reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Październikowe Mamy 2010

reklama
kania hehe .Masz rację :-D

ida będę pierwsza : CMOK :-*

edit

kania przypomniało mi się jeszcze w kwestii odsnieżania. Wychodzę wczoraj z pracy , auta nie widac więc chcę otworzyć bagażnik , gdzie powinna być miotełka .... i lipa. Przymarznięte i lipa. Musialam skrobaczką odsniezyc :-D. Dzis na wszelki wypadek wzięłam kuchenną ;-)
 
Ostatnia edycja:
kania hehe .Masz rację :-D
kania przypomniało mi się jeszcze w kwestii odsnieżania. Wychodzę wczoraj z pracy , auta nie widac więc chcę otworzyć bagażnik , gdzie powinna być miotełka .... i lipa. Przymarznięte i lipa. Musialam skrobaczką odsniezyc :-D. Dzis na wszelki wypadek wzięłam kuchenną ;-)
A dziękuję :*** Ubawiłam się heh, a tak poważnie to jest taki w aerozolu "fukacz" na zamarznięte zamki, polecam. Tylko nie trzymać w samochodzie:-)
 
Nat wyspana?co to sie porobilo;-)
Dodałam, że prawie ;-)
Mala mi dobrze, że nie poszliście. Ja staram się na razie nie myśleć o poniedziałku...
Doris dzięki za dobre słowo :-* Tak mi się miło zrobiło :-)
Makuc martwi mnie ta Twoja praca...

Moje dziecię godzinę usypiało:eek:
Ja oglądam "Oficerów".
Najadłam się kanapek z majonezem, serem żółtym i korniszonem oraz jajek z majonezem:-p
Wiem, że nie powinnam, ale co tam.
Kupiłam wczoraj mały słoiczek majonezu, pewnie jutro już go nie będzie.
Wzięłam ten polecany przez Rysię i Elizabennett (właśnie - nie było jej) kielecki. Specyficzny smak, taki wyrazisty. Bardzo dobry, ale wolę firmy mosso napoleoński :-)
 
Doris no pychotka, ale ja nie bardzo powinnam sobie na nie pozwalać.

No i chyba na tyle oglądania "Oficerów" :angry:
Mąż właśnie zadzwonił, że zaraz przyjdzie ktoś podłączyć nam różne sprzęty typu dvd, nagrywarkę i... uwaga, uwaga... ps3! Mój mąż sobie kupił
 
natolin no ale pomyśl .... kto powinien sobie pozwolić?! przeciez nie wyrzucisz ;-)

No i suuuuper ,ze ps3 masz. Będziecie sobie ciupać. Byle by Cię za bardzo nie wciągnęło! Bo kto na straży forum stac będzie?
 
reklama
Utwierdzacie mnie w tym że jednak dobrze zrobiłam dzwoniąc do zaufanej lekarki i konsultując się z nią w tej sprawie. Tylko wiem że w przychodni już im się to nie podoba,ale co tam! To chodzi o moje dziecko!

Dzisiaj jadę na chwilę tutaj nie daleko mnie w jedno miejsce zobaczyć na sukienki ślubne:-D. Haha!

Doczytałam właśnie że zarazem sariska i kahaaa dały tutaj swoje zdjęcia a ja się również nie załapałam więc poproszę jeszcze, ale może tak na dłuższą chwilkę ?

natolin i jak cieszysz się z ps3 , ja to chyba nie cieszyłabym się bo wiedziałabym że G. to tylko przy tym spędzałby większość swojego czasu wolnego:baffled:
 
Do góry