reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

reklama
No ja już okropnie jestem dumna z mojego 15 tc i jak widzę jak szybko to leci to aż się w głowie kręci :)
dla pocieszenia, Wam tak samo leci tylko że trawa u sąsiada jest zawsze zieleńsza ;)
 
Cześć dziewczyny
No kilka dni mnie nie było , a tu tyle się działo. Gratulacje dla wszystkich zaręczonych :-) , wszystkich po udanych USG :-) i tych, którym brzuszki już się pokaźnie zaokrągliły :-) oraz tych ,które zakupiły swoje pierwsze ciązowe spodnie :-).
U mnie brzuszek też już jest widoczny ... hehe i tak szczerze to najlepiej sie czuje w legginsach i luźnych tunikach bądz sukienkach. Teraz jednak jestem na etapie poszukiwania sukienki na komunię mojego synka ... i mam problem - straszna lipa w tych sklepach. Podobno dopiero teraz po świetach cos ma się ruszyć z nowymi dostawami , wiec mam nadzieje , ze cos znajdę. Dobrze , że jeszcze mam miesiąc. Szukałam na allegro , ale nic takiego fajnego nie widziałam , a stron jest tyle , że głowa boli.
Muszę też zrobic zdjęcie swojemu brzuszkowi i się dorzucic hehe , za kilka tygodni zrobimy znów nowe zdjęcia i porównamy ze starymi.
Mam nadzięję, że u Was dziś wszystko dobrze.
Pozdrawiam
:-)

aha... chciałam spytać ulisię - o jaką listę chodzi i gdzie jest ta lista , bo chyba coś przegapiłam :-( a chciałabym sie dołączyć do team'u :-)
 
Ostatnia edycja:
Witam Was gorąco słonko mnie dzisiaj obudziło aż się miło wstawało
dorisday2512 ja też mam ten sam problem komunia syna ale mam już pomysł na ubranie tylko nie mogę nigdzie w sklepach znaleźć tego co chce mam sukienką tylko że czarną i może jakiś jasne dodatki do tego dam w razie czego nago nie pójdę wrzucę fotkę jak w niej wyglądam i proszą o opinie co o tym myślicie ale to później a i mam jeszcze wesele siorki w czerwcu więc same imprezy szkoda tylko że nie będę mogła poszaleć tak jak chciałam pozdrawiam uciekam na razie
życzę miłego dnia :)
 
Huuuuura dzisiaj zaczynamy II Trymestr!!! Może brzuchol zacznie bardziej rosnąć? Mam nadzieję, że już z górki i że będzie już tylko lepiej. Powiedzcie mi dziewczyny kiedy łykacie witaminy? Ja ciąglę dostaję po nich mdłości i już nie wiem co robić. Nawet z Prenatalu zmieniłam na Feminatal, który zalecił mi lekarz i dalej muli mnie po nich...
 
Umówiłam się na moje pierwsze usg na środę. Zobaczę po raz pierwszy maluszka,ale mam dużo obaw. W końcu też dowiem się dokładnie w którym tygodniu ciąży już jestem, bo mam dwie sprzeczne informacje.
Pierwsze usg to miałyście te usg genetyczne? Jak ono przebiega?
Bo chyba jeśli moja ginekolog stwierdziła po zbadaniu macicy że wygląda jej to na 10 tydzień ciąży to będzie się robiło usg dopochwowo czy przez brzuszek już?
 
Witam wszystkie w sloneczny poranek :D
U mnie w miare ok, skonczyly sie w miare nudnosci :D to przyplatala sie zgaga i bol zoladka, ze z jedzenia w miare normalnego i dobrego samopoczucia nici.... nic czekam nadal, ze przejdzie wszytsko i zaczne sie swietnie czuc jak w pierwszej ciazy (mam nadzieje, ze w koncu tak bedzie).

Huuuuura dzisiaj zaczynamy II Trymestr!!! Może brzuchol zacznie bardziej rosnąć? Mam nadzieję, że już z górki i że będzie już tylko lepiej. Powiedzcie mi dziewczyny kiedy łykacie witaminy? Ja ciąglę dostaję po nich mdłości i już nie wiem co robić. Nawet z Prenatalu zmieniłam na Feminatal, który zalecił mi lekarz i dalej muli mnie po nich...

Hmm a ja wiedzialam, ze 3 miesiac konczy sie w 13,5 tygodniu a nie w 13... ale jak mowisz tak to tez jestem w II trymestrze (suwak pokazuje mi 1 dzien w tyl ;)) :D
Co do witamin to jeszcze ich nie biore, pomyslalam ze zaczne tak jak w 1 ciazy w polowie 4 miecha, ale wyobraz sobie ze nie daje rady brac kwasu foliowego bo mnie ponbim muli :O Tlumacze to sobie tym ze jem salate kilogramami, a w niej jest duzo folin... miejmy nadzieje... bo powiedzmy, ze zmuszam sie na wziecie kwasu foliowego co 3 dzien... mah...

Tez musze zrobic fotke mojemu brzuszkowi, ktory wg mnie troche widac, ale wszystkie znajome mowia mi ze baardzo malo, zwlaszcza jak na druga ciaze. A dziwne bo i schudlam, wszedzie tylko nie w brzuchu i piersiach :p wiec powinno byc go bardziej widac... Zrobie fotke wieczorem, jak bede pamietac, to wtedy jest ciut wiekszy :p

Pozdrowionka!!
 
reklama
Ja mam komunię chrześniaka w ostatnią niedzielę maja a w ostatni piątek czerwca ślub kuzyna męża. Ubrań na razie nie kupuję bo skąd mam wiedzieć jak ja wtedy będę wyglądała? :-D hihi
Fajnie że takie imprezy czekają ale szkoda trochę że nie potańczę. Obym tylko czuła się dobrze i nie musiała leżeć. Ale jestem dobrej myśli.
No i jak pomyślę o tych wydatkach. Eh, w dodatku w lipcu będzie roczek chrześnicy męża i 60. mojego taty, 35 urodziny mojej siostry, urodziny teściowej. No ale trudno. Wiadomo, najwięcej kasy pójdzie na komunię i ślub. Reszta raczej powinna zrozumieć że możemy mieć problemy z pieniędzmi. Nie będziemy szaleć.
Dzięki tym wszystkim uroczystościom czas będzie szybciej leciał. Już nie mogę się doczekać :-)
W ogóle dzisiaj mam dobry humor, pomimo bólu głowy (kolejny dzień). Pogoda piękna i chyba troszkę cieplej.
Jutro czeka mnie kilkugodzinne czekanie u reumatologa. Brrr jak ja tego nie lubię. Mam fajną doktorkę ale przychodnia zapisując przyjmuje 10 min na osobę a ona przez godzinę przyjmuje 2 osoby bo z każdym lubi pogadać. A ja mam 11 numerek i kompletnie nie wiem o której tam iść.
A za tydzień w czwartek usg genetyczne bo to już będzie 12 tydzień. Hurrraaa :-D
 
Do góry