reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

Nat tez mam taka nadzieje ale coś długo się nie odzywja i juz się boje....
Alicja ja niestety nie widzę niewiem czemu ale mi się nie wyświetla

Chyba nici z moich zakupów :-(
 
reklama
a w Rossmanie też mogę wysłać zdjęcia bez wychodzenia z domu? Niestety nie mogę tego nigdzie na ich stronce znaleźć, a widzę że saturn ma taką możliwość.
natolin no i czekam na wieści jak u lekarza,ale to pewnie na odpowiednim wątku napiszesz, o doczytałam :)
 
Ostatnia edycja:
Ja melduje,ze jestem ale nie mam czasu na posiedzenie dluzej.
Kupilismy choinke!!:-):-) zywa,piekna i wiekaaaa!!! i bedziemy ja dzis ubierac a jutro robimy wypad do Oslo i zaliczymy Ikee wiec zycze wszystkim udanego weekendu bo nie wiem czy uda mi sie zajrzec
 
ALICJA ten dialog jest genialny i....taki prawdziwy ;-)
my niedawno ze sklepu wróciliśmy. I w sumie nic poza rzeczami spożywczymi nie kupiliśmy :szok::cool2: pisałam już, że nie lubię zakupów? no nic - teraz jeszcze mnie spacer na pocztę czeka a później na spokojnie siądę Was nadrobić. Chociaz widzę, że chyba za dużo do czytania mieć nie będę.
 
Mój k pojechał zobaczyć co z autem bo niedzwonia zaraz będzie chwila prawdy do tego mój ojciec mi tak podniósł ciśnienie ze szkoda gadać
 
ja na chwilkę, jakoś dzisiaj nie mogę się wbić, muszę młodego pilnować, ciągle mi wersalkę okupuje i na niej próbuje skakać.

Alicja- ja też tam wywołuję, teraz kosztuje jedna odbitka 0,28 gr, ja wywołałam 440 zdjęć i muszę je podzielić na 3 osoby.
makuc- ja też nie lubię zakupów, bo nic konkretnego nie kupuję a w portfelu zawsze mam dużo mniej kasy.

Ja spadam młody kombinuje, ale jeszcze troszkę i idą spać więc jak mi M da siedzieć na kompie to jeszcze tu zaglądnę.
 
Dziękuje dziewczyny bo ja to zielona jestem a nie mam kogo się poradzić.
Smutno mi strasznie bo przed chwilą się dowiedziałam z teleskopu że koleżanki córka ma białaczkę aż się poryczałam jak to zobaczyłam,jaki ten świat niesprawiedliwy :-:)-:)-(
 
reklama
Do góry