reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

ech... a ja znowu "już" wyspana:-p ostatnio wystarczają mi jakieś 4godzinki snu mniej więcej, mimo że ja z tych podusiolubnych:tak:to chyba naprawdę trening przed wstawaniem do dzidzi:-D
kochane dziewczynki, dziękuję w imieniu małżonka:-) na całe szczęście jest (odpukać) zadowolony:tak:ja też, choć jak zwykle zmiana pracy to zmiana trybu życia...
dzisiaj wizyta... jak tak się zastanowiłam to następna wizyta będzie na początku 34tc, a później to już podobno co dwa tygodnie, czy jakoś tak, ale nie o częstotliwość mi chodzi, tylko o fakt, że NAPRAWDĘ JUŻ NIEWIELE DO KOŃCA!!!:szok::szok::szok:
dagisu, e-lona, ja z małżem też nie mieszkamy już sami (a 2,5 roku prawie byliśmy państwem we własnym mieszkanku), tylko z moją mamą i nie da się nie dostrzec różnicy!!! niby własne piętro, tylko podwórko wspólne, ale to już jednak nie to samo... jakaś wymiana zdań, nawet żartobliwa, a mama już sprawdza czy zięciowi krzywdy nie robię:rofl2:nie tyle nawet z wścibskości co troski o nas:-pna szczęście jeszcze nie stało się jakimś problemem dla nas:-D a co do bycia tą lepszą czy gorszą w rodzinie - moja mama zawsze była tą złą - i faktycznie z perspektywy czasu stwierdzam, że takie są minusy życia pod jednym dachem z rodzicami (a moi dziadkowie nie należeli do tych ugodowych:crazy:). cała trójka jej rodzeństwa (łącznie ze wspomnianą już wcześniej ciocią która zdezerterowała z miłości) była lepsza od niej... na to chyba nie ma żadnego lekarstwa oprócz zaciśnięcia zębów lub przeprowadzki, jeśli ktoś ma taką możliwość...dlatego ja nie chciałabym musieć sprzedawać naszego mieszkanka w Choszcznie, chociaż finanse w tej chwili do tego zmuszają...bo zawsze to jakieś zabezpieczenie:baffled:
efuś, co do kilogramów, czuję chyba nie mniejsze przerażenie niż ty (ja zawsze szczypior i nie wyobrażam sobie siebie pulchniejszej:-(), ale tak jak dziewczyny stwierdzam, że akurat tym naprawdę nie ma co się martwić na zapas... niektóre gubią wsio już na porodówce, inne dzieki karmieniu, a innym wystarczają spacery z maluchem, zeby odzyskać dawną (lub lepszą) sylwetkę - i ja wierzę, że w którejś z tych grup akurat MY BĘDZIEMY:-D:-D:-D a mnie dalej ta porodówka przeraża:baffled:
 
reklama
Witam się z rana. Miałam sobie dzisiaj pospać, a obudził mnie deszcz, a raczej wiatr zwiastujący ten deszcz. Zerwałam się jak oparzona z łóżka, bo pranie mam na balkonie. I tak już nie śpię. Właśnie robię sobie kawę. ;-)
Iduś gratuluję zmiany pracy małżonkowi. A za Ciebie trzymam kciuki. Oby wizyta przyniosłą same przyjemne wieści.
 
Ja standardowo nie śpie od ok 5:30 wypiłam już kawe, zjadłam sniadanie, zaserwowałam Frankowi dzienną porcję omeg w kapsułce i puściłam pierwszą pralke a jako, że od jutra zapowiadają u nas chłodne i deszczowe dni (tak tak tak!) to musze dziś puścić jeszcze dwie.
 
emiliab, u ciebie jeszcze nie pada? u mnie już od ponad godziny leje, a zaczęło się od kilku naprawdę potężnych grzmotów:szok: powietrze chłodne, aż płakać się chce z ulgi;-)jeśli u ciebie padać samo nie zacznie, to później Ci trochę tego deszczyku podrzucę, bo po wizycie planujemy wypad do Gorzowa:-D
lolisza, a ja miałam nosa i pranie zrobiłam wczoraj:tak:a te omegi to jakoś lepiej o konkretnej porze brać? ja zazwyczaj przed snem...

idę budzić męża; taki był wczoraj padnięty po pracy, że aż żal było na niego patrzeć:baffled:
 
cześć dziewczyny

ja tak na chwilke wpadłam sie przywitac . Dzis mój synek wyjeżdza nad morze i czeka mnie jeszcze sporo spraw z tym związanych. Takze lecę umyc wlosy i upodobnic sie do czlowieka i lece na wyjazdowe zakupki.
Nie wiem jak ja dzis przezyje na zewnątrz ... jak tam juz zaduch straszny - dlatego postaram sie to migiem zalatwic :-)
Milego dnia Wam życzę!!!

p.s. a co z ladygab? miala miec wczoraj wizyte i cisza ! Mam nadzieje ,ze wszystko ok.
 
Ida powodzenia! a dlaczego nie mieszkacie sami skoro jak rozumiem macie mieszkanko? ech, jak ja bym chciała mieć mieszkanie... nie marzę o jakimś luksusowym życiu, ale jakiś własny dach nad głową... choćby mały, sama się wychowałam w małym.
hmmm, ja nie biorę nic poza magnezem na skórcze i żelazem, bo hemoglobina spada... ech... nic pani doktor nie mówiła o dodatkowych suplementach ;/
u nas upał raczej, ale póki co siedzę w pokoju, bo mąż śpi ;)
 
IdaPada, pada. Dlatego wstałam o 7, bo pranie musiałam ściągnąć. Ale dziękuję za chęci. Jutro jedziemy na wczasy i po części cieszę się,że się ochłodziło. Chociaż chciałabym też ciepła, żeby moi faceci się popluskali w jeziorze:-)
 
Ida, kiedy omegi chyba bez znaczenia, ja biore rano bo potem bym zapomniała :)
Natolin ja omegi łykam (3 i 6) bo gin powiedział, że Polskie Towarzystwo Ginekologiczne wydało końcem 2009 roku opinie ekspertów, że omegi poprawiają odzywienie wewnątrzmaciczne płodu i zapobiegają porodom przedwczesnym + jakies tam jeszcze maja znaczenie w rozwoju mózgu i wzroku ale nie wiem dokładnie. Miałam zalecenie łykać przez II trymestr czyste omegi 3 i 6 (preparat mumomega) a w III trymestrze mam przejść na Feminatal DHA (on też ma omegi ale nie w tak czystej postaci jak tamten). Dokończe więc opakowanie bo chyba 3 tabletki mi zostały i zaczynam Feminatal.
 
Witajcie dziewczynki :)
U nas zimno wiatr i pochmurno :-) Nareszcie :-D Też już jestem po śniadanku ale biegam sobie jeszcze w piżamce, choć wypadało by się ubrać bo pewnie lada moment przyjedzie kurier z jedzonkiem dla moich żarłocznych panienek szynszylowych :D A one to jeszcze śpią i nie wiedzą że "prezent" jedzie :D Patyczki z jabłonki :D hihihi
Miłego dnia wam życzę :)
 
reklama
Do góry