reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

Hej dziewczyny!! Trochę się nie odzywałam ale nie było jak i kiedy. W domu mam "młodego koziołka" (córa 2 lata) i zabiegana jestem strasznie. U nas wszystko ok. Dzidzia rozwija się prawidłowo i jest dziewczynką!! :-) Kopie już mocno i ogólnie wariuje non stop. Brzuchol mam ogromny (taki jaki z Zu w 9 miesiącu) więc jestem coraz bardziej ociężała. pozdrawiam was gorąco i jak tylko będę miała chwilę to znowu się odezwę :-)
 
reklama
jejj ale sie obazaralam, az sie ledwo ruszam..i brzuchol mnie boli, ale nie dziwota jak cala miche czeresni wciagnelam i zagryzam arbuzem ....
 
czesc dziewczyny,
Ale mi narobilyscie smaka z tymi przepisami kulinarnymi....mialam dzis zamiar zjesc kalafiorka z bulka tarta ale teraz to bym chetnie zjadla cos na slodko, czyli pierogi z jagodami, nalesniki z nutella albo knedle ze sliwkami....takie jak moja mamuska robi....ech
Ja tez niestety na emigracji od ponad 5 lat, kucharka ze mnie zadna wiec ciezko bedzie z tymi moimi zachciankami hehe
Dostalam ostatnio od znajomej bardzo ciekawe poradniki o niemowlakach w wersji pdf i chcialabym sie z wami tym podzielic,ale nie wiem jak moglabym to tu wstawic....moze ktos pomoze?
 
czesc dziewczyny,
Ale mi narobilyscie smaka z tymi przepisami kulinarnymi....mialam dzis zamiar zjesc kalafiorka z bulka tarta ale teraz to bym chetnie zjadla cos na slodko, czyli pierogi z jagodami, nalesniki z nutella albo knedle ze sliwkami....takie jak moja mamuska robi....ech
Ja tez niestety na emigracji od ponad 5 lat, kucharka ze mnie zadna wiec ciezko bedzie z tymi moimi zachciankami hehe
Dostalam ostatnio od znajomej bardzo ciekawe poradniki o niemowlakach w wersji pdf i chcialabym sie z wami tym podzielic,ale nie wiem jak moglabym to tu wstawic....moze ktos pomoze?

Daj odpowiedz, kliknij edycja zaawansowana, tam bedzie taki spinacz- dodaj zalacznik(wybierz pliki, wgraj pliki) i juz bedzie wstawione, a jak chcesz zeby bylo widoczne tylko odnosniki to kliknij dodaj zalacznik, a jak obrazek, to wstaw w tresc
 
EFA to gratulujemy i odpoczywaj za nas także:)

A co do naleśników to ja mam patelnie firmy Tefal do naleśników i tak do ciasta dodaję wody gazowanej zwykłej na pół z mlekiem i łyżkę oleju. Smażę już bez tłuszczu, ale najważniejsze to zrobić ciasto i żeby odstało tak ze 20 minut. Jest dużo lepsze. Mam już wprawę bo uwielbiam naleśniki i często robię. Ale zanim doszłam do tego, żeby były dobre to oj się nasmażyłam:)

A dzisiaj pichcę placek czekoladowa pokusa z truskawkami, bo jutro rocznica ślubu 5 a mąż na nockę poszedł i chcę mu zrobić prezent:) Mam nadzieję, że wyjdzie:) Tylko nie wiem jaką polewę zrobić krówkową czy czekoladową:)
 
cześć dziewczyny;(
no ja jestem w szpitalu:/ okazało się że mam otwarte ujście, na razie leki, jeśli to nie pomoże i w poniedziałek przy badaniu nie będzie zmian to założa mi krążek. Ryczeć mi się chce... jestem pierwszy raz w szpitalu:( tesknie za miśkiem. Jak dzisiaj wychodził to się poryczałam. Brzuch już mniej na szczęście boli, ale jestem przerazona.
 
:( dagisu trzymaj się!!!
chociaż domyślam się, że ciężko.
wytrzymaj jakoś do poniedziałku, dla dziecka, a później na pewno Cię wypuszczą!
trzymam kciuki i pozdrawiam
 
reklama
dagisu trzymaj się tam i pamiętaj, że dobro dzidzi najważniejsze :tak::tak: i staraj się wyluzować i nie denerwować, bo to też ma wpływ na szyjkę....
najważniejsze, że w porę wykryli niewydolność i założą krążek...
 
Do góry