reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

ladna.ex.panna wydaje mi się, że fizyczna praca przez kilka godzin dziennie nie wpływa zbyt pozytywnie na maleństwo. Chociaż to zależy od ilości, natężenie i rodzaju prac. Podejrzewam, że jak robisz sobie porządne przerwy, dużo pijesz i porządnie zjesz to taka praca fizyczna (skoro lubisz) może być okej.

Ja np dziś wzięłam się za porządki w szafach wszystkich i zrobiłam miejsce dla maluszka w komodzie. Po 2h intensywnego darcia papierów, wyrzucania śmieci i generalnego porządku mam dość. Plecy bolą i idę odpoczywać.
 
reklama
A u nas dzisiaj cały dzień piękna pogoda, słoneczko, ciepełko. Na krótki rękawek cały czas :D

Co do kina, polecam film "Furia". Trzyma w napięciu. Naprawdę fajny.
 
ja nie mam specjalnych zachcianek, ale do niejadków też niestety nie należę :( i po prostu tak jak przed ciąża tak i teraz muszę się poważnie pilnować... :(
 
Witam.
E-lona kazał mi lezec no i poczekac moze pojdzie w góre a jak nie to cesarka.
Ale sie martwie bo czytałam ze łożysko przedniejące jest u kobiet ktore rodzily lub mialy lyzeczkowanie lub u ktorych wykryto wady wrodzone plodu a to moja pierwsza ciaza i juz mam schiza ze moze moj skarb na jakies wady o ktorych lekarz mi nie wspomniał;((
 
Ewelw dobrze, że wszystko ok. L4 sam Ci gin zaproponował? Masz zamiar już na L4 zostać?

Baśka nie czytaj tyle, bo to na dobre Ci nie wyjdzie. Leż, odpoczywaj i bądź dobrej myśli. Na pewno wszystko się ułoży. Zaraz z ciekawości poczytam co to jest i jak się objawia.

A tak dzisiaj się zastanawiałam i w tym roku już 2x południe Polski jest poszkodowane. Zimą nie było prądu, a teraz ta powódź.
 
Wiecie co, tak czekałam na powrót z tygodniowej delegacji mojego M. a on zamiast od razu do nas, pojechał do kumpli :/ I jak tu się nie wkurzać, widocznie każde z nas ma inne priorytety :( Tak musiałam pomarudzić bo nie mam komu..
 
Monimoni marudz, przecież min. od tego jest forum. Poza tym i tak podziwiam Cię za cierpliwość, bo ja chyba bym rozniosła i całe osiedle by mnie słyszało.
 
a w stolicy dzisiaj cały dzien ładnie i ciepło zero deszczu. Nawet teraz jest ciepło i nie zanosi sie na deszcze. Całe szczescie bo i tak Wisła strasznie wglada.

Ja tez juz dzis wziełam sie za pozadki i posprzatałam jedna szafe tak aby było miejsce z drugiej w któej bede rzeczy maluszka.

Dodatkowo moja mała juz ma całkiem spora wyprawke.
 
reklama
Do kina polecam "Prince of Persja" właśnie wróciliśmy i nawet fajny film, efekty fajne i nawet nie nudny:) Zresztą aktor grający księciunia nawet nawet tylko za maślane oczy miał:) A film na podstawie gry, ale pomimo wszystko dobrze się oglądało.
 
Do góry