reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

Cześć dziewczyny.
Właśnie włączyłam pierwsze pranie z ubrankami dla małej i tak się zastanawiam gdzie to wszystko rozwieszę. Miało być słonko, a tylko chmury na niebie. W końcu komoda jest złożona, regał na zabawki też. Pozostało jeszcze złożyć szafę.
Ostatnio mało czasu mam. Zdjęcia wybieraliśmy do wywołania, wyjazdy do lekarza z synem były. Czas jakoś za szybko leci. A codziennie wieczorem dr house obowiązkowo muszę obejrzeć.
Czarodziejka odpoczywaj ile się da. Dobrze, że lekarz w porę zareagował.
Dorisday u Ciebie też już coraz bliżej.
 
reklama
no lasencje, widać że weekend sie skończył:-D:-D:-D
co do pieska, to mój Czaruś na początku, jak zostawał sam to ZAWSZE coś sobie "do roboty" znalazł - na szczęście przeszło mu dość szybko;-) a tym z kim zostanie jak nas nie będzie, nie muszę się przejmować, bo mieszkamy z moja mamą, a podwórko duże, więc przynajmniej z tym to spoko luz:rofl2:
sparrow, kochana, daj synowi okazję do zasmakowania samodzielności... on naprawdę moze cie pod tym względem pozytywnie zaskoczyć! bo później za parę lat będziesz sobie pluć w brodę, bo wyrośnie ci taki dzikus jak ja:sorry::sorry::sorry:
lumpki jak dla mnie to niestety temat raczej nieobczajony... tak to jest jak sie mieszka w małej miejscowości, w której ludzie "dziwnie" patrzą na klientów takich sklepów... ale to nawet o to nie chodzi - bo jak dla mnie to naprawdę fajna opcja i chętnie bym skorzystała, gdyby...coś ciekawego w tych naszych było...a to takie raczej typowe szmateksy, niestety:crazy::crazy::crazy:
coś jeszcze miałam pisać...
aha - wszystkim życzę rozpakowania po waszej myśli:-) ktoś chętny na dziś?oprócz mnie?:laugh2::laugh2::laugh2: (a propos, chyba małża zmolestuję... a no i wiem co miałam pisać:
wiecie, ze mój małżonek stwierdził ostatnio, że w kwestii seksu to on jednak "ma stracha"?????:confused2::confused2::confused2: normalnie czego jak czego ale takich banialuk od niego usłyszeć bym się nie spodziewała... tym bardziej że mój czop jak siedział tak siedzi:cool: no ale podyskutujemy, zobaczymy czyje będzie górą:rofl2:
pewnie zapomniałam komuś o czymś napisać, z góry proszę o wybaczenie, ale jak kiedys nie wierzyłam - tak teraz jestem chodzącym dowodem na tzw. "wyłączenie przedporordowe":zawstydzona/y:
 
ladygab coś Ty za pieska sobie wzięła :) że trzeba z nim w domku siedzieć żeby nie rozrabiał?:) Mój to nawet jak był szczeniakiem to nic nie pogryzł, nie porozwalał. Ze schroniska go wzięłam jak miał 6 tygodni a jakiś taki już wychowany :):)

ja go wzielam, jako kilkutygodniowego szczeniaka od bezdomnego. Taki typ mi sie trafil wredny i tyle, sa psy ktore za nic nie naucza sie same zostawac w domu i nie przeskoczysz tego, powaznie zastanawiam sie nad zakupem klatki dla niego, ale brak miejsca. jeszcze jakies 2 lata i bedzie mial ogrodek i bedzie spokoj:). Na razie moge go zostawic na balkonie, bo uwielbia tam siedziec, ale jak bedzie chlodniej, to znajac zycie, zaraz sie przeziebi, albo cos innego wymysli
 
no i jestem. wrocilam ze skarbowego... kurcze chodzenie teraz sprawia mi niezle jazdy... wszystko by fajnie bylo gdyby nagle nie stwardnial mi brzuch i nacisk na dol brzucha ze zaczelam sie zastanawiac: bede sikac czy rodzic??? , a potem zrobilo mi sie jajo przy prawym boku i mialam boczna ciaze hihih, ludzie stali w kolejce i sie pod nosem usmiechali bo z przodu prawie plasko a przy prawym lokciu doslownei jajo... skubana wedrowniczka z tej mojej:)
teraz sobie wstawie kurczaczka zeby sie piekl zanim pojade na szkole karmienia cycem i cos musze sobie zjesc swoja droga zanim wyjde z domu. wczoraj wieczorem wypilam doslownia 1.5 litra lodowatego Eviana niegazowanego ale tak mi sie chcialo ze uuuuuuuuuuuu....

wiecie co najgorsze jest jak sie jest w szpitalu i sie slyszy jeki z sali porodwej.... od razu panika w oczach:p ja w piatek pdoczas obracania sie darlam jak wsciekla z bolu ze chyba pol szpitala mnie slyszalo a do tego mam bardzo donosny glos (jak bylam praktykantka na studiach i w szkole w LO odbywalam praktyki to dostalam najbardziej rozwydrzona 3 klase i jak tylko raz wrzasnelam ze ma byc spokoj tak do konca praktyk nikt sie nie wyhylil nie pytany:ppp) . Maz sie smial ze jak bede rodzic naturalnei lub posladkowo to lekarze dostana odszkodowanie ze uszkodzenie sluchu przez moje darcie:ppp A z drugiej strony-czego ja sie boje glupia?? jakbym nei rodzila to zneiczulenie dostane i bede czuc a nei bedzie bolec...
 
takie "niedźwiadki" jak to ludzie mówią, są najczęściej najłagodniejszymi psami i usłuchanymi :) Mój mały kundelek bardziej ciągnie na spacerze niż labradorka mojej ciotki.


Moja Faruszka jest chyba najłagodniejszym psiakiem jaki znam:)ale czasami chce się bawić z innymi psiakami lub ciągnie do dzieci bo je kocha i potrafi szarpnąć troszku tu naszej winy ,ze ją tak rozpuściliśmy:(
 
no i jestem. wrocilam ze skarbowego... kurcze chodzenie teraz sprawia mi niezle jazdy... wszystko by fajnie bylo gdyby nagle nie stwardnial mi brzuch i nacisk na dol brzucha ze zaczelam sie zastanawiac: bede sikac czy rodzic??? , a potem zrobilo mi sie jajo przy prawym boku i mialam boczna ciaze hihih, ludzie stali w kolejce i sie pod nosem usmiechali bo z przodu prawie plasko a przy prawym lokciu doslownei jajo... skubana wedrowniczka z tej mojej:)
teraz sobie wstawie kurczaczka zeby sie piekl zanim pojade na szkole karmienia cycem i cos musze sobie zjesc swoja droga zanim wyjde z domu. wczoraj wieczorem wypilam doslownia 1.5 litra lodowatego Eviana niegazowanego ale tak mi sie chcialo ze uuuuuuuuuuuu....

wiecie co najgorsze jest jak sie jest w szpitalu i sie slyszy jeki z sali porodwej.... od razu panika w oczach:p ja w piatek pdoczas obracania sie darlam jak wsciekla z bolu ze chyba pol szpitala mnie slyszalo a do tego mam bardzo donosny glos (jak bylam praktykantka na studiach i w szkole w LO odbywalam praktyki to dostalam najbardziej rozwydrzona 3 klase i jak tylko raz wrzasnelam ze ma byc spokoj tak do konca praktyk nikt sie nie wyhylil nie pytany:ppp) . Maz sie smial ze jak bede rodzic naturalnei lub posladkowo to lekarze dostana odszkodowanie ze uszkodzenie sluchu przez moje darcie:ppp A z drugiej strony-czego ja sie boje glupia?? jakbym nei rodzila to zneiczulenie dostane i bede czuc a nei bedzie bolec...
no i tego zazdroszczę...bez łaski, bez proszenia się... ehhhhhhhh.......... a ja mam sr...czkę jak pomyślę o tym bólu........

wiem co miałam napisać!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
efa, daaa, laski śniłyście mi się!!!!!!!!!!!!!! w zawodach o brązowy medal:D:D:D ale spokojnie: jak znam swoje zdolności parapsycho to dla was oznacza jeszcze duzo czasu w dwupakach:D:D:D a najśmieszniejsze było to, że ciała miałyście normalne, w sensie ludzkie, a zamiast głów wasze awatarki - takie prostokątne na karkach majtające:D:D:D:D:D
ja juz chyba tracę rozum do końca......:D:D:D
 
IDUNIA- tobie chyba potrzebny psychiatra nie porodowka:)))))))))))))))))))))))) ja za to dzisiaj wnocy snilam ze opierdzielam jakiegos dzieciaka jakby to moj synek byl ze nie wyjdzie na dwor dokad lekcji nie odrobi i nei sprzatnie pokoju! i ze on sie rozbeczal a ja go ochrzanilam ze najpierw obowiazki a potem przyjemnosci i nie ma nic do gadania.... uuuuuujjjjjjjjjjjjj bedzie ciezko ze mna miala mloda jak do szkoly pojdzie cos czuje:ppp
 
IDUNIA- tobie chyba potrzebny psychiatra nie porodowka:)))))))))))))))))))))))) ja za to dzisiaj wnocy snilam ze opierdzielam jakiegos dzieciaka jakby to moj synek byl ze nie wyjdzie na dwor dokad lekcji nie odrobi i nei sprzatnie pokoju! i ze on sie rozbeczal a ja go ochrzanilam ze najpierw obowiazki a potem przyjemnosci i nie ma nic do gadania.... uuuuuujjjjjjjjjjjjj bedzie ciezko ze mna miala mloda jak do szkoly pojdzie cos czuje:ppp
hehe, jak najbardziej:D:D:D:D:D:D:D:D
ja po zabawie w te ciążowe klocki to jakieś zaburzenia psychiczne, fobie i czort wie co jeszcze sobie wyhoduję.... więc tak, psychiatrę to ja poproszę:D:D:D:D:D:D:D
 
reklama
Do góry