reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

no wlasnie planujemy cos za 10 dni. Nie mam pojecia, najpierw myslalam,ze nad jeziorem spokojnie, ale kolezanka mnie namawia na last minuts i samolot, bo czy bardziej sie zmecze jadac z wroclawia np nad morez czy 2 godz na jakas wyspe, a ceny baaardzo podobne.
Macie jakies pomysly???
 
reklama
ja gdybym się nie bała latać samolotem to na pewno bym się wybrała gdzieś dalej, a tak jadę nad morze plus chyba na roztocze, ale to jeszcze stoi pod znakiem zapytania. i będzie bardziej lenistwo... no cóż...
 
no wlasnie planujemy cos za 10 dni. Nie mam pojecia, najpierw myslalam,ze nad jeziorem spokojnie, ale kolezanka mnie namawia na last minuts i samolot, bo czy bardziej sie zmecze jadac z wroclawia np nad morez czy 2 godz na jakas wyspe, a ceny baaardzo podobne.
Macie jakies pomysly???
Hej
Jeśli mogę ci pomóc,pracuje w biurze podróżny i od razu mówię 10 dni jest tylko możliwa Grecja i to się nie opłaca bo ceny niewiele mniejsze niż 14 dni.Jeśli chcesz mogę Ci coś doradzić to daj znać. A z lastami jest różnie na dzień dzisiejszy nic mnie nie powala,ale to wszystko może się zmienić z godziny na godzinę. Pytanie jeszcze kiedy chcesz lecieć.
Sarisa ja się dziś już lepiej czuje:)chociaż mam straszne wzdęcia ,ale ogólnie jest oki:)czekam dziś na wyniki morfologi:)
 
Ostatnia edycja:
Nam sie marzylo poleciec jeszcze ostatni raz we dwojke do Rzymu, ale te wloskie upaly mnie troche przerazaja i chyba sobie odpuscimy w tym roku.....
 
Ja mogłam lecieć na początku czerwca na Majorkę - szkolenie za 300zł ale sobie odpuściłam, lekarz nie polecała mi ogólnie podróży samolotem, jak to ujęła poleciałabym na własną odpowiedzialność.mimo,że nie mam jak narazie komplikacji.
 
To moze na priv?chetnie skorzystam z pomocy:) kupilam sobie wlasnie sheake :))), upal straszny. Wracajac do biura wpadlam na wyprezdaz do H&M- niezle ceny- sukienka za 20 zl, koszulka 10 zl- na te upaly :)
 
A ja dzis nie poszlam jednak do pracy.Nie przespalam nocy, jestem polprzytomna. Rano poszlam do lekarza,objejrzala mi noge i stwierdzila,ze nalezy zbadac krew.Poszlam wiec na pobranie,ale moje kochane zyly odmawialy posluszenstwa i mimo,ze laska 3 razy sie wbijala,prawie nic nie lecialo.Zemdlilo mnie,musialam sie polozyc.W koncu okolo 1.5 cm szesciennego udalo jej sie ze mnie wydoic i mam dzwonic po wynik pod koniec tygodnia.Jak krwi nie wystarczy,to bede znow pobierac...

aga12/1979 - co do podrozy samolotowych w ciazy, lepiej nie latac w I trymestrze oraz po 28smym tygodniu (zreszta niektore linia lotnicze ciezarnej powyzej 28tyg nie wpuszcza po prostu na poklad,chyba ze ma specjalne zaswiadczenie od lekarza).
II trymestr jest calkowiecie bezpieczny.
 
No niby jest bezpieczny II trymestr, ale moja gin też nie poleca mi lotu samolotem, mimo tego, że nie miałam do tej pory żadnych krwawień, powikłań itd. Wspominała coś o ciśnieniach. Nie wiem sama, ale wolę nie ryzykować.
 
Mimioni, Onesmile, teaz slyszalam ze jak latac to najlepiej w II trymestrze. Ja bylam w Hiszpanii w 14 tygodniu i w 23 w Polsce. Konsultowalam sie wczesniej z lekarzami i powiedzieli ze nie ma wiekszych przeciwskazan, przy prawidlowej ciazy. Zawsze sie cos moze wydarzyc nawet jak nie latamy samolotami. Teraz coraz czesciej sie mecze i upaly mnie wykanczaja wiec pozostaja samochodowe wypady za miasto :)
 
reklama
Hej!!
Melduję się po długiej przerwie, łeb zawalony przeprowadzką, otórz przeprowadzamy się za jakieś 3 tygodnie, ale teraz remontujemy to nowe. Mężyk od dziś na urlopie i maluje nową chałpę. Przepraszam, że się długo nie odzywałam, ale mam kupę pracy, latam tam i myję okna na razie. Wczoraj wieczorem was nadrabiałam. Cieszę się że super macie zaplanowane wakacje. Pozdrawiam, buziaki!!!!!!!!!!!
 
Do góry