reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

reklama
kciuki trzymane, powodzenia,
a co do krwi pepowinowej to wiekszosc zabiegow nie jest refundowana i trzeba ponosic koszty takiej operacji
my z mezem doszlismy do wniosku, ze jest to kupowanie nadziei bo tak naprawde badanie wciaz trwaja i oplaty niestety nie sa na nasza kieszen, a zawsze jest opcja pobranie na ratunek czyli zajsc w ciaze i podczas kolejnego porodu taka krew pobierana jest bezplatnie
a musze sie pochwalic kolega mnie uszczesliwi siatka ubranek: sukienek i rozowoych ciuszkow dla mojego chlopaka :) na wszelkie wypadek czekaja w kacie jak by co :p
 
dziewczyny chiałam na naszym prywatnym watku wstawic zdjecie ale chyba nie umiem.
A tak przegladajac forum to gdzie podziała sie Ulisia?
 
A mi się teraz ze spaniem w druga strone przestawiło - jak zawsze wstawałam ok 4:30, najpóźniej 5:00 tak od ok 2 tygodni śpie do 6:00 a nawet do 7:00 sie zdarza co do mnie nie podobne!
Znajomi sie smieją że podświadomie próbuje "przestawić" dziecia na późniejsze wstawanie. No i przyznam że jak ja lubie rano wstawać, mam wtedy super power itd to bardzo by mi na ręke było jakby maluch się budził ok 7:00, wcześniej bym na spokojnie psa wyprowadziła, wypiła poranną kawkę, odciągnęła mleko... Zobaczymy jak to będzie wyglądało w praktyce :)

W Krakowie po wczorajszych burzach przyjemnie świeże powietrze, niby nie ma byc dziś jakiegoś temperaturowego dramatu ale coś w to nie wierzę patrząc w to bezchmurne niebo. Mam nadzieję, że przyjedzie dziś kurier z łóżeczkiem :) Ambitnie chciałabym też wyprać torbę, która będzie potem do szpitala bo coś przykurzona jest no i zaległe od ponad 3 tygodni prasowanie mam - pościel, firanki itd...i prześcieradełka małego i tak czekałam na ochłodzenie i nie wiem czy to dziś jest TEN dzień czy jeszcze nie dziś...

Za wszystkie dziewczyny w szpitalu trzymam kciuki - trafnych diagnoz i szybkiego powrotu do domu!
 
A ja wstałam ze spuchniętą prawą dłonią i głodna jak pies. Już o 6.30 grzałam sobie zupę i dalej mnie ssie...

Anetka
zajrzyj do wątku Kosmetyki dla maleństwa. Tam były poruszane tematy pampków jeśli się nie mylę.
 
Ostatnia edycja:
reklama
A ja po nocy....wlasnie wrocila i jakos spac mi sie nie chce :szok:
Odpalilam kompa i czytam:)
Polecam kilka atrykolow na temat krwi pepowinowej
Czy warto przechowywać krew pępowinową?

Bank komrek macierzystych, krwi ppowinowej NOVUM

sama sie kiedys nad tym zastanawialam ale 6 lat temu wszystko nie bylo jasne czy te banki przezyja czy sie utrzymaja. Wtedy mowili ze ilosc krwi ktora pobierani nie wystarczylaby aby zrobic przeszczep. Wiele niejasnosci....
dzis znalazlam ze lepiej wziasc do przeszczepu krew dawcy bo krew pepowinowa dziecka chorego moze juz zawierac kom rakowe wiec ...... nie wiem co myslec na ten temat.
Nawet nie weim jak to jest tu w Anglii moze warto sie zainteresowac.

Lolisza
dzieki za info o omegach i dzis sobie je kupie:)))))
 
Do góry