reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

Dziewczyny a tak się zastanawiałam, czy są jakieś przeciwskazania do kąpieli w morzu? Jadę w niedzielę i się zaczęłam zastanawiać czy w ogóle mi wolno się kąpać :)

monimoni - ja pytalam mojego lekarza , bo moze tez uda mi sie skoczyc na kilka dni nad morze ... i uslyszalam ,ze nie ma przeciwskazań o ile oczywiscie w danym miejscu mozna sie kąpac i nie ma jakichs ogólonych zakazów. A jak strój kupiłas??? czy jednak kupisz na miejscu?
 
reklama
Dzięki wszystkim za słowa otuchy. Akurat babcie mam w porządku, zawsze mogę sobie z nią porozmawiać jak z mama, jak z przyjaciółką, ale to nie zmienia faktu, że jej wtrącanie nawet to z dobroci serca było na miejscu. A siostra powinna się zastanowić, czy warto starszej kobiecie psuć nerwy przez innych problemy, przez to jak mi powiedziała babcia nie mogła w nocy spać! Siostra chyba tego nie zrozumie! Ale już mniejsza o to!

Powiem Wam, że właśnie przeszła mała burzyczka:) troszkę popadało, ale teraz na nowo robi się skwar i słonko już świeci. Tak sobie leżę i obserwuje małego Aleksa w brzuszku - milusio:)
Jakaś jestem taka wyrąbana! Spać mi się chce! Jeszcze dzisiaj z racji tego iż jestem kosmetologiem i mam kilka swoich prywatnych klientek będę musiała coś podziałać, a tu siłki brak. Mam nadzieje że nie padnę:)

Życzę miłego popołudnia Wam wszystkim:)
 
Ostatnia edycja:
ja ogarnelam chate i doslownie zaraz walne w kimono... brak kalorii uzupelnilam kinderkami... 7 sztuk i jeszcze nie dosc:))) dzidzia mi skacze tak ze zaraz oszaleje ale co tam, polozna mowila ze jak cos smakuje dziecku szczegolnie to wlasnei bedzie fikac wiec mnie fika po slodyczach, owocach, produktach mlecznych itp... :) smiac mi sie dzisiaj chcialo bo bylam ubrana w getry 3/4 i tunike i moja mama stwierdzila ze mi d...schudla i nogi :pp wywalilam oczy jak jaja sadzone doslownie... a z drugiej strony jesli to prawda to dobrze bo biodra i pupencje mam zdecydowanie za wielkie... zreszta... tak szczerze to teraz leje na to:ppp najwazniejsza teraz dzidzia i szczesliwy porod a nad wygladem bede sie martwic potem:)
 
Wlasnie troche poczytalam watki czerwiec/lipiec- super relacje z porodu :) zaczely sie sporo przed terminami;) Az sie plakac chce ze wzruszenia. I jeszcze w czerwcowym watku, ile dziewczyny tracily kg w szpitalu i po powrocie< a dopiero wrocily ze szpitala. Z tego co pisza jest dobrez, nie ma sie co wkrecac z liczenie ile komu w danym tygodniu. dziewczyny chudna po 7-10 kg w szpitalu...;))
 
Ja zrobiłam pranie, jedno już wyschło ale drugiego mi sie póki co wieszać nie chce, oglądnęłam 3 odcinki chirurgów, zjadłam batona którego gdzieś miałam zachomikowanego na czarną godzine i napisałam do M błagalnego sms żeby mi kupił loda wracając z pracy.
A poza tym podczytuje inne watki i dupa blada - wrześniówki sie zaczynają rozpakowywać :szok:
Dzielnie walczą i miejmy nadzieje że zatrzymaja akcje - aż mnie pot oblał...
 
monimoni - ja pytalam mojego lekarza , bo moze tez uda mi sie skoczyc na kilka dni nad morze ... i uslyszalam ,ze nie ma przeciwskazań o ile oczywiscie w danym miejscu mozna sie kąpac i nie ma jakichs ogólonych zakazów. A jak strój kupiłas??? czy jednak kupisz na miejscu?

Nie kupiłam :( Jadę jeszcze jutro na rynek z rana, może tam coś znajdę. A jeśli nie to zostaje mi tylko nad morzem kupić. Najwyżej w pierwszy dzień będę latać po sklepach :)

Dzięki za odp co do kąpieli, nie mam zamiaru się jakoś "rzucać" na fale, ale troszkę popluskać żeby ochłodzić ciało:)
 
co do plywania i kapieli to wiadomo zeby unikac syfiastych jezior itp , ale ogolnie lekarka mi powiedziala ze plywanie ulatwia porod potem, bo jak sie plywa zabka to podobno cwicza sie wlasnei te miesnie ktore beda najbardziej "pracowac" podczas akcji. LOLISZA- jak czytam ze wrzesniowki juz szaleja na calego to zaufaj ze mnie tez sie zrobilo mokro na czole.... kurcze pieczone!!! mnie zostalo wg suwaczka dokladnei 2 miechy i 2 tygodnie. ciekawe kiedy mala przyjdzie na swiat.... byle nie teraz bo zdecydowanie za wczesnie, tymbardziej ze jeszcze nie dostalismy zamiany mieszkania a ja nie mam lozeczka ani paru waznych rzeczy nie wspominajac ze jeszcze sie nei zaopatrzylam w stanik do karmienia ani inne wynalazki typu laktatory itp... tak strasznie mi ciaza leci ze masakra! dopiero bylam w drugim miesiacu a tu kurcze za niedlugo sie 8 zacznie.... troche mnie przeraza to tempo...
 
No DZIULKA leci czas leci (z czego ja sie akurat ciesze), jak sie dobrze zastanowić to te dziewczyny, które mają termin na początek października już w okolicach połowy września będą "o czasie" więc poczatkiem wrzesnia już torby powinny mieć spakowane, to zostało do tej czynności nieco ponad...miesiąc! Wow - sie bedzie działo... :)

A u nas PADA! I jest chłodniej :) Z samego rana musimy zaliczyć zakupy póki ludzi w markecie mało, więc M ma jeszcze godzine snu a co za tym idzie ja godzine spokoju :) Mamy na dziś ambitny plan przemeblowania salonu i ciekawa jestem jak nam to wyjdzie, poza tym wzieło mnie już wczoraj na fasolke po bretońsku więc przez noc się moczy to wyjścia już nie ma i trzeba zrobić i rozmroziłam śliwki sama nie wiem po co i na co a mój M "ooo będzie placek" więc sama sie wkopałam i teraz musze powalczyć z jakimś najprostszym ucieranym :)
 
reklama
Dziewczyny! Ja tylko na chwilę, bo dzisiaj wyjeżdżam:tak:. Pogoda taka sobie, ale przynajmniej lepiej odpocznę;-)
Życzę Wam spokojnego tygodnia, udanych wizyt i żadnego szpitala:no:.
Wracam za tydzień.
Duża B U Ź K A:-):-):-)
 
Do góry