reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

Witam z dzisiejszego mojego dyzuru:wściekła/y:
Maga oby to było tylko przejściowe i gorączka szybko zniknęła
Makuc wow to pospala sobie oby tak zostało może spodoba jej się w tym świecie marzeń sennych;-)
Kroma 14 osób?podziwiam
Nat życzę pudziNkowi zeby to kochanie niemialo nic wspólnego z choroba
Elona współczuje nocki ja dzięki Bogu juz niewpamietam co to wstawania dziecka w nocy
Makuc ja myśle ze tym prawdziwym artystom szkoda czasu na x factor po którym i tak żadnej kariery nie zrobią mogą ewentualnie iść do tańca z gwiazdami;-)
 
reklama
Elona nic poprostu musiałam wstac:-D
Doris naszczescie walnol mnie w skron i chyba przez to ptaszki zacwierkaly śladu niema na szopingu zaopatrzylam się w 3bluzki reszta dla familiady dużo ludzi i rozmary albo dla przerazliwie chudych albo dla puszystych co do bielizny to kiedyś kupilM sobie taka koron owa mini sukienkę czy bluzkę i mój Bartek wyciagnol z szafki i pyta mamo kiedy się w to ubierzesz?:-D
Doris ile twój mili waży?a ha zapomniała tm wczoraj przegladalam w forum i natknelam się na twój post i stad moje pytanie czemu dodo nie jest oliwierem co?
 
wioli a no Dodo to Dodo , bo w koncu postawilam na swoim:-D Trochę bliscy pomogli podjąć ostateczną decyzję. Pytasz o wagę Mikiego? To przecineczek jest , waży ok. 25kg

A tą bielizne kupilam w New Yorkerze. Kiedys kupowalam tam bardzo często , no i po dłuzszym czasie wczoraj zajrzalam tam i kupilam sexy thing :-D
 
Wlasnie się dowiedziałam od mojej koleżanki ze moja przyjaciółka ma depresję poporodowa urodziła 2coreczke w listopadzie bierze silne psychotropy chodzi do psychologa nie czuje nic do zuzi bardzo schudla boi się sama zostać w domu dzwonilam do niej ale cieżko jej nawet rozmawiać jest mi strasznie zle teraz ze niemoge być przy niej niemoge się n niczym skupić teraz myśle tylko o niej
 
wioli, :-:)-:)-(bezsilność jest najgorsza, ale co mogłabyś poradzić??? wspierać nawet smsami mozesz, żeby wiedziała że pamiętasz o niej:sorry2:

nocka z niejednym płaczem przez sen, nie wiem o co kaman:confused:ale do 9:30 pospała:shocked2:
 
reklama
Do góry