reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

moja mama tez to ostanio powiedziała. Ona ma Egipt na działce a jak rozłozy basen to ma i morze hehe. Generalnie mnie teskno do mojego meza. Szkoda tylko ze nie pochodzi z jakiesgos bardziej chłodniejszego kraju. Bo jak sobie pomysle o tych upałach tam to tez mi sie idechciewa. Licze tylko na ta niedziele, poniedziałek i wtorek ze da choc troszk ulgi.
 
reklama
co tu tak cicho????????? u mnie ............... PADA DESZCZ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! oczywiście w pakiecie grzmoty i błyskawice. całą noc wstawałam i na zmianę zamykałam i otwierałam okna, bo błyskało i bałam się, ze zacznie się coś więcej, a tu dopiero teraz jak ja już kawę kończę :angry::wściekła/y::dry:no i całą noc musiał chodzić wiatraczek, bo z okazji ciszy przed burzą (dosłownej, oczywiście) zero wiaterku i powietrza!!!:angry: no ale nie będę narzekać, w końcu trochę sie ochłodzi:-D:-D:-D
tylko jak tu na zakupy pojechać???:baffled:
 
a Wawie tak duszno ze chyba zamontuje sobie na buzi wycieraczki ktre trzeba bedzie właczyc na najszybszy bieg. Pot leje sie ze prysznic co godzine.
 
W Kraku też dramat, ok 8:00 poszłyśmy z siostra na spacerek (na stragan standardowo) i już był mega ulepek a teraz to nawet nie chce mysleć - leze na kanapie z mokrą tetrą na brzuchu i pije hektolitry wody. Mąż w pracy, siostra z mamą pojechały do galerii (oczywiście na pewno coś małemu przywleką bo by chore były inaczej...) ja zrezygnowałam bo nie bede sie i małego katować, bede smażyć kurczaka z cukinią i warzywami na patelnie jakby jednak ktoś zechciał coś zjeść po powrocie a wieczorem siostra upiecze nam placuszki - mężowi mojemu tarte jagodową na urodziny a mi i małemu szrlotke z okazji jutrzejszej "studniowki", oczywiście na bank zeżre już dziś :) I czekam na ten deszcz i na te chłodniejsze dni, które ponoć od jutra...
 
a ja chce sie wybrac do sklepu po fasolke szparagowa na obiadek ale nie mam siły sie podniesc a juz napewno isc ten skwar. Daleko nie jest ale i tez nie 100 m. Miałam sprzatac ale w taki skwar to tylko eze i patrze na TV albo przed kompem.
 
Witam!

U mnie dzisiaj chyba aopgeum upalow...oszalec mozna, nie da sie wytrzymac....

Wczora tak z ciekawosci zrobilam sobie cukier u tesciowej- ma aparat i po kakale, kilku cukierkach, pepsi, wieeelkim lodzie i sniadaniu mialam 126, wiec chyba jest okej

Ide poczytac dalej co tam u was ciekawego
 
reklama
Witam mamuśki:-)
u nas burza zaczęła się już po 3 w nocy i do tej pory pada...chociaż z ulgą można pooddychać świeżym powietrzem.
 
Do góry