reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

jest praktukujacym i nie je wieprzowiny. Jesli chodzi o traktowanie to ja robie i ubieram sie jak chce zarwono na uklicy jak i na plazy Wyjatek stanowi tylko jak jestem u jego rodziny mam krtóki rekaw ale unikam dekoldó i gołych nog ale tylko dlatego ze jak wyjde na ulice ze tak sie gapia ze wole to uniknac. Te pare dni moge sie poswiecic i miec spodnie 3/4 albo długa spodnice. Nigdy nie czułam aby mnie traktował jak cos gorszczego wrecz przeciwnie jak ukochana osobe zreszta bracia któzy mieszkaja w mniejszym miescie tak samo dobrze traktuja i kochaja swoje zony.
 
reklama
Mi 2, może 3 razy też Franek taki numer wyciął. Raz na IP pojechałam bo nie wytrzymałam, tzn zadzwoniłam do gina a on mówił zeby podjechac bo od tego na IP są i po USG okazało sie że mały sie obrócił i leży tak że nie czułam ruchów, jak popatrzyłam na USG to ledwo uwierzyłam ze to sie dzieje naprawde bo tam szalał na maxa a ja nie czułam nic. To mnie troche uspokoiło i przy kolejnej takiej akcji już podeszłam do tego spokojniej, przeczekałam do wieczora i sie rozkopał, a też olał totalnie słodkie, ostre, zimne, pukanie, kołysanie, prysznic i generalnie wszystko.
 
natolin 3maj się :*

Moja Lena wczoraj tak się rozszalała wieczorem, że nawet jej tata nie mógł uspokoić. Tak mocno się rozpychała, że nie mogłam spać. Można było wyczuć twarde części ciała przez brzuch :) Cudne uczucie, ale po godzinie wariactwa nie mogliśmy jej uspokoić. A ja przez to spać nie mogłam. W końcu padłam, budząc się dziś o 10 :)
 
dzien dobry ja do 4 nie mogłam zasnac wkoncu zasnełam i obudziłam sie o 8 oczywiscie głodna. Jak znam siebie zaraz mnie zmoze nieprzespana noc i pojde spac. Liczyłam na wyspanie i z rana zrobienie prania ale napewno beda nici
 
Też się witam z rana;-)

dzien dobry ja do 4 nie mogłam zasnac wkoncu zasnełam i obudziłam sie o 8 oczywiscie głodna. Jak znam siebie zaraz mnie zmoze nieprzespana noc i pojde spac. Liczyłam na wyspanie i z rana zrobienie prania ale napewno beda nici

Oj, nie zazdroszczę Ci:no:. Miałam tak kilka razy ostatnio i wiem,co to znaczy.
Na szczęście dzisiaj wstałam o 8, ale to tylko dlatego,że obudzili mnie panowie,którzy ocieplają mój wieżowiec:wściekła/y:, inaczej jescze bym spała;-)
 
Witajcie Mamusie
Natolin współczuję .Trzymaj sie mocno.
Mnie prze weekend nie było na necie, bo mąż coś ostatnio narzeka ,że jak weekend to ja na kompie siedze ,wiec sobie odpusciłam.Wczoraj jeżdziliśmy po sklepach wózki oglądać :) .A tak pozatym to mieliśmy spokojny weekned było miło nawet kilka zdjęć porobiliśmy. A pozatym to nic a nic ciekawego.Pozdrawiam Was i brzusie serdecznie
 
Natolin wyrazy współczucia.

No i znowu poniedziałek. Dzisiaj prawdopodobnie przywiozą nam pralkę. Wczoraj miałam bardzo udany dzień. Byliśmy w Krakowie w MIM i Ogrodzie Doświadczeń, a potem M1. Farba do pomalowania jadalni jest, oprócz tego pampersy, bo były w realu w promocji i wychodziło 50gr za szt. Oprócz tego jakieś drobiazgi w koszyku wylądowały.
 
witam sie przy porannej kawce z mleczkiem:) dziewczyny czy wy kupillyscie juz butelki dla waszych smykow?ja od cwczoraj patrze na allegro i sama nie wiem jakie wybrac..podobaja mi sie AVENT bo sa antykolkowe i prawie wszystkie kolezanki sa z nich zadowolone. zastanawiam sie tez nad LOVI ale one nie sa antykolkowe tylko smoczek jest elastyczny...znalazlam tez fajna butelke NUBY antykolkowa ktora ma wskaznik ciepla pokarmu. dobra rzecz jak by moj maz mial przygotowac jedzonko heheheh. a wy jakie polecacie?bo dzis jade na miasto na zakupy i nie wiem totalnie jaka wybrac.....
 
reklama
Do góry