reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

i ja się witam, usnęłam chyba przed 22 a obudziłam się o 8:30 i to wcale nie musiał być jeszcze koniec nocy ;) były dwie przerwy na siku, ale tak prawie w śnie ;)
monimoni dobrze, że w domku.
Ida trzymam kciuki!!
dawidowe współczuję tych bóli :( trzymaj się
ja biorę magnez, żelazo i calcenato i co drugi dzień mumomega. witamin nie brałam i nie biorę, zgodnie z zaleceniem lekarza...
 
reklama
witam bardzo porankowo:happy2:
noc do kitu, chyba najgorsza w tym tygodniu... co godzinę pobudka... a jak już bym pospała, bo oczy zaczęły porządnie kleić - to trzeba wstać i szykować się na wizytę:tak: normalnie stresiora mam... pierwszy raz idę bez męża, bo akurat ma dniówkę, wiec to już dla mnie jakieś zaburzenie rutyny, a rezultat? raz już toaletę nawiedziłam (i pewnie wyrobię normę "toaletowych posiedzeń" jeszcze dla onesmile za ostatni miesiąc:-D) a skończy się na ratowaniu sie stoperanem, żeby dało radę z domu wyjść i dotrzeć do ginki... qrczę, komu użyczyć nadaktywnych jelit na jakiś czas???:wściekła/y:

Kobieto, nie rozbrajaj mnie!!!! :-) Ja sie zamienie od zaraz!!!

No i powodzenia dzisiaj!
 
hejeczka wszystkim:) jak widze o jakiej godzinie wy piszecie to ja pierdziuuuuuuuuuuuuu:)))))))) dla mnie to srodek nocy. dzisiaj zas wstalam w srodku nocy bo mloda mnie tak atakowala ze posiedzenie musialam sobie zrobic... poza tym wczoraj przezylam koszmar nad koszmary.... moj maz tak rozbawil dzidzie ze prawie wylam z bolu, zaciskalam piesci , on myslal ze ja udaje, a mala nie wiem co zrobila bo caly brzuch zrobil sie w sekunde ogromnie wielki,twardy i tak strasznie mala kopala ze myslalam ze zaraz porod sie zacznie (panika oczywiscie w oczach jak to ja) ,albo ze mi rozerwala wszystkie wnetrznosci w brzuchu.... jeeeeeejuuu czegos takiego nei przezylam jeszcze. fakt ze mala jest straszna wiercipieta i nie tylko robi fale ale do tego kopie z calej sily (czekaj skubana mamada klapsiora jak sie urodzisz!:p) ale to wszystko to nic w porownaniu z wczorajszym. maz jak zajarzyl ze ja nie udaje bo zaczelam bluzgac i tluc peisciami w lozko to szybko masowal mi brzuch, uspokoilo sie, brzuch mi zmalal, i dopiero zaczelam normalnie i spokonie oddychac... ja piernicze.... dzieki za takie atrakcje!
 
A ja od paru dni zasypiam o 22giej, budzik dzwoni o 7dmej, czyli spie 9 godzin. I dopiero po tych 9 godzinach czuje sie wyspana. Zwolnilam tez tempa, jak przykazal lekarza i nawet mnie plecy juz tak nie bola.

monimoni - bardzo sie ciesze, ze wszystko w porzadku i ze juz jestes w domu!

Dziulka, ja tez zadnego zaproszenia nie dostalam :-(

Zmykam teraz, ale jeszcze do Was zajrze dzisiaj. Milego dnia!

AAAA, bylabym zapomniala:

kahaaa - numer produktu tej poduszki to 4036 i nazywa sie po prostu Posturite Back Support :-)
 
hejka dziewczeta
lolisza, ida udanych wizyt
ja dzs spac nie moglam, obudzilam sie o drugiej i do 5 nie spalam, nie pomoglo cieple mleko, zmiany pozycji ani inne bardziej przyjemne metody usypiania, wiec jak budzik zadzwonil o 6.30 to myslalam, ze to pomylka.
w ogole ostatnio nie mam jak lezec, na lewym boku boli mnie zebro, na prawym czuje ze sie dusze, na wznak junior kopie bo pewnie mu niewygodnie. przewidzialam to juz dawno, ze zostala jedynie pozycja stojaca jak u klaczy...
onesmile - dzieki za info o poduszce, nasz H&S juz mi cos zamowil, powinno przyjsc na dniach.
smoniq - takie info dla ciebie, bo cos pamietam (nie wiem czy dobrze) ze masz w planie uzywac pieluszek wielorazowych. nie wiem jak u was, ale tu gdzie my mieszkamy council daje vouchery chyba za £30 wlasnie do wykorzystania na takie pieluchy, nalezy sie to kazdej matce, tylko trzeba do nich po te vouchery dzwonic a nie kazdy o tym wie. mysle, ze u was moze byc podobnie
 
Dziulka, nie ma sprawy, spoko. A gdzie to zaprszenie ma dotrzec, tzn na moja skrzynke?

ONESMILE- zebym to ja wiedziala :/// wysylalam zaproszenia a jak dziewczyny je podostawaly to nie wiem, wiem ze dostaly po ilosci jaka widze na tym watku. jak nie masz to po prostu wejdz na to bo puki co ta grupa jest otwarta i na dobra sprawe mozna wejsc bez stukania w drzwi:))) pozniej zrobie grupe prywatna z tego jak juz zaczniemy sie rozpakowywac albo tuz przed:)
 
Ja też się ciesze, że jestem już w domku i to w 2paku. mała_mi88 ja wręcz odwrotnie mam jeśli chodzi o samochody. Mam chorobę lokomocyjną a w ciąży mi się nasiliła. Więc ograniczam jeżdżenie samochodem do minimum.

Trzymam kciuki za wszystkie wizyty! :*

A ponieważ prawie nic mi nie wolno to zabieram się za obiad :) W końcu do kuchni mam dwa kroki z pokoju.
 
reklama
Do góry