reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

Zazdroszczę Wam dziewczynki ,ze już na L4 sobie jesteście ... ja tak planuję od lipca , wiec juz tez niedługo.
Dokładnie Lady wierz mi ,ze bardzo sie przestraszyłam, zwlaszcza ,że sama w biurze bylam i wiedzialam ,ze jak sie nie położę z nogami do góry to stracilabym przytomność. No ale było minęło i mam nadzieje ,że się nie powtórzy.
Oj dziewczynki to moje autko jest super. jest to bialy opel astra, oczywiście nie z salonu ale tez nie stary (3-letni). Prowadzi sie świetnie i jest bardzo wygodne. Ja moje poprzednie i zarazem pierwsze autko to mialam corse (ale już 14latek jej mija), musialam wreszcie pomyslec o wiekszym i przede wszystkim 5-cio drzwiowym autku ,żeby cala rodzinka mogla sobie wygodnie podróżowac. Trochę mi zal tej corsy bo strasznie dobrze sie nią jeździlo, nigdy sie nie zepsuła, no i wogóle autko kupilam za wlasne zarobione pieniązki , bez niczyjej pomocy. Oby nowe też tak dobrze służyło :-)
 
reklama
dorisday2512 Gratuluję zakupu autka i aby dobrze Ci służyło. ! Ja tak kofam mojego Laniego ;) że jak będę musiała go sprzedać to się pewnie poryczę. To też moje pierwsze autko.
Zresztą pół serca mi zajmuje ;-)
 
dziewczynki, ja nie jestem na L4, po mgr okazalo sie ze jestem w ciazy, szybo znalazlam prace, dostalam umowe na okres probny, potem przedluzyli mi ja do porodu i od tego czasu nie pracuje, w zasadzie nam sie to nie oplaca na dzien dzisiejszy, bo to co bym zarobila, poszlo by albo na przedszkole albo na opiekunke, drugeij dzidzi tez nie planowalismy konkretnie, po prostu chcielismy miec 2 dzieci i jak okazalo sie ze jestem w ciazy, to super, bada dzieci rok po roku, szybko pojda do przedszkola, podobne problemy itd, a ja jeszcze przed 30 bede mogla sie zajac soba, praca, ew firma jakas i nie bede sie musiala martwic o zwolnienia itp, a jak nam sie zachce jeszcze jednego to mamy na to duuzo czasu:-)

Dors- oj super ze autko tak ci sie podoba!!!pochwal sie fotkami!! ja tez mam stary samochod i bede myslala nad zakupem nowego, bo w mojej feli juz jest ciasno, a co jak bedzie jeszcze jeden pasazer...marzy mi sie skoda yeti..ale to jeszcze troche musze poczekac, az M sie obroni, znajdzie dobra prace, posplacamy kredyty:cool2:
 
Fajne autko masz 3lata to prawie nówka... i duże jest...
Ja mam 13-letnią mazdę 323c ale bardzo ją lubię nigdy mnie nie zawiodła i choć już troche stara jest to na razie nie myślę aby ją zmieniać.
Corsy też mi się bardzo podobają - na corsie zdawałam prawko...)
 
Moja corsa:) ma prawie 17 lat.... Ale też bardzo będzie nam jej szkoda sprzedać. Na razie rozglądamy się za autem. Tak, jak ty, dorisday mamy na uwadze astrę, ale jeszcze widzieliśmy megane ale mini van. Co prawda 10 latek, ale przede wszystkim większy i po przystępnej cenie, no i w moim województwie. Ale jest to kwestia do przemyślenia(kredyt).
 
Dorisday, ja z innej beczki, powiedz czy wymyśliłaś coś na dzień dziecka dla Twojego 9-cio latka.
Mnie już brakuje weny po komunii Piotrka, jego urodzinach, imieninach mamy (przygotowywalyśmy jej z siostrami niespodziankę) i swoich - jakiś imprezowy ostatnio miałam miesiąc.
Tak więc brakuje mi pomysłu na dzien dziecka - masz jakis patent? Pewnie skończy się na prezencie typu lego star wars...
 
No proszę .... ale sie temat rozwinął. Myslałam ,że to moze głupi pomysł pisac Wam o aucie na takim forum , a tu proszę.... widzę ze nie tylko ja lubię jeździć autkiem :-)
Maga zdradź mi prosze o jakim autku piszesz , bo nie bardzo wiem :confused:.
Moje corsidlo to wogóle inna epoka w porównaniu do tych nowych autek. Nie mialam klimy i co najgorsze wspomagania (na drodze tam spoko , gorzej jak przyszlo krecic koperty itp):-p, ale słuzyło mi przez 6 latek jak talala. Emilia no to się rozumiemy :-)
My też patrzyliśmy jeszcze na inne autka (mnie osobiście podobal się też leon) , ale mniejszy od astry jest. Piotruś pamietam ,że jak kupowalam corse to chorowalam na taka mazdę :-)
Oby te nasze autka bezpiecznie woziły nas i nasze pociechy :-) to jest najważniejsze!!!!
 
Doris- bo autko to rzecz swieta, i chocby stare bylo, to kochane jest jak nie wiem, moja fela to tez moje pierwsze auto, mam ja juz prawie 3 lata i tez bez klimy i bez wspomagania ani innych udziwnien:-)
 
Piotruś Co do dnia dziecka , to ja już kupilam prezent w sobotę. Mikołaj na komunię dostał wymarzonego xboxa i na jutzrejsze swieto kupilismy mu nową grę (bo miał tylko jedną , w którą można grac we dwóch) , takze tak wlasciwie to prezent poniekąd też dla mojego męza. Wybrali w dwójkę i mam z głowy :-) ... ale na szczęscie Mikolaj tez jest takim dzieckiem ,który cieszy się ze wszystkiego nawet z drobnostki za 5 zł.
Ty chyba tez masz na myśli grę lego star wars dla swojego synka? Widze ,ze etap podobny :-)
 
reklama
Doris Lani, Laos...to po prostu Lanos ;) Koreańczyk, ale za to kochany.

mitsubishi_outlander.jpg
A podobają mi się generalnie duże autka, jak to powyżej :)
 
Do góry