reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

a ja skoczyłam pakowac walizke Spociłam sie jak szczur bo jest okropnie goraco. Teraz nadrabiam stracone kalorie i wypiłam litr kefiru. Jeszcze mysle o lodach - sorbet mango co by mi sie nie zmarował przez 2 tygodnie.
Najgorsze ze spac mi sie nie chce a o 5 musze wstac. Ostani tydzien do 5 mi sie spac nie chce a potem głodna zjadam kaapki i spie jak niemowlak do 11. Wiec jak tak pojdzie to nie pospie do 5 a potem zamiast sie szykowac zasne na ubikacji hihihi juz raz tak miałam i musiałam spac jakies 30 miut bo ledwo do pracy zdazyłam . Nawet nie chce sobie wyobrazac jak to musiało wygladac.
 
reklama
a ja właśnie zjadłam bób gotowany z solą i masełkiem :)pychotka:)
Dawidowe po tych upałach w Polsce nie będziesz miała szoku termicznego jak przylecisz do Egiptu:)
 
u nas we FR sie wreszcie ochlodzilo wieczorkiem, poszlam pooddychac swiezym powietrzem w koncu bo wiaterek jest, na jutro nam zapowiadaja burze z gradem brrr, ale wazne ze w koncu chlodniej bo wczoraj w nocy spalam moze z godzine...masakra zeby w nocy bylo 31 stopni! zero wiatru na dodatek... dzisiaj po poludniu mimo zamknietych okiennic i okien i wlaczonego wentylatorka jak strzelilam drzemke prawie 2h to obudzilam sie zlana potem na twarzy i karku.... seriooo przegiecie paly z tymi upalami u nas....
 
ja juz sie przyzwyczaiłam do tamtej pogody i lepiej ja znosze niz w Polsce Tam awet po kairze w ukrop w długich jeasach latałam i nic. W sumie dlatego ze to był moje jedyne spodnie bo reszta to sukienki i spodnice. Ale jak sie lata po urzedach i biurach to zewgledu zeby nie obetrzec sobie ud spodnie sa wygodniejsze. Teraz mam materiałowe do kolan.
 
Dawidowe udanego wyjazdu!

Jan właśnie zjadłam śniadanie - z resztek które były w lodówce bo w te upały jakoś nie bardzo mamy chęć na zakupy wyskoczyć więc czyścimy lodówke i zmrażalnik z tego co jest, oglądnęłam chirurgów i zastanawiam się co dziś ze sobą zrobie...zapowiada sie upalny dzień bez szans na deszcz, ale od soboty w Krakowie ma być chłodniej i już doczekać sie nie moge...
 
Ja też już po śniadanku i lecę szukać stroju kąpielowego do miasta. Mam nadzieję, że w tym upale nie padnę, ale chciałam kupić tankini żeby brzusio osłonić na plaży nad morzem. Mam 3 dni na znalezienie stroju a przeleciałam już wszystkie markety. Została mi hala, rynek i .. samo morze - tam w sumie tego najwięcej będzie. Ruszam. Buziak.
 
Cześć dziewczyny ;-)
Chciałam życzyć wszystkim wczasowiczkom udanych wyjazdów :)
Efa nie przejmuj się teściami, ważne że Twój mąż jest za Tobą!
Dorisday ciche dni miną, głowa do góry!

Ja jestem w wielkim stresie, bo właśnie dziś o 13:30 zostanę żoną pana Grzegorza :)
Stresuje się! To niby ślub cywilny,ale ja jakoś nie lubię wystąpień publicznych.

Okąpana jestem, włosy zrobione. Teraz czekam na koleżankę która zajmie się moją paskudną buźką i zrobieniem na niej makijażu. Później tylko ubrać się i gotowa. Chociaż w ciązy to i tak nie da się ślicznie, atrakcyjnie wyglądać- tzn nie w moim przypadku, bo czuję się jak hipopotam!

Aaaa stresa mam! czy to normalne?
 
Witajcie.

Dawno tu nie pisałam choć czytam na bieżąco, ale jakoś nie potrafię się wkręcić.

Efa, gratuluję postawy męża. Brawo.
Dawidowe, udanego wyjazdu.
Monimoni, udanych łowów za kostiumem. Tankini jest fajne ale musiałabyś chyba znaleźć takie typowe dla ciężarnych bo w tych zwykłych koszulka jest opięta na brzuchu i się niestety unosi, przynajmniej mnie się tak robiło. No ale ja to w ogóle duża jestem (w szerz) więc może dlatego. Ja strój kupiłam jednoczęściowy zresztą jedyny jaki na mnie pasował i właśnie nad samym morzem.
Mała_mi, tak stres jest jak najbardziej normalny, ale zupełnie niepotrzebny. Wszystko napewno pójdzie sprawnie a Ty będziesz śliczną panną młodą.
 
Ostatnia edycja:
reklama
przede wszystkim gratulacje dla małej mi no i wszystkiego co najlepsze! jeśli chodzi o stres to wg mnie jak najbardziej normalna sprawa! :)

dzięki za wyjaśnienie jak to jest z tym wolnym w innych krajach, nie wiedziałam takich rzeczy :)

jeśli chodzi o kostium to ja mam takini ciążowe z C&A, nie jest jakieś piękne może, ale przynajmniej funkcjonalne.

u nas wczoraj była długa burza i przyjemny wieczór po tym, ale niestety wyjazd nie będzie należał do końca do udanych, bo nam się popsuł przycisk do robienia zdjęć w aparacie ;(((
 
Do góry