reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

saana Świętochłowice. Ale podejrzewam, że wiele zależy od indywidualnych preferancji...
ulisia ja nie wiedziałam co będę miałą i też zaopatrzyłam się w zielenie, żółcie i moje ulubione beżo-czekoladki. Ale teraz zdarza mi się, że podoba mi się jakieś ubranko i jest tylko w różu albo czerwieni. Są sklepy, w których jest masakryczny podział n aróże i niebieskie a pośrodku null...

cześć sylwia85!!! Gratulacje i życzenia zdrowia dla Was! A ile ma Zuzka już ząbków? Bo u nas 6 dopiero no ale różnica wieku spora..
Z której części MAłopolski jesteś?
Z tym rodzeniem wcześniej masz rację ale aż mi się krew burzy jak kobiety pytają jak przyspieszyc poród w sposób sztuczny (pomijam masowanie brodawek i seks bo to lekarze zalecaja kiedy już jest termin lub po)... Każda by już chciała tulić bobo ale natura musi swoje zrobic...
 
reklama
Gabires to rzut beretem ode mnie :D Ja słyszałam, że właśnie takie kolory królują w centralnej Polsce :) Ale moim skromnym zdaniem dziewczynce pasuje i w różu i w niebieskim, ale chłopczyk w różowym jakoś do mnie nie przemawia :)
 
a ja jakies psychozy dostałam ze moze wcale nie jestem w ciazy. LEkarz przez to colerne zapalenie nie mogł dokładnie zbadac wiec dopiero zrobi to we wtorek i potem USG. Smiał sie ze przy 3 testach to to ja czekam na jakis cud ze w ciazy nie jestem. Nie mam mdłosci ani nie odczuwam speacjalnie nic wiec zaczynam sie martwic a do wtorku zapewne zejde na zawał.
 
Dawidowe :) Skoro 3 testy pokazały ciążę to to musi być ciąża :D Ja mam wizytę dopiero za 3 tygodnie...
 
a ja mam już za niecały tydzień, chyba zacznę odliczać godziny...

edit: zrobiłam to. jeszcze 145 godzin :-)
 
Cześć

My już z Ingą po szkole, teraz jest ryk, bo ona chce spowrotem:baffled: Teraz czekamy na tatusia i jedziemy na zakupy:-)

A jak jest u Was z kolorami. Bo u mnie róż dla dziewczynki a u mojej siostry (woj. śląskie) róż się kupuje dla chłopca :szok:
...

U nas i w Zduńskiej i w Holandii róż dla dziewczynek a niebieski dla chłopców:-) Zresztą myślałam, że tak jest na całym świecie przyjęte:baffled:

U nas róż dziewczynka a niebieski chlopiec, ale mi się to osobiście nie podoba... :no::baffled: kupię zielone, żółte i beżowe ciuszki i już. Ja wiem że o gustach się nie dyskutuje, ale jak widzę te dziewczynki całe na rożowo jak barbie to... hmm... no dla mnie nie jest to fajne. Ale oczywiście co kto lubi

Mnie na początku od różwego też odrzucało, więc kupowałam żółte, beżowe, ale w sumie nie ma zbytniego wyboru takich ciuchów dla dziewczynek i kupować zaczęłam różowe, a teraz nadal kupuję różowe, bo moje dziecko w inne się nie ubierze, bo wtedy nie jest śliczna jak twierdzi;-)

Z tym rodzeniem wcześniej masz rację ale aż mi się krew burzy jak kobiety pytają jak przyspieszyc poród w sposób sztuczny (pomijam masowanie brodawek i seks bo to lekarze zalecaja kiedy już jest termin lub po)... Każda by już chciała tulić bobo ale natura musi swoje zrobic...

To zależy od człowieka, ja akurat jestem zwolenniczką takiego rozwiązania. Poród jest szybszy i w moim odczuciu mniej męczący. Ja dzięki balonikowi rodziłam zaledwie trzy godziny, i nie wobrażam sobie jak przeżyłam bym wiecej. Dlatego przeraża mnie wizja tutejszego wyczekiwania...

I witam nowe mamy:-)
 
Ja tam myślę, że można sobie jakoś pomóc żeby poród szybciej przebiegał. Seksik czy chodzenie po schodach np. Nie w sensie, że jak nic się nie dzieje, ale myślę, że jak coś się zaczyna dziać to można organizowi trochę pomóc...
 
reklama
Witaj sylwia 85 no to mamy identyczny termin. A może sie uda???? he he Miałaś już pierwsza wizytę?
 
Do góry