reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

reklama
Mała Mi, jeszcze jakiś czas temu myślałam, że tak, ale teraz to już sama nie wiem... Myślałam, że ten wiatr coś przywieje, ale póki co niczego nie przyniósł... A tak z innej beczki, tak sobie pomyślałam, że skoro jesteś już po obronie, a do wesela jeszcze trochę czasu, to może byś nas kiedyś z Łukaszem odwiedziła w wolnej chwili?
 
Mała mi niestety u mnie też nie jest kolorowo tak samo jak u Ciebie:no: marzy mi się własne mieszkanie nawet i kawalerka by by jak najdalej i samej w niej być tzn w trójkę:sorry: cicho ,spokojnie ehhhhhh
rozmarzyłam się:eek:
Ragna też mam tak że chociaż stópi mu zakrywam ale co z tego jak on zaraz wykopuje kołdrę


edit; a tak wracając do szwagierki to Wam powiem że ona się nie nadaje na matkę chyba ma 4dzieci.. 5latka,9latków(blizniaki)i 13latka i oni każdy jeden do niej gada słowa ty su... albo inaczej a ona nic normalnie,ostatnio mój mąż jednemu z tych dzieci zwrócił uwagę jak mówą do mamy to jaką mu afere zrobiła że ma Kamila wychowywac itd a przeciez nie chciał zle i ona teraz sie nie odzywa do niego przez tp a to jej brat.ona nie umie ich wychowac na ludzi za duzo im pozwoliła za dużo popuściła moim zdaniem.
 
Ostatnia edycja:
Basia moja szwagierka taka sama jest... ona tak kocha dzieci i uważa że ona najlepiej wychowuje dzieci a my wszyscy źle (każdy przecież popełnia błędy wychowawcze i ja też więc nie nazywam się jakaś wspaniała) i ona z tej miłości tak dzieci bezstresowo chowa że ten mały ma 5 lat i ostatnio było "ku**a mać dasz mi wkońcu pograć na tym telefonie'' ona odkurza a on coś rozsypie ona do niego posprzątaj syneczku bo chce odkurzyć a on do niej ***** mnie to obchodzi a ona nic odłożyła odkurzacz i sama po nim posprzatała...
 
a my zesmy dzisiaj pojechali zrobic foty mlodej do paszportu i dowodu osobistego... jaja jak nie wiem. u nas sa wymogi, bez kuckjow, bez okularow, odsloniete uszy i powazna mina... wez tu czlowieku dzieciaka poskromij... udalo sie... jak rozpielam kitki mlodej to wlosy straczyaly jak dwa rogi i woda z jej butelki polalam jej glowe troche i zaczesalam do tylu za uszy... fotograki brechtaly i cudem udalo sie Leane zagadac zeby byla powazna przez moment:)))
 
hejka

Ragna ja sama myślałam, że coś napisałam na BB jak widzę twój avtar :-) A widocznie Hania wiedziała, że to ostatnie zajęcia i koniecznie chciała się już pożegnać :-) Fajnie, że się uczysz norweskiego, podziwiam, ja się nie mogę nauczyć dobrze angielskiego
Kania- a ty co przewidujesz, że u mnie będzie to co u ciebie za miast npm :-)

Mała Mi- tych upałów to wam zazdroszczę bo u nas od dwóch dni deszczowo.

Agusinka, Baśka- ostatnio wyczytałam, że takie beztroskie wychowanie to dobrze dzieciom nie robi, ale żeby nie zwracać uwagi na przekleństwa, dzieciaki myślą, że tak można, i że to jest normalna część mowy.
 
witam.agusinka własnie ona też tak samo robi sprząta za nich i wogóle a przecież to nie są malutkie dzieci to mój Kamil jak coś rozleje to sam sobie umie pościerać nawet poodkurzac a one maja taki wiek ze moga pomoc juz wiecej tej mamie :crazy: ona pracuje caly dzien wraca zmeczona i odrazu sprzata za nich:wściekła/y: dodam ze ona sama wychowuje te dzieci i moze tez dlatego nie chce ich karcic czy coś:baffled: kroma ale taki np 5,9 i 13latek już rozumie że to brzydko ,rozumie jak np mniejsze dzieci przeklinaja to jeszcze nie rozumieja ale starsze:wściekła/y: uwazam ze dziecko powinno wiedziec co jest zle a co dobre ale one tego nie sa nauczone widocznie:baffled:
mały mój tez nauczył sie przeklinac tzn on gada tylko na h... i tez nie zawsze tylko wtedy jak sie bawi z tamtymi:no::angry::angry::wściekła/y:
 
ALICJA :rofl2::-D wymiękłam przy tym obrazku. No i wychodzi na to, że aktualnie same szalone rzeczy robię ;-)
KANIA oby to jednak coś innego niż PMS było.
BAŚKA, AGUSINKA jestem w szoku, po tym co napisałyście. Jak można nie zwracać na inwektywy ze strony swoich dzieci :no:? bezstresowe wychowanie? :baffled: świetnie. A później rośnie młodzież myśląca, że wszystko jej wolno i że wszystko jej się należy bez jakiegokolwiek wkładu własnego.

ragna odkąd zmieniłaś avka to mam wrażenie że Ty to kroma heh. :-D
ja też :laugh2: i widzę, że KROMA też ma takie samo wrażenie :-p
DOBRANOCKA co to wczoraj za rocznica u Was była? ślubu? poznania się? cieszę się, że do nas spowrotem zawitałaś :-)

ja dzisiaj znowu od 6 zajęcia miałam i właśnie mocną kawą się delektuję. Mam nadzieję, że trochę mnie ożywi, bo póki co ledwo siedzę. Jest duszno, gorąco i pochmurno. oby padało.
 
a my znowu pospalim do 9h :))))))) leb mnie napiernicza ze mozg mi czolem wyplynie...ide prasowac i robic obiad zaraz. Leane lata po calym domu i tancuje i wariuje ze szok, normalnie ciezko tego lobuza okielznac:)
 
reklama
Do góry