reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

hej mamusie

co do lekarstw to ja biorę feminatal z DHA (ale od jakiegos miesiąca biorę co drugi dzień) , sorbifer (żelazo) oraz urosept i te biorę codziennie. Do tego zażywam cyklo 3 fort (zeby zapobiec żylaków) , ale ten lek biore dopiero drugi dzień, bo juz czulam ,ze nogi mi wysiadają , a moje zyly zaczeły brzydko wyłazic na nogach.

dziulka - ja tez poprosze zaproszenie.

a mnie dzis minął dzien calkiem przyjemnie , ale noc znów mialam kiepską.
 
reklama
Dziewczyny mnie już nogi zaczynają skakać (Zespół niespokojnych nóg) a jeszcze się nie położyłam kurcze to się chyba nasila .. w dodatku głowa mnie boli dzisiaj .. ale za to pocieszam się myślą że w sobotę ma być piękna pogoda !!! A ja tak chcę na działkę !! Bo w tych 4 ścianach to się wykończę poprostu .. czuję się tu jak w klatce .. :(
Poświętujemy sobie swoją rocznice w sobotę na działeczce a ja się wreszcie troszku poruszam bo już się zasiedziałam i więcej zakwasów dostaję ... ojojojjjj już chcę soboty !!
 
MARGERRITA , LADYGAB- wyslane zaproszonka:))) MARGERRITA jak wysylalam poprzednio do ciebie to chyba rypnelam sie w pisowni -nie na darmo jestem blondaskiem:))))
 
nooo to rozumiem ... tak się trzeba bawić :) Mam nadzieję że październik tez dopisze w tym roku i będzie ładnie .. mama mi opowiadała że jak ja się urodziłam (20 września) to jeszcze cały październik był piękny i jeździła ze mną w samych bodach w wózku :)
Też chcę jeszcze na działeczkę z wózeczkiem pojechać oooooooch .. aż się rozczulam ... :*
 
nooo to rozumiem ... tak się trzeba bawić :) Mam nadzieję że październik tez dopisze w tym roku i będzie ładnie .. mama mi opowiadała że jak ja się urodziłam (20 września) to jeszcze cały październik był piękny i jeździła ze mną w samych bodach w wózku :)
Też chcę jeszcze na działeczkę z wózeczkiem pojechać oooooooch .. aż się rozczulam ... :*

oooo kolejna laseczka spod znaku panny:)))) ja juz 3 wrzesnia urodzinki swietuje i kurrrrde bez alkoholu pierwszy raz hehehe:pp a bym sie wina napilam dobregooooo!!!!!!!! o zimnym piwie nie wspomne:p
 
oooo kolejna laseczka spod znaku panny:)))) ja juz 3 wrzesnia urodzinki swietuje i kurrrrde bez alkoholu pierwszy raz hehehe:pp a bym sie wina napilam dobregooooo!!!!!!!! o zimnym piwie nie wspomne:p

Nie rób mi smaka piwkiem !!!! Kurdeeee ... ja tak tak tak tak .. lubię .. :( Ostatnio sobie bezzalkoholowego wypiłam lecha ale ... hmmm .. to nie to samo .. smak taki jakiś nijaki .. błeeeee ... :)
 
Witam Was nareszcie z domku.

emiliab, ladygab, madlein, dorisday2512, sarisa, onesmile, kahaaa Dziękuję za trzymanie kciuków! :*:*

Ewuś kochana, fajnie, że przekazałaś wiadomość ode mnie, podtrzymywałaś mnie na duchu :*

Co do szpitala to pojechałam w niedzielę w nocy z mocnymi bólami podbrzusza i twardym brzuszkiem. Zrobili wszystkie badania, łącznie z KTG, an.moczu, badaniem krwi, wymazu, EKG i inne. Na szczęście wszystkie wyszły pozytywnie. Maleńka ma się dobrze. Jedynie moje ciało odmówiło posłuszeństwa.

Szyjka skróciła mi się do 2,85. Tętno mam zazwyczaj ok 100. Więc dużo za dużo. Brzuszek trochę mi się stawia co jakiś czas ale staram się odpoczywać. Mam oczywiście nakaz odpoczywania na kanapie do końca ciąży. Biorę luteinę i cordafen. Mam nadzieję, że to wystarczy chociażby do tego 36 tygodnia.

Najadłam się strachu bardzo, szczególnie o zdrowie maleńkiej. Ale ordynator mnie dziś badał i mówił, że jak będę dużo wypoczywać to powinno być ok. W każdym bądź razie na patologii ciąży nie chcę już wylądować.

Trochę nadrobiłam główny:

-ciuszki dopiero zacznę prać w weekend

-torba... też nie planowałam pakować ale po tym incydencie w szpitalu, zabieram się za pakowanie na czasie

- dawidowe - takie uczucie co do klatki piersiowej mam od dawna, lekarz mówił, że powinno pomóc leżenie na lewym boku

Teraz idę nadrobić wątki poboczne

Buziak!
 
ojeju bardzo się obawiam takiego leżenia przed porodem w szpitalu - nie znosze szpitali, nie chcę ... współczuję i bardzo się cieszę że wszystko jest dobrze
 
reklama
Do góry