reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010


KANIA twoj awek mnie zmylil....

WIOLI wiosna idzie koty sie marcuja to i ludzie sie kochaja:)))

EFA moze piszesz podrecznik" instrukcja obslugi dziecka" ??:))

DOBRANOCKA jak mozna sie nudzic przy 2 dzieci???????????????????? szok:)))

ahhhhhhhhhhhaaa no i pediatra stwierdzila ze Leane jest przekochana, ale ze widac czego chce od zycia i ma zdecydowany charakter. ze wie czego chce i umie to pokazac. lalismy bo po polsku do niej gadala "dzie je kolko??":))))) a co do wagi leane to nadrobila 200 gram z 500 straconych przy chorobie.
 
Ostatnia edycja:
reklama
No to nie zawesoło mieliście że mówić brzydko...u nas na takie braki apetytu z ząbkami związane to jedynym lekarstwem był kisielek słodki kubek ale najlepszy był taki schłlodzony
 
Zalogowałam się specjalnie, tylko po to, żeby Ci odpisać Dziulson, że wzruszyłam się aż mi się płakać zachciało, że Lene sama stanęła!!!
Nie daj się ja wiem, że czasem jest cięzko, że miarka się przebiera i człowiek pęka, ale właśnie wyjdź na chwilę odetchnij itd... a z relacje w ojcem nie wnikam i nie oceniam, że go zezwałaś, bo sama wiem, że mogą być ciężkie, sama z moim się dogadać nie mogę często. Jednak nie daj mu satysfakcji, że Cię sprowokuje i to przy dziecku i dla swojej kochanej małej kluseczki, nie krzycz na ojca przy niej, lepiej gdzieś na zewnątrz, bo potem jeszcze tylko gorzej sama się będziesz przez to czuła, ty i ona. Ściskam was mocno i dużo siły życzę!!!!!! I zapewne Lene za chwilę ruszy z kopyta przed siebie :-D


aaaaaaa i zdrówka dla Laurki Dawidowe!
 
Ostatnia edycja:
Dobry wieczór :-)

Musiałam zajrzeć bo 2 dni mnie nie było a stęskniłam się jak nie wiem co ;-) Zaganiana jestem ostatnio, a dzisiejszy dzień to już mega zakręcony był, chyba już dawno tyle rzeczy w ciągu jednego dnia nie zrobiłam :shocked2: Ale mieszkanko wysprzątane, zakupy zrobione, ubraniowo też obkupiona, co prawda do końca miesiąca będzie z mężem na zupkach chińskich ale co tam :-D:-p
Ptysiek póki co zdrowy, odpukać :rolleyes2: Zadowolony do żłobka chodzi, więc i mama szczęśliwa :-)

Przyznam się bez bicia że nic a nic was nie poczytałam bo poprostu padam na pyszczek ze zmęczenia, właśnie skończyłam piec ciasto i lece do łóżeczka, przytulić się do mężusia :-)

Całusy przesyłam :***
 
emiliab i co z konkursem będzie jutro?

Nie wiem,bo nie dodzwoniłam się do pani:no::crazy:.

dawidowe zdróweczka dla Laury. I heca z kluczami niezła. Ja 2 razy zostawiłam klucz w zamku przy skrzynce na listy:baffled:. Na szczęście sąsiedzi znaleźli i zabrali:tak:.
dziulka ojjj to strasznie ci Leane przechodzi te ząbki:no:. Ale pociesz się,że już nidługo będzie koniec;-). I wielkie gratki dla samostojącej Leane:-).

efa pochwal się chociaż tematyką podręcznika:tak:
Kania :****
Ida jak nocka?
roxi dobrze,że Ptyś zdrowy i z radością chodzi do żłobka:-)

A taka mi się nasunęła refleksja... Wiecie,że za rok będziemy swoje dzieci zapisywać do...przedszkola? Ale ten czas leci:rofl2:

Mam dzisiaj ambitny plan odpoczynku od kompa(tylko PIT-y muszę zrobić i wysłać). Ciekawe,czy mi się uda:crazy::eek:;-)
 
Cześć lasencje :*

przepraszam ale mam trochę na głowie i sie nie wyrabiam - chodzi o pracę, znów papierologia :/ a poza tym wszystko ok, trójki nareszcie wszystkie sie pojawiły więc troche spokoju mamy ale i tak pobudki o 5.00 ;-) of kors @ sie napatoczyła i sie męczę, ehh mógłby małż coś z tym zrobić coby jej nie było :-D jak sie ogarnę z tym wszystkim to zacznę nadrabiać ale na chwile obecną będe wpadać, dawać znać że żyje i wracać do pisania konspektów :***
 
Dzień doberek ja tylko na chwilke

Happy wszystkiego najlepszego z okazji urodzin duzo zdrowka szczęścia miłości i wszystkiego czego zapragniesz!buziaczki
 
reklama
Bry... Happy Wszystkiego Naj Naj Najlepszego w Dniu Urodzin, dużo zdrowia, radości, szczęścia, miłości pociechy z Amelki i synów oraz spełnienia marzeń.
Wioli83 Ty znów przeciąg robisz???
Roxi cieszę się, że u Was wszystko dobrze, że Patryk zdrowy i do żłobka chodzi.
Alicja gratuluję Isi wszystkich Trójeczek :-) współczuję @, wracaj szybko :-)
Emiliab ale konkurs się chyba odbędzie co??? Pity pocztą ślesz???
Dziulka współczuję Ci nocek, przebojów z ojcem, i tak boleśnie ząbkującej Leane.
Gratki dla Leane, super że sama wstaje i stoi :-)
Agusinka my też dawaliśmy kisiel ale niestety zaczęło Oliwię po nim sypać, więc teraz sama czasami jej zrobię.
Ida, Doris jak nastroje???
Bo o swoim dziś nie wspomnę, miłego dnia Wam życzę.
 
Do góry