reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Październikowe Mamy 2010

Jestem i ja ale na sekundę tylko, gdyż troche obowiązków pracowniczych nadrobić muszę poza tym Alicja czeka, aż się nią zajmę :-);-) moje podirytowanie dotyczy pracy tylko i wyłącznie i powiem Wam, że nie wiem jak to ugryźć wszystko. Wczoraj wylalam wszelkie żale D. i teraz trochę mi lepiej ale i tak mam mętlik w głowi :no::eek::crazy:

Ok. Buziaki Wam ślę i do później.
 
reklama
sarisa, emis, natolin - kto wczesnie wychodzi sam sobie szkodzi - madrosc na dzis

U mnie jakby syn się urodził, to miał mieć na imię Karol.
moj mial miec tak na imie, ale po angielsku to imie zenskie, wiec zrezygnowalismy.

nat - fajnie, ze lubisz moje posty z pracy, ale nie wiem czym sie one wyrozniaja za bardzo.

spadam, bo zaraz mamy zebranie. jak ja nienawidze zebran, pol dnia sie debatuje o tym co trzeba zrobic zamiast po prostu zabrac sie do roboty, no ale przynajmniej darmowe ciasteczka beda tym razem:rofl2:
milej pracy tym co pracuja, a tym co sie lenia (ha ha, dobre sobie) w domu milego leniuchowania. oby dzieciaczki poszly na dlugie drzemki zostawiajac wam nieco wolnego czasu. si ja
 
Sarisa Tobiasz ładne imię, w rodzinie mamy Kacpra, Aleksa i Tymoteusza z tych najmłodszych.
Kahaa o jak ja nie cierpię takich narad, debatowania o wszystkim i niczym, też to przechodziłam ale na szczęście nie muszę już w tym uczestniczyć.
Makuc mam nadzieję, że uda się to rozgryźć, ugryźć z właściwej strony, trzymam kciukasy :-)
 
Happy padlam dobrze ze oprzytomnialas bo jeszcze mys amelce kawke zapodala:-D
Kania cieszę sie ze humor dopisuje biorąc pod uwagę noc do mnie o jakiej porze roku byś nie przyjechała to pogoda taka sama:-DTy masz jeszcze sile na ćwiczenia?podziwiam bo ja sie zebrać nie potrafię a powinnam;-)
Kahaa ja tez sie nie zalapalam na zdjęcie moze jeszcze raz wrzucisz?
Sariska pola jest takie imię a franka zarejestruja Franciszek niedługo będziesz mieć mniejszy dylemat bo jedna opcja odpadnie;-)
Mała mi kciuki trzymam dalej
Kroma jak Arek?
Gdzie roxi sie podziała?jak tam ptys zdrowy juz?
Doris i co dopadlo cię coś?czy to tylko fałszywy alarm?
Nat wyspana?co to sie porobilo;-)


Bartek pojechał ubralam go jak na Syberię :-DPodobno jest tam bardzo zimno angielskie dziewczynki były w getrach i gumowcach:szok:Pomine fakt ze ciuchy miały być nieprzemakalne:tak:miałam dzisiaj niespodziankę k mi oskrobal auto:-)Idę teraz uprzatnac chalupe ale szybko wrócę bo niema tego dużo naszczescie
 
happy - trzeba byo dziecku kawe zaserwowac. podobno pierwsze dziaanie kawy jest usypiajáce i jak sié nie moze zasnác to sié powinno kawe siekiere w lózku wypic. podobno... nie sprawdzalam

a ja sprawdzałam i któregoś pięnego roku przy okazji Igrzysk Olimpijskich Idulec (nastoletni wówczas, choć w mało zaawansowanym stopniu, ze 13 latmiałam? nie chce mi sie liczyc który to rok był po olimpiadach...) zrobił sobie cały dzbanek szatana i stwierdził że spać nie idzie bo swoim kibicować musi (a ze olimpiada była gdzieś w innej części swiata to zawody w nocy sie odbywała). no i dopóki słonecznik miałam to zawzięcie oglądałam, a potem popijałam sobie kawusię czarną jak noc i ... obudziłam się o 7 rano jak już medale skończyli wręczać:wściekła/y:

kaniuś, nocka spoko, z pojęiwaniem młodej ale takim przez sen, więc nie wstawałam, małż biedaczek umiera (przed chwilą pytał gdzie są zatoki:confused2:gorzej jak dziecko... że im byle jakie przeziebienie synapsy unieszkodliwia:crazy:). zresztą i tak dzisiaj żadnego pożytku z niego bym nie miała, bo na nockę idzie. eeeeeeeee nie będę smęcić. idę pranie wstawić:rofl2:
 
KANIU dziękuję :*
IDEK właśnie uświadomiłaś mi, że jakieś 30min. temu moje pranie się prac skończyło :eek::confused2: kto mi je rozwiesi? :-p
 
Wioli83 otóż w UK nie mogłabym mieszkać, bo tam pogoda depresyjna, non stop deszcz...ale na wycieczkę wybrać się jak najbardziej mogę :-) A ćwiczę bo nie mogę patrzeć na swój "bebech" jak to zwie moja urocza córunia :-) A Ty znów za porządki się bierzesz, wczoraj sprzątałaś ;-)

a ja sprawdzałam i któregoś pięnego roku przy okazji Igrzysk Olimpijskich Idulec (nastoletni wówczas, choć w mało zaawansowanym stopniu, ze 13 latmiałam? nie chce mi sie liczyc który to rok był po olimpiadach...) zrobił sobie cały dzbanek szatana i stwierdził że spać nie idzie bo swoim kibicować musi (a ze olimpiada była gdzieś w innej części swiata to zawody w nocy sie odbywała). no i dopóki słonecznik miałam to zawzięcie oglądałam, a potem popijałam sobie kawusię czarną jak noc i ... obudziłam się o 7 rano jak już medale skończyli wręczać:wściekła/y:. Małż biedaczek umiera (przed chwilą pytał gdzie są zatoki:confused2:gorzej jak dziecko... że im byle jakie przeziebienie synapsy unieszkodliwia:crazy:). zresztą i tak dzisiaj żadnego pożytku z niego bym nie miała, bo na nockę idzie. eeeeeeeee nie będę smęcić. idę pranie wstawić:rofl2:
Ta kawa musiała mieć moc :-D Pytanie męża o zatoki mnie rozbawiło :-D:-D:-D:-D:-D. To dobrze, że nocka u Was całkiem całkiem :-) Gdzie już znikasz, pranie nie zając...

Makuc mogę Ci powiesić tyle że musiałabym się teleportować !!!
 
Ostatnia edycja:
Zapomniałam
Ja żadnych zdjęć nie widziałam i też bym o replay prosiła:O
Sariska, pola rewelacyjne imię!!! Antek też mi się podoba,a antoni przecież tylko na papierze stać będzie to co ci szkodzi? Tym bardziej że w dorosłym życiu fajnie mieć opcję bardziej dojrzałej wersji swojego imienia;)
 
reklama
KANIA :))) juz sobie znalazlam pomocnicę ;-) Aliczka podawała a ja wieszałam.
Teraz drugie pranie wstawione :laugh2:
O riplej zdjęć KAHYYY też plosiem razem z IDĄ i WIOLI. nic mi się nie chce :eek::cool:
 
Do góry