reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

witaj monimoni ciesze sie ze wszystko sie dobrze skonczyło.
Co do siedzenia na klatce piersiowej to dzis juz jakos zdecydowanie lepiej. CO do lezenia na lewym boku to ja tak w wiekszosci tak spie jakos jak tylko dowiedziałam sie o ciazy to organizm sie sam przełozył z brzucha na lewy bok. Dla odmiany na prawy i jak ogladam TV bo tak mam telewizor umiejscowiony.
Dzis sie narobiłam bo poprasowałam ostania partie prania wiec mam juz wszystko oki jeszcze tylko to pochowam. Wyprałam fieranki i kolega mi juz powiesiła i dodatkowo zatrudniłam go do złozenia łuzeczka. MAteraca jeszcze nie rozpakowałam. Teraz juz takie drobiagi i bedzie swiezo i czysto. Bede mogła czekac na moja córeczke i duzo duzo wypoczywac.
 
reklama
monimoni, kochana nasza, jak ja się niesamowicie cieszę, że już jesteś w domku!!! Cały dzień czekałam, aż się odezwiesz i się nareszcie doczekałam!
Mocno Cię przytulam i wierzę, że już teraz wszystko będzie dobrze :)

Ewuś kochana, fajnie, że przekazałaś wiadomość ode mnie, podtrzymywałaś mnie na duchu :*

I zawsze dzwoń, pisz, jak mogę, to pomogę :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
a mnie dzisiaj tak jakos brzuch boli nie wiem czemu i nie potrafie okreslic tych bóli.... byłam na szkole rodzenia rewelacja kąpałam laleczkę i pielęgnowałam tak ze pierwsze koty za płoty szkoda tylko ze ta lala nieruchoma jest:):):)
 
Do góry