reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

reklama
Kania po co robić jak można kupić. Jeszcze 15 minut i się najem, tylko nie bardzo mam miejsce, bo jogurt zjadłam.
Fakt, ale taka domowa też pyszna :-) Ja właśnie kończę obiad i czekam na moją Kundzię.
Sarisa to zdrzemnij się razem z Zuzią w aucie :-)

Zmykam, miłego dzionka Wam życzę.
 
Ostatnia edycja:
O ja też lubię najbardziej taką w domu robioną, tylko my ciasta nie robimy sami tylko kupujemy w sklepie i rozwałkowujemy i robimy sobie pizzę jaką chcemy. Mniam.
 
e-lona no to chodz podziele się. Jeszcze w garku zostało. A pizze to jakaś miejscową czy sieciową? Jakoś ja nie lubie telepizzy i dominosa a wg mnie pizza hut też się zepsuła.

a lenia mam nadal
 
witajcie, ja właśnie wróciłam ze spaceru, rano byłam na zakupach, wszystko się pokończyło, trzeba wziąć się za jakieś odchudzanie bo weszłam na wagę i ważę prawie 64 kg. Dzieciaki szaleją jak zwykle, idę zaraz inwenturę zrobić, bo M mi kazała policzyć co mamy na magazynie, a że mam magazyn w domu to mam luz. Brzuch mnie boli, jakieś niestrawności mam.
 
Dawidowe2 godziny pociagiem i będę. :-) A pizza z lokalnej pizzerni. Nie lubię z sieciowych. Mamy 2 sprawdzone miejsca z pyszną pizzą i tam kupujemy.
 
reklama
och dagrasso też lubie szczególnie taką czosnkową. Od kiedy mi się spaliła mikro to nie zamawiam bo ja zawsze pogrzewam aby była gorąco nie mówiąc jej wielkość jest taka że jem 3 dni.

e-lona tylko wysiądz na odpowiedniej stacji bo wtedy bedziesz mieć 4 minutki na piechote.
 
Do góry