reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

Oj ja tez czekam z niecierpliwoscia na niedziele. U mnie wlasnie troszke pogrzmialo, delikatnie popadalo, spadlo pare duzych kropli i na tym koniec, a zanosilo sie na porzadna burze. Fakt moze delikatnie sie ochlodzilo, ale to tylko dlatego ze sie zchmurzylo i brak slonca, ale juz sie przejasnia i za chwile znowu bedzie grzalo. JA CHCE DEEEEESZCZ!!!!!!
 
reklama
ja miałam dużo deszczu w nocy i ostrą burzę i co z tego jak w dzień powtórka z rozrywki:(ale trudno damy rade:)
 
Ja siedze z wodą i wiatrakiem na kanapie :)
Kupilam dzis proszek Jelp dla dzieci i wypralam ciuszki, ktore dostalam i kupilam, bo w takie sloneczko, to ladnie wyschną, a nie potem we wrzesniu bez ogrzewania beda schly 3 dni.....I teraz mam cala furę do ,,, prasowania, bedziecie dzieciom prasowac wszystko?

Rozmawialismy rano z mężem, jaki to musial byc horror dla mam z pieluchami, zbieraly np w takim upale 2 dni i potem pranie ...fuj :crazy:
 
I teraz mam cala furę do ,,, prasowania, bedziecie dzieciom prasowac wszystko?

Ja uprasowałam wszystko a rzeczy bieliźniane czyli bodziaczki i pajacyki które będą piżamką prasowałam z obu stron, zeszło mi tydzień bo po kilka lub kilkanascie rzeczy dizennie w zależności od ochoty prasowałam. Mam już to wszystko gotowe i jestem szczęśliwa bo jesienia faktycznie schło by kiepsko i długo a teraz jakbym miała prasowac to bym zdechła chyba, może poczekaj az sie ciut ochłodzi?
 
hej Mamuski:) dawno nie zagladalam bo mialam u siebie przyjaciolke z synkiem 6 lat tydzien czasu byli u mnie tu we FR. skarzyli sie na upal. nieraz siedzimy przed blokiem z mezem do 1h w nocy bo nie da sie spac... w srodku nocy 34 stopnie i zero wiatru i jak tu spac.... posciel rano mozna wykrecic doslownie od potu... mowia u nas ze ma byc 35 stopni w cieniu... serio pogoda dla optymistow.... tyle to kurcze w nocy jest jak sie "ochlodzi", a jeszcze u mnie w Lyonie to juz w ogole, wielkie miasto i tu jak przygrzeje to uuu, okiennice zamknelam, okna tez bo cale popoludnie slonce daje czadu niemilosiernie. ciagle mam spryskiwacz pod reka i sie kropie zimna woda. moja malutka w brzuchu za to wieczorem daja popalic albo wczas rano tak ze mozna oszalec... ale kocham to:))))
 
ja poszlam w tym tygodniu na odkryte kapielisko.ok 18 jak maz wrocil, na wykapanie sie !!! Kupilam stroj XL stanik, dwuczesciowy. Ogolnie wzbudzalam podziw :))). ale ulga wieksza niz aqua aerobik, gdzie w basenie woda 30 st

Nie prasuje, na razie , to pewne. Juz wczoraj sie zalatwilam, bo wymyslila mi sie Tarta z borówkami i malinami ...
 
hej Mamuski:) dawno nie zagladalam bo mialam u siebie przyjaciolke z synkiem 6 lat tydzien czasu byli u mnie tu we FR. skarzyli sie na upal. nieraz siedzimy przed blokiem z mezem do 1h w nocy bo nie da sie spac... w srodku nocy 34 stopnie i zero wiatru i jak tu spac.... posciel rano mozna wykrecic doslownie od potu... mowia u nas ze ma byc 35 stopni w cieniu... serio pogoda dla optymistow.... tyle to kurcze w nocy jest jak sie "ochlodzi", a jeszcze u mnie w Lyonie to juz w ogole, wielkie miasto i tu jak przygrzeje to uuu, okiennice zamknelam, okna tez bo cale popoludnie slonce daje czadu niemilosiernie. ciagle mam spryskiwacz pod reka i sie kropie zimna woda. moja malutka w brzuchu za to wieczorem daja popalic albo wczas rano tak ze mozna oszalec... ale kocham to:))))

To samo u mnie we wloszech :szok:
 
reklama
Dawidowe to Ty chyba nam przywiozłaś ten skwar z Egiptu heheh i po co teraz wyjeżdżać:)Egipt.Turcja ,Tunezja,Grecja wszystko to mamy u siebie hehe
 
Do góry