reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

Witam wszystkie panie w prima aprilisowy poranek :-)
Kilka dni temu rozprawiałam o tym, że biorę luteinę dopochwową i chyba wolałabym podjęzykowo- proszę bardzo- mowisz masz, lekarz kazał zmienic- uśmiałam się jak norka :-) Właśnie się rozpuszcza- nie wiem co tak narzekacie- rzeczywiście permamentny wyciek z pochwy był zdecydowanie mniej fajny ;-)

Wczoraj podglądaliśmy Maluszka, ma 5 cm i strasznie się wierci :-)

Życzę miłego dnia, a sobie spokojnego ostatniego dnia pierwszego trymestru ;-)
 
reklama
Hej dziewczyny :) Dziś idziemy do lekarza juz nie moge się doczekać kiedy będziemy podglądać maleństwo :D

sugar_and_spice to już zaczynasz 14 tydzień na suwaczku będzie dopiero 13 ?
 
Z tymi trymestrami to właśnie różnie jest, bo niektórzy liczą 12 tygodni od pierwszego dnia ostatniej miesiączki a inni 12 tygodni życia płodu, więc trzeba dodac jeszcze ok 2 tygodnie i wtedy wychodzi 14 tygodni od pierwszego dnia ostatniej miesiączki. Mimo, że wolałabym wariant pierwszy to zarówno mój gin, znajomi lekarze, koleżanki oraz moja wiedza ze studiów mówią że jednak powinno to być 14 tygodni od pierwszego dnia ostatniej miesiączki. Tak czy siak cieszę się, że zaczynam już 11 tc :)
 
Witam kwietniowo! W Zielonej w końcu słońce, póki co chłodno, ale mam nadzieję, że dzisiaj już da się poczuć wiosnę:) Coś poranne mdłości nie chcą mnie opuścić jeszcze... poza tym całkiem nieźle:) Cieszę się, że wieści od lekarzy na ogół pomyślne i bardzo pomyślne!

Ano właśnie mnie na USG lekarz powiedział że dziecko jest duże i waży 125g a w suwaczku że ok 9,5g jak możliwa jest taka rozbierzność?!
myślę, że zabrakło przecinka i miało być 12,5:) więc wszystko jest w porządku. Mam nadzieję, że z zębami to żadna zła wróżba, a tylko wynik ciążowych snów. Nie nakręcaj się:)

Hej hej
U mnie jak na razie oki:) tylko mnie muli z rana albo do południa lub jak zjem więcej wtedy muszę się położyć, z porządkami pomógł mężuś za co jestem mu wdzięczna chociaz itak mamy łatwiej bo mieszkamy z rodzicami ale od maja to sie zmienia:)idziemy na wynajem , może ktoś pomyśli,że to kiepski pomysł właśnie teraz ale co tam w końcu trzeba odciąć pępowinę heheh Będę miała trochę problem z moją psinką ze spacerkami później bo jest olbrzymia:)ale mam nadzieje,że damy rade finansowo i z obowiązkami:)Sciskam wszystkie mamusie:)

gratuluję decyzji, zawsze samodzielnie lepiej! A o psa się obawiasz z powodu okolicy, czy organizacji wyjścia z maluszkiem?? Ja mam też dużego, korzystałam od początku z chusty i na krótki wypad "na siku" na 15 minut nawet z kilkudniową Olą śmigałam, no ale było cieplej, lato, mam nadzieję, że w tym roku październik też będzie łaskawy.

czesc mamuski po 3 tygodniach bede miala jutro sporo do przeczytania poniewaz piszecie jak szalone. Jutro dopiero bede miala neta w domu. W egipcie goraco. U mnie oki dzidzi ma 15 cm

super, że się odzywasz, czekamy na relację!

sugar_and_spice to już zaczynasz 14 tydzień na suwaczku będzie dopiero 13 ?

jest kilka sposobów liczenia trymestrów, w tym taki, który dzieli - 12 tyg. 27 tyg. Ja wolę bardziej równomierne rozłożenie, czyli 13 tygodni i 2 dni na każdy trymestr;)
powodzenia u lekarza!

smoniq - siły i spokoju!
 
Witam cię serdecznie dawidowe:-). Zastanawiałyśmy się, jak Ci tam jest w Egipcie. Cieszę się,że wszystko u Ciebie ok.

A ja ostatnio jestem szczęśliwa, ponieważ.... jak siadam, muszę odpinać spodnie, bo mnie uwierają. Czyli już brzuszek się powiększa:-D. Cieszę się niezmiernie.

Dzisiejszy dzień poświęcam na świąteczne sprzątanie. Ale to dopiero za godzinkę;-)
 
Hej Dziewczynki
Dawidowe super ,ze masz słoneczko ,ale podejrzewam ,że jest tam bardzo ostre słoneczko już:) codziennie wysyłam ludzi do Egiptu i tylko pozazdrościć hehe ale co tam na wszytsk oprzyjdzie czas. Baw się dobrze korzystaj z pięknej pogody no i przede wszystkim z męża u boku:)
Sylwia ZG boje się,właśnie o tą logistykę moja Fara wazy około 60 kilo to piękna Nowofundlandka i potrafi szarpnąć chociaż z natury jest łagodna, taka rasa. Druga sprawa kto będzie wychodził z nią na dwór jak nie będzie nas w domu ,na razie pracuje, ale mam nadzieje,że jakoś to się ułoży,mąż jest ratownikiem medycznym więc jeździ na dyżury i rożnie pracuje ,będziemy musieli kombinować, czasami pojedzie z wizyta do "dziadków" nasza dzidzia będzie zahartowana od początku, będzie miała wielką" krówkę" w domu i to tylko dla siebie hehe Fara kocha dzieci więc jestem dobrej myśli:)
 
hejka dziewczynki
ale wam zazdroszecz pieknej pogody. u nas wczoraj spadl snieg, dzis pada deszcz, zimno jak nie wiem co i nawet nosa sie nie chce wysciubic za drzwi... bryyy! nawet do polski nie moge sie poleciec ogrzac, bo przeciez nei moge latac. taki los!
 
kasis - na pewno się dogadają:) zaraz przerzucę z tel. kilka fotek Tierry i Oli z różnych okresów, to zobaczysz miłość z dogiem argentyńskim:)

mam nadzieję, ze moderatorki mnie nie zlinczują za zaśmiecanie wątku:)

jakoś tylko telefonowa, wstawię przy okazji na zamkniętym normalne;) 14miesięcy..jpg19miesiecy..jpg8miesięcy..jpg
 
Ostatnia edycja:
kasis - na pewno się dogadają:) zaraz przerzucę z tel. kilka fotek Tierry i Oli z różnych okresów, to zobaczysz miłość z dogiem argentyńskim:)

mam nadzieję, ze moderatorki mnie nie zlinczują za zaśmiecanie wątku:)
super fotki:)no moja jest trochę większa hihi ale miło popatrzeć na takie zdjęcia:)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry