 lat, czarna, bez wspomagania, klimy i takich tam, ale jest moja, prezent od męża:) A mąż jeździ 3 letnią już Astrą (nówką) ale moja malutka kosiareczka jak dla mnie wystarczy po mieście do mykania lub gdzieś niedaleko. Tym bardziej, że prawko mam od 2 lat dopiero i miałam nauczyć się lepiej jeździć ( to słowa mojego męża).


Mam pytanie bo dzisiaj jak wstałam to coś mi poleciało, myślałam, że to mocz czasem, ale jak sprawdziłam to okazało się, że to jakieś bardziej jak rozwodniony upław, taki białawy. Zastanawiam się co robić bo to takie jednorazowe było, zapachu praktycznie nie miało, a wizytę mam14 czerwca dopiero. Nic mnie po za tym nie boli i maleństwo dzisiaj brykało więc myślę że okej, ale moja podświadomość już coś tam działa:(


I witam nowe mamusie:)
 
Doris ja tez uwielbiam duze autka :) Rav4 to moje marzenie ,ale wiem wlasnie ,ze sa strasznie drogie :(. Gratuluje nowego zakupu niech sie dobrze wozi :). I przykro ,ze w piatek sie zle poczulas. Mniejmy nadzieje ,ze juz sie tak nie bedziesz stresowac .


Pogoda do d ........ , wydatkow duzo i jakoś humoru brak . Niewiem kiedy zacząć wszystko kompletować, bo mój M.ostatnio stwierdził ,że za szybko zaczęłam kupować rzeczy do dzidzi i jakoś mnie tym zdołował. Jutro dzień dziecka i wszystkie coś kupujecie ,a ja niewiem czy powinnam ,bo znowu moj M. skomentuje i mi sie przykro zrobi. Oj tak chyba sobie muszę dziś ponarzekać :( .

Witam nowe Mamusie
 
Sarisa- na wyprawke masz jeszcze duuuzo czasu!!! wiec spokojnie ja tez nic nie kupuje, nawet nie bardzo mysle o tym co mi bedzie potrzebne, a na dzien dziecka, spraw sobie i maluszkowi wielkiego loda z bita smietana i owocami i dzidzia bedzie szczesliwa jak i ty:-)
 
sarisa nie przejmuj się facetem :-) jak masz ochote to kup cos dla dzieciaczka i machnij ręką na jego docinki. A co do zakupów, to ja bym najchętniej kupowala codziennie cos, ale finansowo byloby kiepsko i wcale nie slucham sie faceta. Generalnie on specjalnie jakoś sam od siebie nic nie kupuje , ale jak ja cos kupię to mu się podoba. Przymknij wiec oko na to ,ze specjalnie jeszcze nie czuje klimatu.
Fasolkaania Widze ,ze nie tylko ja lubuje sie w oplach :-) ja swoją corsinke jak juz pisalam kupilam sobie sama , a astrę już wspólnymi silami z ukochanym.
Trzymajcie kciuki , bo własnie przyszedl kupiec oglądać corsę :eek::-).

P.s. witam Andziulę. Ja też mam termin jak Ty i natolin ;-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Doris- daj znac czy juz kciuki mozna uwolnic :-)

jej ale mam dzisiaj, gloda cale popoludnie chodze i tylko mysle o jedzeniu, co by tu zjesc:szok::eek: zaraz zabiore sie za popcorn, al najpierw zaczne od salatki lepiej:confused::sorry:
 
Do góry