reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

teraz do roboty, sprzątanie, zakupy, gotowanie, a popołudniu wizyta u bratanka na urodzinach ;-)
Syn już wszystkim "wygadał" nowinę, więc nie będę miała szansy zrobić to osobiście :sorry2:
Miłego dnia i do jutra kobietki :rofl2:
 
reklama
To i ja się melduje na posterunku ;-)
A u nas przepiękna pogoda - takie słoneczko, że zaraz pędzimy z Bubą na podwórko! I aż mam nadzieję, że to wiosna tuż tuż...
Maga polecam internet na zakupy - ja już wiosenno-letnie ciuszki nabyłam ;-)
A jak jest u Was z kolorami. Bo u mnie róż dla dziewczynki a u mojej siostry (woj. śląskie) róż się kupuje dla chłopca :szok:
ulisiu a okropny kaszel już sobie poszedł? A mężuśka już masz? Jeśłi tak to pozdrawiam i pytam czy jakiegoś forum z moim M. nie utworzy bo chyba by się im przydało...
 
Hejka:-D...co za noc...non stop śnił mi się lekarz do którego mam iść w poniedziałek!Idę do niego pierwszy raz więc mam nadzieję że trafię na jakiegoś fajnego, który poprowadzi mi całą ciąże.Niestety w Warszawie mieszkam niecały rok i jakoś trudno mi się tutaj w tym wszystkim połapać, no i tak żałuję że nie mogę mieć lekarza do którego chodziłam w Katowicach-super kobieta...w ogóle marzę o przeprowadzce do Katowic jeszcze przed rozwiązaniem, ale niestety to już zależy od mojego męża:-( PS.Dalej męczą mnie bóle brzucha, szczególnie kiedy kładę się spać, macie też tak??Zaczynam się martwić czy wszystko ok, bo też się naczytałam na ten temat różnych rzeczy i nie wiem czy to jeszcze jest w normie czy raczej coś poważniejszego??Dlatego też czekam na tę wizytę u gina jak na zbawienie...;-)
 
A jak jest u Was z kolorami. Bo u mnie róż dla dziewczynki a u mojej siostry (woj. śląskie) róż się kupuje dla chłopca :szok:
ulisiu a okropny kaszel już sobie poszedł? A mężuśka już masz? Jeśłi tak to pozdrawiam i pytam czy jakiegoś forum z moim M. nie utworzy bo chyba by się im przydało...

U nas róż dziewczynka a niebieski chlopiec, ale mi się to osobiście nie podoba... :no::baffled: kupię zielone, żółte i beżowe ciuszki i już. Ja wiem że o gustach się nie dyskutuje, ale jak widzę te dziewczynki całe na rożowo jak barbie to... hmm... no dla mnie nie jest to fajne. Ale oczywiście co kto lubi.

Kaszel chyba poszedł, chociaż czasem się jeszcze przypomina. A mąż niestety wraca dopiero wieczorem.


Zmykam, bo niedobrze mi... :-( :baffled:
 
A jak jest u Was z kolorami. Bo u mnie róż dla dziewczynki a u mojej siostry (woj. śląskie) róż się kupuje dla chłopca :szok:
Dziwnie, ja też ze śląska jestem i róż dla dziewczynki a niebieski dla chłopca. A z jakiego regionu twoja siostra pochodzi?

Nina mi się za to śniło, że mój brat wpadł :) Fajnie by było :D

U mnie jak będzie kolejny syn, to pewnie nic z ciuszków nie kupię. tyle tego mam... Za to jak będzie dziewczynka to obskupię się w róże i czerwienie :) Mi akurat strasznie podobają się takie landrynkowe małe kobietki :)
 
Witam się z wszystkimi i ja. W niedzielę dowiedzialam się ze też oczekujemy pazdziernikowej kruszynki.:-) Bardzo się cieszymy :tak: Mamy już córeczkę Zuzię która w maju skończy 2 latka . Tak planowaliśmy zeby róznica byla około 2,5 roku do 3 lat no i nam dosyć fajnie poszło i będzie idealnie nie chcialam zapeszać ale byłam już u lekarza i wszystko potwierdzone . Już mam zdjęcie fasolki . Ma cale 14mm:happy2: . Aha no i przedstawię się jak już zauważylyscie mam na imię Sylwia , w tym roku 25 lat i mieszkamy w malopolsce.Staram się być na bierząco .Aha no i termin na 10.10.2010

My też jak wiedzieliśmy ze dziewczynka to kupowaliśmy neutralne kolory ,tylko nie róż .Niestety i tak nie da się uniknąć cukierkowej dziewczynki bo prawie wszyscy co przychodzą w odwiedziny rózem zalewają.:-D
Tyle na teraz ,obiad czeka bo maly zabkujący glodomór sie obudzi.
 
Witaj Sylwia! Dopisuję Cię do listy. jesteśmy w podobnym wieku, ja też 85 rocznik. Bardzo fajny termin porodu - ciekawe czy tak się uda.

Pozdrawiam
 
Witaj Sylwia! Dopisuję Cię do listy. jesteśmy w podobnym wieku, ja też 85 rocznik. Bardzo fajny termin porodu - ciekawe czy tak się uda.

Pozdrawiam

Mój lekarz też mi tak powiedział :-D No ale wedlug mnie to raczej niemozliwe bo Zuzka chciała się rodzić już w 34 tygodniu no ale potem lezac plackiem donosilyśmy sie do przelomu 39/40 tygodnia, 8dni przed . a tak ogólnie to zobaczycie że tak 2-3 tygodnie przed swoim terminem wszystkie będą chciały już urodzić . Więc ja też tak licze, tyle że 2.10 mam wesele to planuje ze pójdziemy a potem pojadę na porodówkę:-D Ale mi się marzy ;-)
 
Ostatnia edycja:
Ja 18 września mam wesele,ale aż w Lublinie. I obawiam się że raczej nic z tego nie będzie - a szkoda.
 
reklama
Do góry