reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Październikowe Mamy 2010

hej laski
Ile sie u nas dzieje ostatnio!!na nic czasu kompletnie nie mamy,nawet nie wiem kiedy dni mijaja.Bylismy wczoraj z malutkim na kontroli i wszystko jest w porzadku,rosnie jak na drozdzach!!:tak:Nestety muszego dokarmiac NANem bo cos moja laktacja jest slabiutka a on duzzooooo je.na poczatku bylo mi ciezko z ta mysla bo niby nie chcialam go karmic piersia ale jak juz sie przekonalam to mam za malo pokarmu ale jak mus to mus ile nerwo bylo jak niewiele sciagalam mleka ile placzu ..a tak to jest najedzony,mam tylko nadzieje,zemi laktacja nie zaniknie i chociaz tak go jeszcze pokarmie.
NIewyspani chodzimy codziennie ale szkoda nam isc spac o 9 bo chcemy miec troche czasu dla siebie .na szczescie za 2 tyg znowu babcia przyleci z moim bratem wiec troche bedzie pomocy:-)

od kilku dni szukamy sobie miejsca na wakacje i powiem wam,ze wcale nie jest latwo cos znalezc.mielismy jechac do Polski ale jednak z okazji moich urodzin ostatnio Tomek powiedzial,ze w prezencie mam 2 tygodniowe wakacje rodzinne w slonecznej Grecji!!:-):-):-) Narazie wiemy,ze wybor padl na Korfu.nalezy nam sie za ten czas spedzony tutaj i za to ze tak swietnie ;-)sobie radzimy z dwojka dzieci!:tak:Wiec szukamy sobie jakiegos fajnego hotelu a ze czasu niewiele to i wyboru nie ma zeby nam wszystko pasowalo.


Mala mi gratuluje Twojego wczorajszego osiagniecia!!!!!!
 
reklama
Bry...
Tak dla ścisłości to zamiast otwarte, miało być uchylone okno (czy zostawiacie uchylone).
Dziś zrobiłam troszkę przemeblowania w pokoju Oliwii, żeby łóżeczko nie stało tuż pod oknem i jak wyzdrowieje to będę jej zostawiała uchylone okno, bo póki co ma tylko rozszczelnione. Dziś spała w koszulce na ramiączkach, pieluszce okryta flanelową pieluchą i mokra się budziła....

Wszystkiego Najlepszego w Dniu Urodzin dla Emilii, zdrówka, radości, szczęścia, miłości, pociechy z synów i męża oraz spełnienia tych najskrytszych marzeń !!!
Odnośnie avka Ragny, też myślałam że to Kroma pisze ;-)
Baśka brak mi słów co do Twojej szwagierki...
Kroma powiem Ci, że sama nie wiem ale możemy razem niespodziankę mieć ;-) I upały to też mogę w prezencie wysłać.
Makuc u Nas pogoda podobna jak u Was i czekam na burze jak na zbawienie :-) Dzień się zaczął o 5 i będzie to bardzooo długi dzień, zwłaszcza że dziś 21 czerwca, najdłuższy dzieńw roku :-)
Dziulka a o której Leane chodzi spać, że tak sobie smacznie do 9 śpicie?
Sheeney cieszę się, ze u Was wszystko w porządku, że Tymelk rośnie a jak Tomuś, zabawia braciszka??? No i super prezencik na urodziny dostałaś :-)

Oliwia w końcu zasnęła, wstała lewą nogą bo wszystko jest na nie, wszystko beee, i słyszałam co chwilę "mama boję się", bo pan kosił pod balkonem, bo drugi jechał koparą itd....Jak wstanie, zjemy obiad i idziemy do kontroli.
 
Ostatnia edycja:
Kania Tomek pierwszy podbiega jak maly placze,chce go brac na rece i duzo go niego|"gada"-po swojemu oczywiscie.:-)
powodzenia na kontroli i zdrowka dla Oliwki bo widze,ze biedna znowu chora...:-(
 
Kania Kamil też zasnął i także wstał lewa nogą nomalnie mega marudą był i nie wytzymałam i postanowiłam dać mu mleko i położyliśmy się i o dziwo zasnął:sorry2: może przez tą pogodę no w każdym razie zobaczymy jak pośpi troszkę jaki będzie potem:happy2:
a co do szwagierki to niestety tacy są ludzie niktórzy a potem nie ma się co dziwić że dziecko kradnie jak nie ma żadnych konsekwencji to robi co chce:baffled:
 
Nie tylko wiemy ale czujemy ;-)
A jaka pogoda u Was Sheeney ?
Baśka no niestety niektórzy rodzice nie radzą sobie z dziećmi, i różny los ich spotyka :-(
Czytam taką książkę, dramat o dziewczynce która trafiła do rodziny zastępczej bo rodzice kompletnie się nią nie interesowali. Dziewczynka 13-letnia sprawia ogromne problemy wychowawcze, i niestety to wina rodziców :-(
 
Ostatnia edycja:
Kaniula no lato i do nas zawitalo zobaczymy na jak dlugo.Siedzimy od rana na dworze :-)
Ja ostatnia ksiazke czytalam w szpitalu jak Tymka urodzilam,teraz raczej dluzszy czas nic nie przeczytam:baffled:
 
Widzisz ja książek ostatnio też mało czytałam, jedną jak zaczęłam przed porodem to nie mogę skończyć ale ta mnie zaintrygowała. Gazet nie czytam, no chyba że w necie, tv niewiele oglądam bo szkoda mi czasu na to.
 
reklama
Ja tez dawno nic nie przeczytałam czasem coś w necie ale też mało kiedy tv oglądam jak mały spi i oczywiście jeśli cos ciekawego jest w programie.tak to mały bajki ogląda albo siedzimy na podwórku jak pogoda dopisuje.

nie mam natchnienia na gotowanie obiadu dziś chyba tylko frytki zrobię:sorry2:
 
Do góry