reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

reklama
Jestem ;-)wyspana jak młody bóg, gdyż Alicja dzisiaj 18.30-8.00 świat marzeń sennych zwiedzała. Szok po prostu.

EMIŚ gratulacje dla Twojej przyjaciółki. 3800 to rzeczywiście bardzo ładna waga! a mój brak weny to tak chwilowo tylko mnie dopadl (mam nadzieję) :*
KROMA Ty to nawet w nocy spokoju nie masz widzę. ale za to jak wesoło u Ciebie w domu być musi.
MAGA zdrówka dla córy! a Twoje ucho jak się miewa? mam nadzieję, że przestało tak bardzo doskwierać.

Wiecie co właśnie na MTV puszczają jakąś nutę z ang. X-Factor`a. kurcze poziom tych ludków jest daleko przed naszymi uczestnikami podobnych show. Nie wierzę, żeby w PL takich talentów, jeżeli o śpiewanie chodzi, nie było :confused: może się chowają po kątach? Albo po prostu nasz rynek (albno raczej ryneczek) muzyczny jest na tyle zamknięty, że nie mają szans na przebicie? Przykre to, tym bardziej, że jakiś Szpak robi karierę a tak na dobrą sprawę z DOBRYM śpiewaniem ma tyle doczynienia co ja z robieniem na drutach :eek:
 
E-lona, kalendarz naprawdę w super cenie !
Makuc ucho ( a raczej uszy) dalej przytkane. Tabsy nie działają :( W piątek pewnie nie dam rady, ale zaraz po nowym roku śmigam do lekarza, bo jest to co najmniej wkurzające. Już samo gadanie o chorobach ( jak w klubie emeryta) mnie dołuje.

Zuza ponownie zasnęła. Sen jest leczniczy, jak mawiała moja babcia. :)
 
Maga a może dziś idź do lekarza. Mnie w sumie też by się przydało pójść.

Emilia ja właśnie wolę te krótsze kalendarze niże te długaśne.

Nat pisz co tam u Was.
 
Maga zdrówka dla Zuzki!!!

A u mnie po dwóch nockach przespanych w całości bez jęknięcia nawet na smoka dzisiejsza nocka była kiepska bardzo :-/ Kichanie go dopadło i takie tam :-( Mam nadzieję, że się nie rozchoruje.
 
Ostatnia edycja:
E-lona, nie dam rady :( małż w pracy, a Zuzi z gorączką nie będę z domu wyciągać. Zresztą i tak skierowanie do laryngologa wezmę, a nie wiadomo jak te pacany w nowym roku kontrakty z NFZ będą miały. Najlepiej nie chorować od listopada do lutego :wściekła/y:
 
Hello

WIOLI zaszalałas wczoraj z tym spaniem. Zazdroszczę. Też marzę o odespaniu się za wszystkie czasy i pobudce w południe ;-) A jak shoping , udał się? Znam ten ból jak malizna mi przywali z baśki. Masakra. Mam nadzieje ,ze guza nie ma, albo jakiejs sliwy?

RYSIA zdróweczka życzę , bo widzę ,ze u Was szpital domowy. :-(.Masz śliczny kolorowy suwaczek ;-)

CZARODZIEJKA beznadziejnie to wszystko wyszlo. Kurczę ,zeby w Wigilię nie można bylo przyjsc na dana godzinę. Nie cierpię takich sytuacji. W dodatku Krzys Ci się pochorowal i jeszcze wielka obraza Twojej bratowej. Ehhh ludzie to są dziwni. Mam nadzieję ,ze synus szybko wróci do zdrowia. A za powiedzenie prawdy bratowej nie powinnas się obwiniac! Dobrze zrobilas , może na przyszlosc będzie bardziej ostrozna .

KANIA nie powinnas się przejmowac ,ze Oliwka teraz boi się 'wujka'. To zupełnie normalne . Moja psiólka ostatnio pisala mi ,ze jak jej mąż zgolil brodę , to ich córcia go nie poznala i jak tylko się zblizal to plakala :-D. Minęło kilka dni zanim się przyzwyczaila (a to przeciez jej tata) .... hehe.

E_LONA ciekawe czy zdąże jeszcze zobaczyc fotki, czy już skasowałas?

SHEENEY jak humorek dziś? A prysznic już jest nowy???

DZIULKA małżowi nie zazdroszczę nowej zabawy Leane ze skubaniem włosków. Dobrze ,ze uczysz Lee jedzenia w kawałkach . Mój Dodo tez nie ma z tym problemu , za to przy Mikim zrobilam ten bląd i wszystko miksowalam i teraz straszny z niego niejadek. No i widzisz , dobrze ,ze poszlas na ta imprezkę. Fajnie ,ze tak milo bylo.

IDA, MAKUC widać @ bardzo chciała Was nawiedzić w okresie swiątecznym ;-) , współczuję jednak cięzkich dolegliwosci.

IDA ja tez tak czasem kombinuję z tabsami ;-)

MAKUC obyś wkrótce miala luzik i mogla się spokojnie opieprzac ;-) Supcio ,ze się dziś wyspałas. A co do poziomu w tych programach za granicą to masz całkowitą rację i to nie tylko jeśli chodzi o spiew ale np. TANIEC

MAGA współczuję tych chorych zatok.Lepiej jednak udac się do lekarza , bo może da cos lepszego , na receptę i szybciej minie. Ojej Zuzia tez chora??? może faktycznie nie zaszkodzi podejsc do innej lekarki i zasięgnąć jej opinii.

EMILIAB ja tez wczoraj wybralam się do galerii ,ale tak jak mówsz ... szału nie ma. Gratuluję przyjaciółce urodzenia synka.

MARGERITA no tak to jest. Jak się chce cos kupic to jakos nic fajnego nie wpada w oko. Tez tak mam.

RAGNA dobrze ,ze z wujkiem lepiej . Oby jednak mógl nacieszyc się tym domkiem.Fajnie ,ze masz takiego mailowego przyjaciela ;-). Tez mam takiego tyle ze w Anglii, no i jest tylko kilka lat starszy. No i super ,ze malzyk Twój wie do czego żelazko słuzy ;-)

ROXI rewelacja z tym Sylwkiem. Nie ma to jak pobyć , pobawic się w fajnym gronie , a nie tylko z wlasnym dzieciem ;-). W czym wyskoczysz?


KROMA no faktycznie , nocka kiepska. Zapodaj sobie mocną kawe i wracaj do nas ;-) Fajnie ,ze imprezkę sylwkową robisz u siebie. To będą pary z dziecmi tez?

NATOLIN no jestes! Gdzie Ty bylas jak Cię nie było? Oby Pudzianek się nie pochorował.

A gdzie KANIA???????

A co u mnie? Wczoraj wybralam się do galerii z myslą ,ze wyprzedaże będą superaśne i że do domu chyba wrócę ciężarówką ... a tu lipa!. Ludzi full , ale nic a nic mi nie wpadło w oko. Także trochę zakupków zrobilam w rossmanie . Potem kupilam sobie... bieliznę ... ale taką nie do noszenia tylko taką : 'bierz mnie' :-D. może dziś wieczorem wskoczę w nią ;-)
 
reklama
Nat współczuję nocki.
Maga takie to życie w tym głupim kraju. Ja myślę o prywatnej wizycie, ale jakoś nie chce mi się z domu ruszać.
A tak w ogóle to czemu nie ma małej_mi, elizy, happy, doris, renaty, kahy, kani, sarisy, iki?
 
Do góry