reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

reklama
Natolin a Laura już śpi i chrapie a kataru wzasadzie nie ma. CHarczy jej ale nie słychać gwizdów jak zawsze to może nie jest tak źle
 
Dawidowe może szybko jej przejdzie.
Pudzianek już położony, sałatka owocowa zrobiona i prawie zjedzona, a mi się już spać chce :confused:

no i martwi mnie brak wieści od nice
 
natolin a myślałam że wchodząc tutaj przeczytam radosną nowinę o Nice, no i też mnie zaczyna martwić bo w sumie mogłoby już być po. Oby ta indukcja na nią w ogóle za działała.

Piszecie że dzieci Wasze dzisiaj dłużej spały w dzień, mój też bo aż ze 3h a normalnie śpi 2h. A ostatnio u moich rodziców 1-1,5h. Myślę że to pogoda tak wpływa, bo u nas przez cały dzień padał deszcz. Istna jesień tej zimy:-).

e-lona ale mi narobiłaś smaka na pizze. :-D No ale o tej porze to już stanowczo za późno na takie jedzenie.
dawidowe oby u Laury nic się nie rozwinęło gorszego.! Kurde zaimponowało mi że Laura sama zupę je, ah ciekawe kiedy mój tak zacznie:tak:
makuc co się stało? dlaczego szukasz nowej pracy? nie wyrabiasz się z obecną i masz dośc? Słońca życzę!!
kania i jak telefon nadal był w żłobku??:-)
 
Mala mi no niestety mi nie odpisuje nice :-(
a co do jedzenia to mój mąż właśnie wymyślił, że może bym skoczyła po kebab :-D
 
Ostatnia edycja:
Mała_mi na dobre jedzonko nigdy nie jest za późno. :-)
Dawidowe ja tam wyskoczę od razu pod blokiem. Dobrze, że Laura nie ma kataru, moja jeszcze ma.
 
Bry wieczór, właśnie wcinam ciasteczka cynamonowe własnego wykonu i popijam zimnym mlekiem.

Mała_mi dzięki, że pytasz telefon na szczęście był.
Natolin ja mam dobry przepis na ciasto pizzowe, a jak zamawiam to tylko z lokalnych pizzerii.
Czekam z niecierpliwością na wieści od Nice.
 
reklama
Do góry