reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

reklama
concita - ales sie rozbujala :-):-):-)

ja nie biore zadnych lekow ani witamin. polozna mi mowi, ze nie ma potrzeby, nie wiem czy powinnam sie martwic albo sama cos sobie zaaplikowac, ale nie chce przedobrzyc w druga strone
 
U mnie juz pusto, wszyscy sobie poszli, Zosik spi, wiec mam chwile spokoju.

Bylam dzisiaj na poszukiwaniu dzinsow dla malej i masakra po prostu masakra!! nie ma dzinsow dla dzieci, sa tylko jakies dresowe spodnie, albo jak juz znalazlam jedna pare gdzies to alladynki byly, koszmar, chyba trzeba poczekac jeszcze na jesienne kolekcje, kupilam jakies rozowe sztruksy, na teraz to chociaz tyle

byly tez sliczne kocyki, ale przebrane i w sumie zamiast kocyka kupilam M portfel i koszulke, a sobie puder i tyle z moich zakupow

z witamin biore prenatal classic i teraz dostalam jeszcze centrum materne, wiec tez sobie jem, ale tylko do konca sierpnia bo sie data waznosci konczy, mam tez magnez, ale nie biore codzienne, tylko jak mnie skurcze zaczynaja lapac, to wezme dwa trzy dni, tak zeby przeszlo

Dziulka- ja tez poprosze o dostep

Concita- a tak zeby sam tweety byl to nie masz??? i z Zosia poprosze bo Magda jeszcze nie jest do konca powiedziane ze bedzie:)
 
concita: mi sie podoba i mezowi tez, nie trzeba nic zmieniac, dziekujemy
a co do apteczki to na nasz anemie bierzemy:
Tardyferon x1
prenatal x1
+no-spa x3
+omega (na opakoaniu pisza 2 ale biore 1 bo bym zbankrutowala)

dziulka nic nie dostalam :(
 
Ostatnia edycja:
No to co do leków też się wypowiem:)
Podobnie jak mergeritta Tardyferon x2, feminatal + DHA, magnez x2, cyclo3fort jak mi sie przypomni i jeszcze niestety 4x fenoterol i isoptin. Na prawdę tego dużo!!
 
reklama
Kurczę, dziewczyny, rzeczywiście dużo tych lekarstw bierzecie. Ja mam tylko feminatal z DHA i moja gin nadal twierdzi,że więcej mi nie potrzeba:-D


To samo jest u mnie :D też nic nie biorę tylko feminatal ale ostatnio źle się czuję od niego nie wiem czemu i nie biorę już kilka dni ale za to bardzo bardzo dużo zajadam owoców i warzyw - a rzodkiewki to już poprostu UBÓSTWIAM na maxa !!! hihihihihi...
 
Do góry